ПЛЕВЕН - 115

  • 21 659
  • 293
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 189
Тъй-тъй.Голяма веселба сте му дръпнали. Laughing
Ани,казах ти и на живо/Дани голям красавец станал  Mr. Green/ тортата ти е невероятна,а пък ти си се свършила.
А на Блек Чери коремчето й е в деколтето. hahaha
Дикси,ти си сръчна невяста-ще се справиш с гостите.Съмнение тук няма Naughty
По повод бременността,кърменето и килограмите:Аз като се качвах на кантара да ме мерят на ЖК си умирах от кеф,че съм наддала.
Ще дописвам.Мишолина се събуди Laughing Heart Eyes

# 256
  • Мнения: 14
Ох, заливам се от смях, представяйки си Дикси практикувайки ги. Joy
ftall , развесели ме, благодаря ти /тук номадката да си затвори очите, ще прегръщам/. :hug/

Представи си я и като героя в тайното клипче под смайлито  newsm10

# 257
  • София
  • Мнения: 9 906
Само за това за гарсониерите и компютрите не съм съгласна. Peace
Всъщност е масовост. Ти си с твоите деца по цял ден и си ги гледаш, и те имат това щастие. В общия случай някой от рано търчи на работа и късно вечер се прибира. Ако могат да ги пласират при баби и дядовци, щото до детската не се добират заради ред - супер ако ли не...Преди време, когато щерката бе втори клас и се налагаше да стои доста сама. Сутрин я вдигах в 6 независимо, че улилището бе на 5-10минути път и трябваше да е в 8,15 там, щото аз излизах в седем без пет да пътувам за работа. В София де. После тя се прибираше от занималня в 15-16 часа, а аз едва в 18,30 успявах напазарувала най-рано. А работех и в събота. Честно казано много ми тежеше тоя период и то най-вече заради това, че детето бе само и често тъжеше, освен че скучаеше.
Виж за това си съвсем права.Аз съм от странните индивиди,които не искат децата им да са по цял ден на училище и затова ще си ги гледам така както е тръгнало да поне 12годишни.Защото ако и аз като Ангел излизам в 7 и се прибирам в 19часа рискувам да забравя физиономиите на децата си. Rolling Eyes
Да ви кажа че запазих една зала за рождения ден на Мими,който е през октомври. CrazyОказа се,че един детски магазин отдават една напълно оборудвана зала за празници безвъзмездно,като единственното условие е да си осигуриш храната.Просто ти дават залата.Което ме устройва идеално.Една от люлинските ни мами скоро празнува там и показа снимки и много ми допадна.Е нещо не можах да се преборя със себе си и да дам 300лв за един рожден ден Crazy,скръндза си падам и това е.

# 258
  • Мнения: 2 556
Валенце, браво на този благотворителен магазин! Тук в Плевен такива екстри няма, ето един плюс на София  Grinning Иначе - с двама работещи родители в София наистина би било много трудно организирането на гледането на децата. То ти стига докато заведеш едното на детска, другото на училище примерно...

Дивианка, хайде да приключва ремонта накрая, време беше, почивай и това е!

# 259
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Добър вечер. bowuu
Как сте?

# 260
  • София
  • Мнения: 9 906
То ти стига докато заведеш едното на детска, другото на училище примерно...
и то стане време да взимаш първото Crazy..поне при мен така ще се получи.
Да,Тесс,направо благотворително го раздава този магазин.И понеже не се заплаща,та и датите са заети месеци напред.Имах късмета точно в деня,в който искам,да е свободно,нищо че е след два месеца.А и на Мимозка много и хареса,защото всичко е в един принцесешки интериор,чак да ти се завие свят от розАво Laughing.

# 261
  • Мнения: 2 070
Пък Яна каза, че вече не я кефело толкова розовото. Супер, но пък доста такива дрехи има, ще си ги носи.
Тръгнах днес да търся подарък хавлия тип халат за Марто, че в неделя има РД, еми 60-70лв за боклуците, които продават няма да дам. И аз като Мира недоволна, ама нищо хубаво не намерих. Та кажете  нещо, ако знаете за качествени хавлии.. И други неща съм набелязала де, но споделям понеже се изумих от цени.

Валенце, идеално ви се е получило с тая зала.

Някой пази ли едни линкове към книжките, които АниДани пуска веднъж имаше там и една, която ви препоръчах, абе няколко хубави бяха, че искам да покажа на  друго място, пък заглавията не ги помня.  newsm78 За книги да възпитание на деца става дума.

Тая вечер с Пешко пихме по женски.  Twisted Evil

Новини за бебета момичета най ме радват. Сега да разберем и за Атракция как ще са нещата...

# 262
  • Мнения: 2 556
ДеЩоВиди, има хавлии ( комплект с чехли даже Grinning ) в Метро по 30 - 40 лева мисля бяха. Български на Яна ако не се лъжа.

# 263
  • Мнения: 189
ДеЩоВиди, има хавлии ( комплект с чехли даже Grinning ) в Метро по 30 - 40 лева мисля бяха. Български на Яна ако не се лъжа.

Което ме подсеща,че може да идеш директно в магазина на шивашката фирма,но май работеше само по обяд.Те там цените били направо народни. Laughing Mr. Green
Сега да разберем и за Атракция как ще са нещата...

Атракция каза ако не ме лъже паметта,че пак ще е мъжко.

# 264
  • Мнения: 2 070
Къде се намира магазина?

# 265
  • Мнения: 4 390
Сега да разберем и за Атракция как ще са нещата...

Е, как да са... Ташаците се видяха. Grinning Показал се е в пълна прелест, героят.
Да е жив и здрав. Две деца от един и същи пол сякаш е за предпочитане.

Цитат
Представи си я и като героя в тайното клипче под смайлито
Тайно си е останало. Добре, че ме осветли. Ей сега ще визуализирам. Grinning

Валенце, радвам се, че сте намери подходящото място за рождения ден на Мимозката.
300 лв. за детски рожден ден е кощунство, бе. Ай ще му се не знае и цени и чудо...

Теси, и аз само опявам - хайде, бе, да свършва, ама... то кога му дойде времето - тогава.
Тази седмица се надявам напълно да приключим, пък дано.

Ей, да ви кажа и аз никакви свястни неща не намирам тук. Боклуци навсякъде, но с големи цени. Ще им се не знае.
Качествени хавлии... дали няма да има в малкото магазинче до бившата Валентина, веднага след тунела и магазина за оръжие? От там съм си взимала неща като хавлии, покривки, спално бельо - качествени са били, дано и сега има. Мини и разгледай.

Аз се скъсах от пране. Бебешкото е на дневен ред. 10-та пералня въртя. Crazy Но не мислете, че това е краят...неее, има още поне толкова. ooooh! Извадила съм поне 10 олекотени завивки и толкова одеалца. Ще рече човек, че 3 ще раждам наведнъж. Луда за връзване. Добре, че свеки е наоколо. Простира, прибира, глади... пушек се вдига. Горкичката.

Деси, магазинът е в завода /бившето Саня, сега Яна/.

# 266
  • Мнения: 189
Дивианка,аз имам спомени,че този магазин е мнооого скъп.До Оръжейния де,и аз съм гледала там за халати,ама хубавите бяха над 70-80лв. Sick

# 267
  • Мнения: 4 390
Ама не знам дали в магазина на Яна има изобщо халати. Аз никога не съм виждала. Само хавлиени кърпи сме купували от там.
Баси, над 70-80 лв. за един хавлиен халат за баня... Ще каже човек, че със златни и сърмени нишки ги тъкат... Confused

# 268
  • Мнения: 2 070
Да, за там говоря, а май са турски или китйски, абе не са на Яна...ича и много скъпи ортопдични възглавници - пак такива цени.
не се престраших да проверя в мола, там има магазин, ама утре може да мина, макар че вече набелязах други няколко неща, които повече ще го впечатлят.
Я вижте това, ама скъпарско си е за моето майчинство http://www.zoya.bg/%D0%9A%D0%B0%D1%84%D1%8F%D0%B2-(%D0%BC%D1%8A% … %D0%BA%D0%B8).198 пък към него ще искам и нещо друго...  Crazy

# 269
  • Мнения: 4 390
Цитат
Намислила ли си женски имена? А и някви фотос репортажи чакаме от обекта.
Пиши бавно, че не чета бързо...
За имената ясно - разбрах въпроса. Blush Mr. Green
Велина е натоварена с тежката задача, за да се чувства съпричастна. Избрала е 2 имена. Ще разберем на финала окончателно как ще се зове дребниО дзвер.

За фоторепортажите, Миленко, прости, но не вденах.
"Обектът" неродената мома ли трябва да е или нещо от ремонта?
Бременността, ах, бременността... как добре ми влияе тя... Party

За ортопедични възглавници дума не ща да отварям... Онзи ден разглеждах разни сайтове, че си търся и аз. Имаше такива по 200, по 300 лв. Какво им струва толкова?

Общи условия

Активация на акаунт