Борбата с рака- духовното оцеляване и физическото преодоляване-14

  • 68 150
  • 1 000
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 289
Е,  по отношение на мача явно са разнояйчни близнаци. Joy  Joy

# 241
  • Мнения: 972

Например Рейки много добре въздейства на болни по време на вливки. Чрез изпращане на Рейки енергия от разстояние може да се намалят или даже да се обезсилят доста от страничните ефекти на цитостатиците. Или да се понесе леко самия етап от химиотерапията и др.

Папароско, в петък съм на вливане,пращай  ми Рейки енергия,щом си на ти с нея Heart Eyes!

# 242
  • Мнения: 91
При една от срещите ми с рехабилитатор ми дадоха една  " инструкция за  болни с отстранена млечна жлеза и лимфоедем на ръката". Съдържа общо 11точки. Ще ви напиша първите две.
1. В професията и домакинството избягвайте наранявания, преумора, топлина и студ.
Внимавайте при работа с кухненски нож, игла, ютия, прахосмукачка. Да не себорави с гореща вода, печка или фурна без гумени или предпазни ръкавици. Не мийте прозорци с продължително вдигната ръка.Не носете тежести, пазарски чанти и др. с оточната ръка. Не хващайте запалена цигара и не носете ръчен часовники пръстени на тази ръка.
2.Облекло: Презрамките на сутиена не бива да се врязват в рамото и гръдния кош. Протезата да бъде лека и по размер. Не носете бельо от изкуствена материя. Сутиенът да бъде с подложка от мека памучна материя.
  Ако исканякой утре ще напиша и по  нататък
                        

# 243
  • Мнения: 832
Пепито, душичка златна!  Hug

Има много полезни съвети, както и много пресилени такива. Wink
Аз обаче смятам, че това инфо трябва да се качи на първа страница и да седи там във всяка нова тема. Пък всеки да си чете и да си вади изводи какво ще спазва и какво не. Така че, ако не ти е порблем да го напишеш, ще сме ти много благодарни...За новите момичета най-вече...

Ина, душата, как искаш текста, за да го качиш (на уорд ли?)

# 244
  • София
  • Мнения: 5 074
Кана, не си ли мислиш, че стават много съвпаденията ?
Аз - твоя майка. Моя съпруг - баща на мъжа ти ?
Все едно правиш характеристика на моя благоверен  Wink
Пепито, а при две кво правим ?

# 245
  • Мнения: 832
Пепито, а при две кво правим ?

Е как кво - сменяш мъжа, още ли не си го наптравила?!?!?! Joy Joy Joy

Пфууу, седя си и само се ог;леждам - бре, мирише на чорапи и т'ва си е! Търся, няма, оглеждам се - няма, а то...Едно синьо сиренце съм си нарязала и миришееееееееееееееееееее...не се трае!  Joy Ама пък вкусно! Wink

# 246
  • София
  • Мнения: 5 074

Например Рейки много добре въздейства на болни по време на вливки. Чрез изпращане на Рейки енергия от разстояние може да се намалят или даже да се обезсилят доста от страничните ефекти на цитостатиците. Или да се понесе леко самия етап от химиотерапията и др.

Папароско, в петък съм на вливане,пращай  ми Рейки енергия,щом си на ти с нея Heart Eyes!
Чакай малко сега, ти май не ги разбираш тия методи!
Ти трябва да практикуваш, или как там се нарича Рейки...
Какво той ще ти праща, че не разбрах ?

# 247
  • София
  • Мнения: 5 074
Пепито, а при две кво правим ?

Е как кво - сменяш мъжа, още ли не си го наптравила?!?!?! Joy Joy Joy

Пфууу, седя си и само се ог;леждам - бре, мирише на чорапи и т'ва си е! Търся, няма, оглеждам се - няма, а то...Едно синьо сиренце съм си нарязала и миришееееееееееееееееееее...не се трае!  Joy Ама пък вкусно! Wink
Не ми казвай, че самотно си го изяждаш  Cry

# 248
  • София
  • Мнения: 428
Здравейте милички! И аз съм на линия! Дишам, боря се с наднормените килограми и се радвам на живота! Laughing
Във вторник съм на предпоследна вливка и се настройвам  психически Mr. Green
Всички сте в отлично настроение което много ме радва! Joy
Не включих, по-точно не прочетох изцяло дебата с папароско, но съм сигурна в едно - всички ние сме заредени изцяло с позитивно мислене, което ни помага и дава надежда за пълно оздравяване. Ако някой извън нашето общество чете по-внимателно форума, ще види колко грижи полагаме за телата си, за начина на хранене и изобщо за начина на живот! От всички момичета лъха положителна енергия, доброта, оптимизъм....... baby_neutral Peace

# 249
  • София
  • Мнения: 5 074
Кана, сменям го веднага ама, май ми мина сезона  Joy Joy Joy
Не, че нямам ухажьори /нали се сещате, че външно съм много готина баба/, ама все нефелни  newsm61
Или пък аз съм станала претенция / не си гледам физиката, ами и.../ hahaha hahaha hahaha
Маргич  newsm51

# 250
  • София
  • Мнения: 5 074
Е,  по отношение на мача явно са разнояйчни близнаци. Joy  Joy
Вивир, а мой сладур  newsm45 професионалист спортист...
Нали се сещаш какво става по цял ден  #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 251
  • Мнения: 25
Вие май пак ме приемате несериозно.
Писах по-рано, че и аз съм прекарал същия проблем като вас, но той е вече минало и именно поради факта, че една от причините за това беше точно силата на положителното мислене, поне според мен е така.
Може би разликата с вашите случаи е тази, че не съм бил пряко аз потърпевш, а дъщеря ми. Това е.
Ваш е избора дали да ми вярвате или не.

   paparosco,  newsm78, тогава, защо си тук?  Искам да ти вярвам и за това те моля, да ни отговориш! Може би ти самият имаш нужда от помощ, но ти е трудно да споделиш?! Убедена съм, че тук всяка една от нас може да помогне според опитът и знанията си! Или може би искаш да споделиш своят опит?!  newsm78 newsm78 ?????????
??????????????????????????

    
    

Последна редакция: ср, 02 сеп 2009, 22:09 от Гугутка

# 252
  • Мнения: 25
 newsm78 нещо обърках, къде сгреших?

# 253
  • София
  • Мнения: 428
Хули специално за теб  love001 нали сме готини баби - трябва да се поддържаме Joy
Разбира се целувки и за всички останали любими момичета newsm51

# 254
  • Мнения: 708
Олеее, колко сте изписали, много сте активни днес.
Нета ми е скапан, затова няма да пиша много.
 newsm51  love001 за всички

Общи условия

Активация на акаунт