Международен паспорт на дете

  • 10 312
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 488
Искам да ви питам, дадох за превод чуждия акт за раждане, и те не са направили фотокопие, ами оригиналния документ са го защипали към превода с печатите, като подавам док за бг егн ще ми го вземат превода, а после ще ми го върнат ли с бг акта?
Питането ми е дали пак ще си видя ориг. акт за раждане от чуждата държава? Или после и такъв отново ще ми се наложи да си вадя... защото ако е така, нов превод ще давам с фотокопие на чуждия акт за раждане...

Това за ул Леге не  го знаех, преди 4.г. по район отидох и си подадох заверения в бг посолство акт за раждане, и тогава мисля че ми го взеха превода и повече не го видях...

Мисля, че нищо не връщат, нито превода, нито документите.
Поради тази причина, като си вадиш оригиналния акт за раждане си искаш и копия, от същата служба (не фотокопия), които раздаваш за превод и където е необходимо. А отделно, мисля, че преводачите би трябвало да направят фотокопие и да го заверят с оригинала.

# 16
  • Мнения: 6 390
именно Tired
... А отделно, мисля, че преводачите би трябвало да направят фотокопие и да го заверят с оригинала.
направо много ме е яд... сигурно за пръв път превеждат документ  Crossing Arms
В понеделник ще ходя да се скарам във фирмата, но това не вярвам да ми помогне... ще трябва нов превод и заверка предполагам... а няма за кога... до година  Crazy

# 17
  • Мнения: 1 488
Много неприятно наистина

# 18
  • Мнения: 703
Тук няма акт за раждане.Има директно паспорт и карта.
Е как тогава се процедира,ако искаме и бълг.паспорт?
Сина ми е с фински паспорт и гражданство,роден и живял само във Финландия. newsm78

# 19
Kakvi dokumenti sa mi neobxodimi za izdavane na purvi pasaport na bebe rodeno v Italiq.Zadaljitelno li e da xodq v Bg.Nemogali da gi izkaram tuk. Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт