ДЕКЕМВРИйското човече, лази вече на далече!

  • 12 794
  • 290
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 2 013
.svetlanka. накара ме да се изчервя  Blush Много ти благодаря за милите думи.  Hug
Страхотно запознанство си имала.  smile3501
krastavichka никой няма да те порицава.Аз напълно те разбирам,така и не се престраших да кърмя,а от силния стрес след раждането кърмата ми спря докато се усетя...
Roritka прекрасни мерки сте докарали и браво за  зъбчетата.Биси пък от доста време насам спи само по един път на ден.  Crazy
Нинка радваш ме.  Hug Ще има и други и още как.Да свиркам ли?  newsm53

# 271
  • София
  • Мнения: 179
Добро утро.
По едно кафенце за събуждане.

Моят Калоян вечер заспива рано към 21.00-21.30 часа, обаче и сутрин става рано, което не ми харесва.  Sad

Роритка, аз давам Зимафлуор от един месец някъде (още нямаше поникнали зъбки).  Peace

Друго за сега не се сещам момичета. Пия кафе и преварявам водата.  Wink

Лек ден от мен.

# 272
  • Мнения: 5
Добро утро!
mira_georgieva  благодарско за кафето-ние от 6 ч. играем и бърборим, а ина4е си спяхме до 8 ч., но така ще е вече - играта е най-важна.
Момичета, почерпете се за здравето на моята мама-тя днес ми е рожденичка! Нека да ми е жива и здрава,че да ми помага  Simple Smile

# 273
  • Мнения: 2 149
Добро утро!
Дидо оназиден бе измерен 69 см/7420 гр - слаб момък, но добре изглеждащ. Казах ли ви, доки ми се скара, че не се изправял, а трябвало вече да го прави. Вчера му показах как и веднага започна да се надига в кошарата, днес ще й сваляме нивото, за да не се изтърси ако го направи сам. Сега съм му опънала преносимата в хола и в нея да седи и да се упражнява ако може Mr. Green След малко ще кача снимки от вчера вечерта.
Верита, да е жива и здрава майка ти! Да ти помага не само, а и ти на нея да си й подкрепа! Hug За много години!

# 274
  • Ямбол
  • Мнения: 38
Момичета много ви благодаря за подкрепата, нямате представа колко ми помагате.
Аз снощи успях да дам едно шише АМ със сок и  така се залъга та го изпи а след това ми стана едно гузно за дето и го дадох.
Светланка, казвам грубо  3 часа понеже до скоро имахме 1 заместено хранене.
Рени, супер сте на танца аз като го гледах и настръхнах.
 Между другото съм станала такава лигла от най-малкото се разревавам, тия хормони кога ще се нормализира ?
Верита, ЧРД на майчето ти да ти е жива и здрава.






















# 275
  • Мнения: 2 149
Дидо не искаше чисто АМ, така и не е пил само мляко - винаги трябва да му сложа бисквити, каша или плодово пюре вътре. Млякото си е мляко, то не е по-лоша храна, така че не виждам защо да ти става съвестно, не се притеснявай излишно! В крайна сметка и ти си човек, да, майката е майка, но трябва и ти да си имаш своя територия. Аз също се чувствах като престъпник като му давам АМ с надеждата да го изпие и да прескочим кърменето. А после му давах да си поцока за кеф.

На един приятел на нашите, майка му навремето се е видяла в чудо - до 3г е дърпал и пищял и е искал да бъде кърмен. Жената най-накрая се принудила да си сложи 2 телени четки в блузата и той като се е набоцкал и е видял "таралежите" и се е отказал Joy

# 276
  • Мнения: 2 149
Ето, вижте го Дидо какъв е бандит.Снимките са тъмнички, но такива съм ги направила явно
http://teagirl.snimka.bg/baby/dido-m-septemvri-2009.417670.14599604

# 277
  • Велико Търново
  • Мнения: 358
Ние пък отскоро практикуваме "педагогическото захранване" и си ядем заедно на масата, като си опитваме от всико, което едат мама и тати и не е тварде пикантно. Като пилето с ориз например Peace

# 278
  • Мнения: 2 013
Здравейте.
mira_georgieva благодарско за кафето.
verita76 ЧРД на твоята мама   bouquet
Аги хубави мерки има момъка ти.  Grinning Страхотен е на снимките,има много хубави очички.  Heart Eyes
krastavichka   Hug благодаря ти!

При нас нищо ново,само това че Биси от както бяхме в Хасково започна да казва "тата" и сега сме на тази вълна.Снощи мъжо си легна с нея,да се гушкат и да се наслаждава.  Crossing Arms А сутринта беше така  smile3535
Вчера давах на Биси микс от суров банан,ябълка и АМ и страшно и хареса.За сега десерта ни е натурален,че има плодове в изобилие у нас...  Laughing

# 279
  • Мнения: 15
Чаена, много хубав тоя Дидо! И ние сме с подобни мерки-преди седмица: 7500гр и 72см.Е, колкото толкова!
Изправя се с кошарата и като ме види, се пуска с двете ръце и аз настръхвам  Shocked
krastavichka,  напълно те разбирам  Hug С кърменето продължих до 6месеца и накрая ме бе обзела ужасна досада.В този форум едва ли има съвети за лесно отбиване, но ако пропускаш по едно кърмене, после по две и така.И ние много трудно пропихме АМ, но когато е гладен няма избор.На мен кърмата ми намаля, когато малкият получи хранителна алергия-притеснение, диети и педи ми каза да му давам ХА АМ, защото положението беше страшно.

# 280
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Привет,

Гледам за кърменето си говорите, на мен това ми е болна тема и много се натъжавам , че кърмих малко , но така се получи!Краставичка никой няма да те порицае, важното е ти и Габи да сте добре и щастливи  Hug !

Рени страхотно сте си изкарали !Гледах клипчетата и сниките !Биси е много красива мадамка  Heart Eyes !

Честит рожден ден на мама на Верита!Да ти е жива и здрава и взаимно да си помагате и разбирате !

Роритка браво за порасналото голямо момиче!

Чаена много си е добре Дидо и много хубав !

Ние вчера също бяхме на консултация !Пораснали сме с 260 гр. и уж на сантиметри не сме, но аз пибрах доста окъсели панталончета, пък и Габи се запъвеше и не я измерихме правилно според мен!

Много хубав ден ви желая!

# 281
  • Мнения: 67
Да почерпя, че днес нашата принцеса става на  9 месеца!
Ле ти си времето...................... Misc Baby Bottle newsm38 beer2 Wine Glass cook cook
С нетърпение чакам да стане събота и да потеглим за морето,въпреки че се притеснявам за малката.Как ли ще й се отрази промяната. Дано да прекараме добре и да са ми здрави дечицата.
Чао и весел ден на всички! Ще се"видим " след две седмици   love001 newsm51 travel

# 282
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 752
Мали Аги отдавна не съм искала да изям бузите на някое дете както на Дидо след като разгледах снимките!  Ако питаш мен мерките му сас страхотни.  Peace Поне ти с второ знаеш, че деца всякакви и размери всякакви. Както да е жива и здрава Рая на Roritka ама Йоана е толкоз на почти 4годинки.  Wink

КОКА да е жива и здрава малката Теди със закъснение ама сега се доредих до компа!

Също така и малката Цвети на мама eternity, която е нашата кака и днес става на 10месеца.  Hug

verita76 да ти е жива и здрава майчето и много много да слуша и помага.

Никола АМ без каша не хапва, но пък слава богу не се помпа от комбинацията и не се притеснявам особенно. Важното е да хапва все пак, че между 4-5месец изпадах в истерия с липса на кърма и нежелание да пие АМ. Добре, че открих в нашият случай чудото бананова каша на Слънчо.
  Laughing

# 283
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 752
Хайде на кафето народе!



Какво ли стана с Петя?   newsm78

# 284
  • Мнения: 2 149
Честито на месечинките и месечковците, Кока, хубава почивка!
Мен ме тръшна вируса - носът ми запушен, болеше ме главата, очите като понички и кашлям сухо. Това от цигарите ще да е засилено, днес май няма да пуша хич.
Пръскам си измислените Еуфорбиум, след малко ще е Мукосептонекса, сложих си вера вечерта и чесън в носа, надишах се, нахапах доса чесън също така, правих секс  /не питайте след чесън как се учувствах, ама мъжа каза, че така или инче цялата къща смърди, та не усещал вече нищо/- изобщо всичко необходимо да се раздвижи организма и евентуално да ми мине по-лесно.  Joy Ако днес няма подобрение, значи довечера запретваме ръкави и отново повтаряме последното, няколко пъти, докато бацилите не изпукат от загрявката hahaha
Явно ние се разболяваме, Тони нали е при майка кашлящ,  дано Дидо не го хване. И пак явно, скоро ваксина няма да имаме. ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт