Борбата с рака- духовното оцеляване и физическото преодоляване-14

  • 68 142
  • 1 000
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 832
newsm78 нещо обърках, къде сгреших?

Гугутчице, като искаш да цитираш, текста, от който искаш да вземеш цитат, седи в едни скоби, в които пише [quote/].
За да излиза твоят коментар, трябва да пишеш след последната [quote/].

Дано го обясних добре...Пробвай сега с нещо, само да видиме дали става.  Heart Eyes

# 256
  • Мнения: 289
Хули, a моят е професионален спортист по надяждане  hahaha. Грижим се  за телата си като ги окръгляме   всеки ден. Joy  Joy

# 257
  • Мнения: 25
newsm78 нещо обърках, къде сгреших?

Гугутчице, като искаш да цитираш, текста, от който искаш да вземеш цитат, седи в едни скоби, в които пише [quote/].
За да излиза твоят коментар, трябва да пишеш след последната [quote/].

Дано го обясних добре...Пробвай сега с нещо, само да видиме дали става.  Heart Eyes
 

Благодаря, кана!   bouquet Пробвам!

# 258
  • Мнения: 832
Еее, супер си, стана!  Hug

# 259
  • Мнения: 25
 Вярно си супер! Joy Благодаря!!!  bouquet  bouquet  bouquet

# 260
  • Мнения: 34
Абе момичета вие не спите ли?

Гледайте сега в 23.00 по PRO.BG интервю с Катя Почева в шоуто на Азис за Антималигноцит.

 Simple Smile

# 261
  • София
  • Мнения: 428
Папароско ние спим като всички останали нормални хора, не сме извънземни Joy

# 262
  • Мнения: 1 494
Добро утро, сънливци!  Wink
Много сте писали, бре. Какво сте го задъвкали paparosko, тъкмо се поуспокои човека.  Laughing Пък аз по ника реших, че именно е баща (papa) на име росен (rosko) - колко е логично всичко. Но нека си пише - важното е, че мисли и търси. Във всяко нещо има полза. Малко влезе  с висока скорост, но всичко е ок, само упреци да няма толкова. Не го притискайте толкова, дами, всеки може да вярва в каквото си иска.  Peace

vivir, така и предположих. Трябва да ти кажа, че и аз се вписвам в тази статистика... Радвам се, че почна да пишеш по-често. И аз като Кана съм ти фен.  Hug

Сонче, и аз на морето уж хотела с нет, пък той само се появява, колкото да го засече компа и после го няма никакъв.

Оптимистче, ти усещаш ли нещо? Болка? На къде се насочваш в чужбина за преглед? Дръж ни в течение, моля те. Винаги е важно да има повече избори и варианти. Като са ти казали, че и сцинтиграфията щяла да го засече, защо казват, че ПЕТ скенера е по-чувствителен? Много въпроси ти зададох. Ако не ти е до това, просто ни дръж в течение. С теб съм. Hug

Пясък, мм мина вече скенера.

Маргич, нали ходиш на курс за взаимопомощ, разкажи поне какво ви говорят. Има ли полза.

Лек ден, момичета и момчета. Очаквам мм или Хули да се разпише след малко... Laughing

Последна редакция: чт, 03 сеп 2009, 07:03 от Abi (abigale)

# 263
  • София
  • Мнения: 1 312
Dobro  утро и от мен! Simple SmileКак позна,Аби....ето разписвам се веднага....
 Минах скенера и чакам по DHL  резултатите. Вече мина трети ден,а ги няма.... Казвали ако е лош,но на мен ми се срува,ч епо телефона не казват нищо. Днес ще питам,какво става. А пет скенера засича микро метастази по всички органи. А сцинтиграфията засича само по костите,това е разликата. Не знам какво е облъчването,но не се чувствам добре,сцепена ми е устата от двете страни,имам нещо като гастрит от следващия ден на изследването.А колко съм уморена.....не мога да ви опиша. Един килограм съм надолу. Може да е индивидуално,защото един друг пациент с когото се запознах и се чухме въобще няма такива оплаквания.А при мен се събра и пътуване,неспане/многооошумен хотел/после и малко притеснение и ето ти спад на имунитета Sick

Последна редакция: чт, 03 сеп 2009, 07:23 от мм

# 264
  • Мнения: 1 494
А, познах - винаги сме така - аз, ти, после Хули.  Simple Smile Не си ли забелязала?

Сега ми светна за скенера. Ясно. Голямо напрежение си е да чакаш така. Явно затова си така. Пък и си е път де. Мисля си, че няма да има проблем и всичко ще е наред с резултата. Разсей се малко - на кино, на нещо друго. Помиткай по магазините или си намери повод да мислиш за нещо.  Hug


# 265
  • Мнения: 34

В тази връзка ти чел ли си "Антирак" от д-р Давид Серван-Шрайбер? Горещо, ама наистина от сърце я препоръчвам. Ще видиш защо.
Само ще вмъкна, че той е лекар и заради тумор в неговия мозък, започва да търси...и самият той обяснява защо лекарите не дават това инфо...Просто защото го нямат. Той отива в Далечния Изток да търси отговори...Както и да  е, ако не си, прочети я.

И последно - на колко години е дъщеря ти (ако не се притесняваш да споделиш)?

Кана, благодаря за книгата, която ми предлагаш.
Прегеледах анотацията и мисля, че наистина е добре да бъде прочетена.
Интересното тук, според мен е това, че този човек живее с болестта си. Значи той е приел това съжителство, по-точно това постоянно състояние като нормално. А не би ли било по-добре да я преодолей окончателно? Всеки човек има исконно право на това.

По този повод ето и една мисъл: "Не съществува физическо тяло, независимо в каква степен на разруха се намира, което да не може да постигне съвършено здраве. Но това, в което вярваш, е пряко свързано с това какво допускаш в живота си."

Лек ден!

 Simple Smile

# 266
  • Мнения: 34

Папароско, в петък съм на вливане,пращай  ми Рейки енергия,щом си на ти с нея Heart Eyes!

sisko77,
Така ще бъде!

А ти от твоя страна бъди спокойна и сигурна, че манипулациите по вливането са за твое върховно и оптимално добро!
Приеми дълбоко в себе си, че сегашното ти състояние е временно и че в най-скоро време физическото ти тяло ще бъде напълно здраво и свободно.
Всяка твоя клетка е щастлива и се радва на живота.

Успех!


 Simple Smile

# 267
  • Мнения: 972

Например Рейки много добре въздейства на болни по време на вливки. Чрез изпращане на Рейки енергия от разстояние може да се намалят или даже да се обезсилят доста от страничните ефекти на цитостатиците. Или да се понесе леко самия етап от химиотерапията и др.

Папароско, в петък съм на вливане,пращай  ми Рейки енергия,щом си на ти с нея Heart Eyes!
Чакай малко сега, ти май не ги разбираш тия методи!
Ти трябва да практикуваш, или как там се нарича Рейки...
Какво той ще ти праща, че не разбрах ?

А,моля ,моля! Аз може да не разбирам от Рейки и разни други там измишльотини станали модерни напоследък,но той човекът съвсем ясно го е написал "Изпращане  на Рейки енергия от разстояние".  Crossing Arms
Според мен това означава,че някой който владее тази техника или каквото е там, може да изпрати някаква положителна енергия на болния, който има нужда от нея!
Извинете ме ,че не разбирам философския ви разговор,но аз предпочитам здравия разум! И съм на принципа "Око да види,ръка да пипне".
То стана модерно напоследък болни от не знам какви си тежки болести да се лекуват само със мисъл! Да ама не! Да не би ние всички тук събралите се да сме немислещи,че се налага да ни правят разни интервенции и да търпим болки и неразположения!
А медиите за рейтинг са готови на всичко! smile3505

# 268
  • Мнения: 972

Папароско, в петък съм на вливане,пращай  ми Рейки енергия,щом си на ти с нея Heart Eyes!

sisko77,
Така ще бъде!

А ти от твоя страна бъди спокойна и сигурна, че манипулациите по вливането са за твое върховно и оптимално добро!
Приеми дълбоко в себе си, че сегашното ти състояние е временно и че в най-скоро време физическото ти тяло ще бъде напълно здраво и свободно.
Всяка твоя клетка е щастлива и се радва на живота.

Успех!


 Simple Smile

Папароско, благодаря!  bouquet
И макар да не разбирам тези учения аз съм човек ,здраво стъпил на земята и убеден в добрия край на нещата за мен!
Аз не се чувствам болна! Доволна съм ,че нещата ми вървят добре и терапиите ми са към края си! Всичките ми показатели са в норма .Както и преди съм писала-Отличничка по всички показатели!
За мен сегашния период е както когато бях на шофьорски курс. Отивам на лекции или кормуване ,и се готвя за  изпит. Сигурна  съм че ще го изкарам,но малко се притеснявам. И това е съвсем нормално...

# 269
  • Мнения: 432
Аби...нищо не усещам. Не ме боли никъде и не съм отпаднала. Напоследък по принцип бях доста изморена, но не ще да е от работа...просто нещо като пролента умора но перманентна. Не знам дали това състояние е фактор някакъв...но все ми се спи и съм отпаднала. Ще направя консулт някъде в чужбина и ще видим какво ще ми кажат. Още обмислям къде и как ще стане.

Общи условия

Активация на акаунт