ДЕКЕМВРИйското човече, лази вече на далече!

  • 12 805
  • 290
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 013
Честит рожден ден на Аги и Мони!Бъдете много обичани и щастливи жени и все така прекрасни майки!



honda_vti добре дошла при нас!  Hug

Аги почерпката ти е опасна!  newsm08
Нина много се радвам,че Никола е вече по-добре.  Hug Дано никога не се повтаря!

# 61
  • Мнения: 107
Честит празник на рожденничките Аги и Мони!!!
Да са живи и здрави и много обичани!
 newsm51Весело посрещане на празника и мн.изненади!

# 62
  • Велико Търново
  • Мнения: 76
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, ЧАЕНО МОМИЧЕ!!!

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, МОНИ!!!

ДНЕС НАШИЯТ СИН СТАВА НА 8 МЕСЕЦА





ЧЕСТИТА МЕСЕЧИНКА И НА ДРУГОТО ХРИСИ, С КОЕТО СА НА ЕДНА ДАТА  smile3525

# 63
  • Мнения: 2 013
Честити месечинки на двете Християнчета.Да са много послушнички и здрави!    ura Tada Gift

# 64
  • Мнения: 187
Чаено момиче и Мони,4естит рожден ден,пожелавам ви много щастие и да бъдете много много оби4ани майки и съпруги.аз смятам да запо4на една диетка но от втората 4аст от по4ерпката на Чаено момиче няма да се лиша Mr. Green

4естити месе4инки на порастващите декемврий4ета  Heart Eyes
мамите от Варненската среща наистина сте готини мацки
honda_vti ,добре дошла в декемврийския отбор

# 65
  • София
  • Мнения: 141
Чаено момиче, Мони, честит рпжден ден и от мен   bouquet Пожелавам ви много щастливи мигове  Hug

Хонда, добре дошла  Simple Smile

И аз се опитвам да поограничавам яденето, ама така ми се яде  Embarassed Днес Марти е по-крив от обикновено и не яде като хората и аз се успокоявам с ядене  Crazy

# 66
  • Мнения: 12
Ехааа че много поводи за празнуване!

Честит рожден ден на двете ни рожденички! Бъдете живи и здрави и истински обичани съпруги и майки! Вие сте страхотни и ви благодаря, че сте сред нас и че ви има!


Честито на всички месечинковци! Да растат едни щастливи дечица!

Мариянка

honda_vti- ха добре си ни дошла тук!

# 67
  • София
  • Мнения: 308
Честит рожден ден на Мони и Аги и от мен! Бъде много щастливи и обичани!


Честити месечинки на всички бебчовци! Да са много послушни и усмихнати!

honda_vti, добре дошла!  bouquet

Благодаря ви много за комплиментите за моя мъник!  bouquet

# 68
  • Мнения: 551
Честит рожден ден на Мони и Аги!!! Бъдете обичани жени и все така любящи майки   bouquet   bouquet   bouquet   bouquet
Честита месечинка на сладките декемврийчета  Hug  Hug  Hug
Хонда добре дошла сред нас   bouquet

# 69
  • София
  • Мнения: 250
Честит Рожден Ден на Чаена и Мони!  newsm59

Желая ви леки запивки и много усмивки!
Успехи в бранша и чупки в ханша!
Здраве в изобилие и радост до безсилие!
  Gift



honda_vti, добре дошла с Краси   bouquet
Нинка, браво на Никола, че вече е по добре. Дано не се повтаря вече  Hug

Честити месечинки на порастващите днес!  Flowers Sunflower

Последна редакция: чт, 20 авг 2009, 20:41 от petya_

# 70
  • Мнения: 399
Добър вечер!
Всичко прекрасно пожелавам на рожденичките!  Hug Чаена,наборе,привет в нашия отбор на тридесетгодишните! Mr. Green
Днес бяхме да ДК - младежа ми е 8,200 кг и 74 см  bowuu Сложиха му ПХВ-то,бая поплака  Confused
Благодаря за хубавите думи от името на всички варненки  Blush
Някой попита за Вени...те са на почивка,добре са. Simple Smile
Днес беше чудесен ден - спретнахме си отново варненска срещичка - цели 8 мами и бебоци!  Party Аз,Йоана,Сън,Сисето,Бамбина,Кади,Поли и Ями!Снимки утре ще покажа,че чакам мацките да ми пратят. Wink
Добре дошли на новото мамче и бебчо Красимир!  bouquet
Лекичка! Grinning

# 71
  • София
  • Мнения: 250
Евала на варненските мами за срещичките   thumbsup Предполагам, че е много приятно. За завиждане сте  Heart Eyes

# 72
  • София
  • Мнения: 63
Здравейте мили мами, днес нашия Хриси стана на 8 месеца, благодаря за поздравите и честито и на другия Хриско: чувствайте се почерпени кой с каквото си пожелае, че мен не ме бива много.

Честит рожден ден и на двете мами- да сте живи и здрави и  много щастливи със своите бебоци.

Ей варненската групичка се оказа най- сериозна, аз веднъж бях питала дали има някой да живее до кв. Надежда и даже никой не ми отговори, затова браво на вас и се наслаждавайте на срещичките си.

Аз ви чета горе долу редовно, но не съм писала отдавна. Освен че се захранваме вече с месца и глутен да ви кажа, че той сам се отби на 6 и половина- ей така от раз с рев и обръщане на глава, та постепенно минахме на АМ-колкото толкова пак е нещо.
В неделя се върнахме от почивка, бяхме на Боровец, но последните два дни бяха пълна лудница, сигурно побъркахме хотела. Хриси е във фаза, че всичко което вижда си мисли че трябва да го докопа и му е толкова интересно.Но всичко това е свързано с едно яко крещене, което последния ден продължи около 5 часа- можете да си представите и затова грях или не другата седмица отиваме на морето без него. Аз до последно бях твърдо и непреклонно да си ходим с него, но след тези прояви размислих. Лошото е, че след това го направи и в едно заведение и след това и в мола, а преди си беше кротичък и можех да седя с часове някъде. Нищо де може да е преходно.

Хайде стига, да не ставам оттегчителна. Лека и спокойна нощ.

# 73
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 762
Сядам набързо да сервирам кафето, че работа ме чака



Браво варненки вие ни отсрамвате!  smile3501 newsm51

Радвам се, че наминаваш soufi!

# 74
  • София
  • Мнения: 179
Привет.
Честито на рожденничките Чаена и Мони (със закъснение). Много здраве, любов и усмивки всеки ден.


honda_vti, добре дошла в отбора.   bouquet

Нинка, брагодаря за сутрешното кафе.

Моят Калоян ми прави номера - слагам го на гърне, стои около 10 мин. и нищо не прави, слагам памперса и след 5-10 мин е свършил голямата работа.  Sad Направо ми идва да го изям... Joy
Лек ден на всички.  Hug

Общи условия

Активация на акаунт