ПЛЕВЕН - 115

  • 21 662
  • 293
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 2 070
да ви кажа градините май ще почнат от 15 септември заради кризата, такива слухове се носѝт

Къде мога да разгледам онлайн румънската икеа? помагайте, които сте ходили или разглеждали...искам да събирам пари вече за бюро детско, етажерки за книги и играчки, гардероб, тапети, че и бюро за нас...  ooooh! искам да се ориентирам

Мира, импровизирай, ако нещата не отговарѝт на очакваниѝта ти, нѝма нужда от драми за дреболии, а и е по-весело  Peace

# 241
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
http://ikeaeu.ecweb.is/09/MRO/
само това можеш да гледаш за Румънската Икеа. Каталог.

# 242
  • Мнения: 207
black_cherry , кремът беше подобен на "Мока"-сметана, кафе,желатин, крем ванилия на д-р Йоткер...ако искаш ще ти намеря рецептата.



Дали тортата е от фондан на два етажа с бели зайчета по краищата въобще не го брига.

Ако визираш моята торта-това са цветенца, не зайчета! smile3534

# 243
  • Мнения: 248
да ви кажа градините май ще почнат от 15 септември заради кризата, такива слухове се носѝт

Вчера една позната е срещнала директорката на нашата градина. Та тя й е казала, че започват ремонт от другата седмица. Евентуално децата ще тръгнат от 15-ти.
Имам направление за изследване на чревни бактерии с дата 31 юли. Ако заведа Ники на 31 август дали ще важи още? А за бележките за данъците и аз не знам.

nomadka, и при мен с кърменето така се получи. Уж да отслабвам, а аз наддадох доста. А и как няма да наддам като бях постоянно гладна и все нещо тъпчех. А и ЕГН-то ...

# 244
  • Мнения: 1 956
За 537-ми път ще ни идват гости за последните 3 месеца  ooooh!
Не издържам вече, но т.к. не мога да променя нещата няма да се ядосвам повече, мобилизирам се и започвам да готвя, а се прибрах преди половин час с Калин от разходка.
Не обичам да ми се променят плановете в движение в неустройваща ме посока  Confused

За София съм съгласна с Валенцето, Тес и Номадка. Обичам да отида там най-много за 2 нощувки. ПрЕко сили. И ако може поне един път на театър и то в театъра на Армията. Там са се събрали всичките ми любими актьори.

Градината на Митко започва уж на 7-ми септември. Това за кризата и 15-ти сега го чувам. Дано не е вярно, че в четвъртък се разделяме с леля гледачка.

АниДани, на мен ще ми трябва чак за февруари, така че си я използвай или дай на друг. Благодаря ти за предложението  Hug

Бележки от данъчното май трябва всички да носим.

Деси, цените в ИКЕА грубо ги смятай в БГ лева като  разделиш РОНите на 2, че и малко по-малко даже.

Добър ортопед - Симеонов, Аспарухов, Росманов.....

Килограмите...но комент.

Хайде, ставам, че кухнята ме чака. Аман. Да идва петък.

# 245
  • Мнения: 87
Само за това за гарсониерите и компютрите не съм съгласна. Peace
Всъщност е масовост. Ти си с твоите деца по цял ден и си ги гледаш, и те имат това щастие. В общия случай някой от рано търчи на работа и късно вечер се прибира. Ако могат да ги пласират при баби и дядовци, щото до детската не се добират заради ред - супер ако ли не...Преди време, когато щерката бе втори клас и се налагаше да стои доста сама. Сутрин я вдигах в 6 независимо, че улилището бе на 5-10минути път и трябваше да е в 8,15 там, щото аз излизах в седем без пет да пътувам за работа. В София де. После тя се прибираше от занималня в 15-16 часа, а аз едва в 18,30 успявах напазарувала най-рано. А работех и в събота. Честно казано много ми тежеше тоя период и то най-вече заради това, че детето бе само и често тъжеше, освен че скучаеше.

АниДани - в никой случай не визирам нея, просто реших че белите зайчета звучат смешно.

# 246
  • Мнения: 5 026
Имам направление за изследване на чревни бактерии с дата 31 юли. Ако заведа Ники на 31 август дали ще важи още? А за бележките за данъците и аз не знам.
40 дни важат направленията  Peace  Самото изследване важи 15 дни, т.е. ако го направиш както си решила, за 15-ти си ок.

nomadka, и при мен с кърменето така се получи. Уж да отслабвам, а аз наддадох доста. А и как няма да наддам като бях постоянно гладна и все нещо тъпчех. А и ЕГН-то ...
Ами с мен? НЕма такова чудо-родих, върнах си почти първоначалните до 3м. и после даааай - та до +20 почти  Mr. Green Сега съм казала на Анатоли да ме следи и да не ми позволява подобно угояване  Stop

# 247
  • Мнения: 4 970
Все повече училища имат занималня .която уплътнява  часовете до 17 например на децата Wink А и транспорт до вкъщи след това.
И това- между другото.... Laughing
И , както казва Валенцето, не можем да кажем на черното бяло.Темата не е за или против един илид руг град. Всеки си има и плюсове и минуси Naughty
Утре ще пускам Дари на ясла за 2-3 дни, че ме помолиха да ида в радиото за някоя и друга смяна до обяд.Тя хич не е съгласна, защото смята че още е ваканция Crazy и казва че ще иде утре. А като дойде утре какво ще й обяснява баща й - не знам Whistling
Добре че няма да присъствам на сутрешните им пазарлъци ooooh!

# 248
  • Мнения: 1 956
Така се шета по-добре  
Страдам от синдрома "Когато имам най-много работа, най-ми се седи във форума"  Tired

# 249
  • Мнения: 4 970
Така се шета по-добре  
Страдам от синдрома "Когато имам най-много работа, най-ми се седи във форума"  Tired
Не си единствена Sunglasses Вкъщи бомба е паднала, а аз се вея по гащи Crazy

# 250
  • Мнения: 87
Темата не е за или против един илид руг град.
Темата беше за тортата на Мирама. Ама сте гаднярки да ви кажа - пълно в нащо Плевен с майки мацки дето правят чудни торти, не и спретнахте една по вкуса ей тъй да не се напърчваме срещу столицата и нейните услуги.
Ани Дани забравих да ти кажа също, че тортата ти изглежда прекрасна като теб самата. Heart Eyes
Абе Дикси що не вземеш да им поръчаш нещо готово ресторантско, ще поукрасиш после с някой варен морков и нарязани на розички домати и воала. Напъхай чорапите под дюшека и квото друго има в гардероба право и аре. Па и ти душа носиш... Чувствам вече морето силно те вика...  Laughing

# 251
  • Мнения: 1 956
Неуважително някак с тез готови храни ми се види.
Аз толкова добре се специализирах по посрещане на гости последните месеци, че за час-два вече съм готова. Малко повтарям менюто от части, ама нали не повтарям гостите  Mr. Green Чистя, разтребвам на две на три и готово.
Ново жилище в комплект с ново бебе е магнит за хора, да знаете. Дни на отворените врати.

Морето, морето...а преди него - да оправя всичко за градината - изследвания, документи, раничка. Да платя сметки, да оправя багаж. Че и брат ми и снаха ми с племенницата дойдоха днес, та да си обръщаме внимание трябва. За капак тази вечер гости от друг град, които едва познавам...имам два дни. Къси са ми  Laughing

Много мрънкам днес май, а? От годините е  Whistling

# 252
  • Мнения: 14


Ако ти е  скучно  или  нямаш настроение ,  пробвай следните упражнения:




и ще ти мине.

# 253
  • Мнения: 4 390
Ох, заливам се от смях, представяйки си Дикси практикувайки ги. Joy
ftall , развесели ме, благодаря ти /тук номадката да си затвори очите, ще прегръщам/. :hug/

Аз днес бях на лекар. Бебето е добре, расте си, храни се. Потвърдено на 100 процента момиченце, така ясно й видяхме карантийката. Blush Mr. Green
Искахме и в лице да я поогледаме със сестра й, ама се беше заринала нейде там долу в таза, скрита като мишка и докторът не можа да я накара да помръдне. Спеше и хич не обърна внимание на ръчкането, на което беше подложена. Уви.
У нас ремонтът е към своя край. Щастлива съм, от което. Но и много уморена се чувствам.
Отчетох се. Wink

# 254
  • Мнения: 87
Диди сега пък ти ме развесели - представих си как двамата с тия тумбаци се прегръщате.  Laughing Laughing Laughing
Браво и за двете новини. Намислила ли си женски имена? А и някви фотос репортажи чакаме от обекта. Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт