Да си знае гьола всяка баба, за ФЕВРУАРЧЕТО мама ще решава

  • 11 272
  • 292
  •   2
Отговори
# 30
  • Мнения: 24
  bouquet
Любе

И една снимчица  Wink

# 31
  • Мнения: 242
Е стига вече деееееееееееееееееееееееееееее smile3511

Това просто не е истина..Ами хайде,давайте всяка една от нас да си каже какво мисли за другите,които я дразнят с нещо  и най-накрая да приключваме с тези наистина безсмислени спорове.Не сме еднакви,не го забравяйте Naughty Не можем и да имаме еднакви мнения,затова какъв  е смисъла само да се огорчаваме една друга и от мухата да правим слон.Ама всяка една от нас си е права за себе си..не го ли разбрахте...
Искам да ви кажа,че според критериите на огромна част от вас за добро отглеждане на децата ни,аз трябва да съм наистина супер безотговорна и лоша майка..Няма да изброявам причините защо..Но пък както виждам въпреки това,че не се вманиачавам прекалено в някои неща,децата ми здрави,прави  и усмихнати..Дай Боже все така да е!Ето това е по-важното за мен...

Мама му стара...циганите си отглеждат децата,та ние ли няма да можем #Cussing out /не го казвам с расистки помисли/

Карбо,покажи снимки,моля те!Дано да успееш да разведриш обстановката поне малко,че работата вече взе много да мирише Crossing Arms

И не за да се хваля,ами просто за да ви докажа,че под обвивката на всеки един човек се крие всъщност едно толерантно и добре настроено същество,ще ви кажа само,че въпреки моите недоволства за свекърва ми и /според мен/ постоянните й забележки,онзи ден тя каза такива думи за мен пред други хора,че се разревах.Никога не съм мислила,че тя мисли за мен  по този начин..Но ето,че в случая аз не съм била правата,въпреки че си мислих,че тя не ме харесва и ме мисли за неоправна майка...

Последна редакция: ср, 19 авг 2009, 10:27 от foxy81

# 32
  • София
  • Мнения: 216
Пети, нямам ти телефона, а го няма във файла с личните данни, за срещата твърдо оставаме аз, ти и Дора, Веси е при майка си, Мимето също има ангажименти, Инчето ще гледа да дойде, ама по-скоро няма, остава ли срещата???

# 33
  • Мнения: 236
телефонът го имаш на лични. там сме.

# 34
  • София
  • Мнения: 66
Daya, не знам какво ще стане Simple Smile то хич не е смешно де  ooooh!

Както ти казах пише доставени вчера в 12:30...
Сега звънях и при проверката им излиза адрес ДианаБад...
някой го е прочел грешно... щото улицата ни е Дравски Бой.. и на латиница кой знае кой как го е прочел... Това, последното, разбира се не ми го казаха, мацката каза "Оставете телефон ,че системата ми блокира"...
Според мен е доставено в Дианабад /там има блок 35, който в бгмапс ми изглежда висок и сигурно също е с 1 вход/... и сега зависи дали ще ходят да си ги искат от тях нещата или ще кажат - неустойка...
Кошарката още я има, но вече е по 30Е... Дано не свърши и дано евентуалната неустойка стигне Simple Smile

Дано само и големия кашон не го объркат...  Praynig

# 35
  • sofia
  • Мнения: 73
Ей момичета стига вече,всеки гледа детето си както намери за добре .Аз давам всичко от \"забранените\"неща,както и на големия.целувам и лигавя също много, дори поплясквам от време на време,колкото и зверско да ви се струва,но м@м@ е виждала с очите си за какво диваненце иде реч(за големия става въпрос) и ако някой направи коментар за начина ми на отглеждане на децата въобще няма да ми пука,ама хич даже,защото виждам две енергични,неалергични,усмихнати и здрави деца,които растат много обичани от всички около тях,а това е най-важното.Да децата трябва да се целуват МНОГО даже(Доре когато ни изписаха в градината на Влади имаше варицела и какво от това ,той си ходеше,прибираше се и започваше да целува Вики.Успокои топката малко ще се побъркаш с тези болести,неможеш да го сложиш под стъклен похлупак.),и да Гея е права доста рано въведох някои неща,и това че тя е направила коментар за това,не съм спряла да давам същите нито пък съм била гузна от това.
  bouquet

# 36
  • Мнения: 140
Ох, успях да събера урина  повечко във вторият колектор Mr. Green. Взеха ни и кръв, следобяд ще видя резултатите в нета, а в петък ще я водя за последната ваксина 1 ден преди мини   party023 за 6-ят месец. Наддали сме точно 700 грама / 7.680/ и сме с 2 см по- високи / вече 69/ Laughing
В тая тъмотия в  лекарският кабинет  как  му се видя, че от едната страна гърлото и било червено  и затова не и сложиха ваксината ooooh!.
Плака малко като и взеха кръв.  Много се умори детето, че заспа. Едвам я извадих от кенгуруто и сега продължава да наня.
В петък ще му искам направление за ортопед и пак, ако почне да ми философства ще му вдигна скандал вече. Whistling

# 37
  • София
  • Мнения: 2 508
Момичета, не искам с никого да се карам!!!! Cry Просто си казах мнението, както и Гея си каза своето - прямо и директно.

Еми, аз съм уверена, че съм добра майка. Има едно доказателство за това: усмивката не слиза от лицето на Йойо. Който го е виждал, знае! Нямам нужда да се доказвам пред никого (освен пред майка ми сигурно, ама то това си е било винаги така). Но който и да го нарекат невротичка, ненормална и неспособна майка, мисля, че не би си замълчал. Много сме чувствителни спрямо децата си и човек трябва да внимава когато ни "обижда на майка". hahaha

Това е. Не желая да се карам, въпросът е приключил за мен.

# 38
  • София
  • Мнения: 66
сребърна,   202uu

# 39
  • Мнения: 24
Остават: 2 дни до срещата


Айде, спирайте с караниците  Naughty Познавам и двете ви лично и имам много добро впечатление и от двете   bouquet след два дни и вие ще видите , че е така  Peace Моля ви не си разваляйте настроението с такива неща  Praynig Praynig Praynig

За днешната среща : става въпрос за главния вход на морската до ФК  Peace

# 40
  • София
  • Мнения: 2 508
Лелеее, Иве, Карбо, тази сутрин познайте от какво се събудих!!!! Не от Йойо! От глад! Просто ми беше лошо от глад и как ги омуах двете филии със сиренеее! Ама храната действително е по-вкусна като си гладен!
Отдавна не се бях наслаждавала така на филийки със сирене. Joy

И кво се оказа! Объркала съм го! То трябвало плодове! Нищо, ще влеза в час постепенно.

# 41
  • София
  • Мнения: 66
хахаха, Доре Simple Smile
И при мен беше така...баш втория ден ... ама аз не сбърках и с тия 2 мижави плода да не ти обяснявам - цял ден нервна и гладна... добре че милото ме издържа Simple Smile
/внимавайте и вие - днес го предупреди Румен, че ще си лоша и да не се изнася веднага, а да изчака да свикнеш с режима Simple Smile/
Може би на 3я ден... или на 4я се свиква... на 5я /пак тоя с плодовете/ дори не ми се вечеряше  Peace

Звъннаха ми от Интерлогистика - признаха си за грешния адрес и ще проверят случая Simple Smile
Големия колет надали ще го сбъркат.. той е на мое име, а аз вече съм им в системата Simple Smile

# 42
  • София
  • Мнения: 216
А, моля, моля, вие поне ядете хляб, аз всеки божи ден (без събота), закусвам половин кофичак кисело мляко 2% и един плод. Ама напоследък нарушавам някои правила, ми то вече не се издържа, но няма начин, още 8-9 килца ми остават, за мамите, които имат да свалят 3-4-5 сигурно се струват ужасно много, ама аз като свалих вече 20 ги имам за нищо работа  Mr. Green

# 43
  • София
  • Мнения: 2 508
Ха, значи твойта диета е друга?? Аз мислех, че е същата. И си викам: тази ще спазвам, 20 доказани кила са свалени с нея! Я пусни твойта! Аз няма да я правя де, че аз си кърмя доста стабилно и просто ми прималява от тоя режим... Crazy Мисля, че ако бях изяла два плода тая сутрин, нямаше да мога да стана от леглото. Сега съм малко гузна, ама ще наваксам останалия ден с месо и сиренце.

# 44
  • София
  • Мнения: 2 508
Аа, да ви кажа специално благодарности, ама не помня на кого!

Става въпрос за кубчето на Таф Тойс, аз вече започнах да купувам препоръчани играчки и наистина - няма такава занимавка с това кубче! Толкова го харесва! Гениално е.

И аз да ви препоръчам нещо, с което се родих! Подочистачката на WS телешоп! Не се бъзикам! Joy Гениална е. Ето я:

http://www.teleshop.bg/detail.php?item=149

Много съм доволна! Лека е като метла, а чисти като прахосмукачка. За нормална къща всеки ден е идеална, у нас и без това не е мръсно. А така винаги ще е чисто, защото минавам цялата къща за 5 минути! С пълзящо бебе това е супер важно. Но ние сме само на ламинат, нямаме килими. Вече никога няма да ми се лепят боклуци по краката, като ходя боса! newsm44

П.П. Хаха, това е мой цитат, копиран от една друга тема, сега се замислям, че може и да прозвучи маниакално на фона на събитията... Joy hahaha

Общи условия

Активация на акаунт