ПЛЕВЕН - 115

  • 21 667
  • 293
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 070
пък аз ще се възползвам максимално да си почина от Ели - ще дойда рано, после е се върна за малко да суче и пак ще изляза  Mr. Green
и без това много съм им набрала на тия мачове -всеки ден ебаси!
Решила съм при всяко по-дълго отсъствие на половинката на другият ден мен да ме няма за същото количество време
И аз съм човек

# 61
  • Мнения: 1 485
Здравейте  момичета  извинявам  се  ,че  се  намесвам  във  вашата  тема  но  се  надявам  да  ми  помогнете.Аз  съм от  Ловеч  интересуваме  всякаква  информация  за  доцент  по  белодробни  болести   -Астматичен  център.Мъжо  има  част  при  него  но  чак  за  другата  сряда.До  колкото  разбрах  преглежда  само  на  частно-това  не ме  притеснява.Всякаква  информация  ще  ми  е полезна.Ако  искате  и  на  лични  ми  пишете.Благодаря  предварително. newsm38  food010Черпя.

# 62
  • Мнения: 1 196
1.Нади-Миши
2.Моя милост
3.Atrakcia
4. Тина
5. Дикси
6. ДеЩоВиди
7. plamsi
8. Люсил
9.
 
Хайде, народе    Mr. Green

# 63
  • Мнения: 153
Може би и аз.. ако не изникне нещо, че ей го на - тази вечер сме на гости и съм уведомена преди час...  Laughing

# 64
  • Мнения: 50
За колко 4аса остана срещата ? Ако е по-отрано и ние идваме.

# 65
  • Мнения: 22 541
Здравейте пак от мен....

Да сте виждали някъде по-интересни и нестандартни свещи за торти? Че тези класическите вече са ми втръснали, все едни и същи най-обикновени цифри в розово, или синьо..)
Утре трябва да отида да купя, а хич не се сещам къде може да има нещо по-различно...

# 66
  • Мнения: 50
Момичета и аз идвам , ако е по-късно ,ще се разберем да дойда и без Боби. Бройте ме !

# 67
  • Варна
  • Мнения: 181
Здравейте момичета! Търся добър педиатер в Плевен .Някой може ли да ме насочи за такъв ?Предварително ви благодаря  Grinning

# 68
  • Мнения: 262
Хайде бройте ме и мен, да чукам на дърво всичко да е наред.
Тъкмо ще заформим и Инициативния комитет за издигане на кандидатурата на Дикси за президент. Колкото по-рано, толкова по-добре.

# 69
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Добър вечер.
Аз съм на работа до 19.30h,ако не съм изморена ще мина да ви видя.

# 70
  • София
  • Мнения: 9 906
Здравейте!
Поредната среща без мен Confused,все се каня и накрая все нещо изниква.
Хубавото е,че Ангел най-накрая започна работа.Успокоих се.Сега блаженно си пийвам вино и смятам да се напия.Лошото е,че излиза в седем сутринта и се прибира в седем вечерта,но ще го преживея.Поне няма да дава наряди,както е откакто го познавам. Laughing

# 71
  • Мнения: 262
Хубавото е,че Ангел най-накрая започна работа.

Тъкмо си мислех тази вечер, че нещо ми се губиш.
Хайде, разказвай. Ако не е нещо секретно - къде, какво... Търси ли си секретерка(и)?  Mr. Green

# 72
  • София
  • Мнения: 9 906
 Mr. GreenТоку що го питах,не си търси,сори,имали си достатъчно...Ако обаче му притрябват първо теб ще потърся.

Хайде, разказвай. Ако не е нещо секретно - къде, какво...
Ми да ти кажа дори аз не знам какво ще работи точно Crazy,в системата на полицията...ама какво няма и да разбера.Малко ми е трудничко така,но ще трябва да свикна явно.Здраве да е.Важното е,че се прибира от работа удовлетворен...което силно се надявам да не се дължи на секретарките. Mr. Green

# 73
  • Мнения: 1 956
Мира, много хубави свещички си купих от сладкарницата в Максито, онази със 100-те грама.
Ето снимах ги - http://diksi.multiply.com/photos/hi-res/63/43?xurl=http%3A%2F%2F … 2Falbum%2F63%2343


Тъкмо ще заформим и Инициативния комитет за издигане на кандидатурата на Дикси за президент.
Joy
И аз като един уважаващ себе си президент ще дойда най-късно - към 21ч.
Някой друг ще идва ли късно, освен Люси?
Да не си останем двечките накрая да се озорим с виното  Laughing

Валенце, и аз днес си мислех да питам за теб, ама си викам да не се изложа пак като веднъж, дето каза, че си във Враца, ама аз чела не дочела те издирвах Grinning
Честита нова работа на Ангел! дано му харесва и я върши с удоволствие!

Вижте ние как се возим напоследък  Laughing - http://diksi.multiply.com/photos/album/63#41

# 74
  • Germania-Pleven
  • Мнения: 39
Здравейте момичета.Виждам,че се гласите за среща,но за съжаление съм много далече от вас,само на 1000 к.м.Да се надяваме,че за някой от поредните срещи ще се включа и аз,за сега мога само да ви пожелая приятно изкарване.                                                          ДИКСИ,моята дъщеря е родена два дена след вас.Как се справяте?

Общи условия

Активация на акаунт