Да си знае гьола всяка баба, за ФЕВРУАРЧЕТО мама ще решава

  • 11 270
  • 292
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 409
ednata e hepatit B a drugata pneumococcal conjugate. I rota virusa,ama reaksiata mislia ne e ot nego.

# 286
  • Мнения: 356
Фокси,ходихте ли да видите момичетата на Здравец?

# 287
  • Мнения: 143
Привет и от нас!
Ние сме добре, но още нямаме компютър - затова се изгубих.
На новото ни столче е голяма радост!

И разбира се, за конкурса - Кой на кого прилича?

# 288
  • Мнения: 242
Здрасти,мацки Hug

Влизам набързо да ви кажа,че днес бях за малко на хижа Здравец и видях една част от мамите.Всички са толкова сладки,че наистина нямам търпение до утре,когато и ние ще се качим..Щях да снимам,но докато се пооправят мамите и бебоците и докато си подредят багажа по стаите трябваше вече да си тръгваме.Нищо де..и утре е ден.

Миме,ще се видим утре,муцолино..Нямам търпение вече Hug Онези неща още не съм ги довършила,затова тази нощ това ще правя..ти нали се сети за какво ти говоря Wink
Точно заради това сега ще бегам да си върша работата,че тежка нощ ме чака ooooh!

# 289
  • пак там
  • Мнения: 2 885
ednata e hepatit B a drugata pneumococcal conjugate. I rota virusa,ama reaksiata mislia ne e ot nego.

Хепатитната не дава реакции, каза педито, а другите две - ми да ти кажа, не зная... Ние слагахме пентаксим, уж ми казваха какво влиза в него, обаче аз толкова слушах... тоест толкова запомних... но ако правилно си спомням - те влизат в него, и пентаксимът може да даде реакция температура.

# 290
# 291
  • Мнения: 236
Ох, Толо, искрено ти съчувствам. Щях да ти предложа да ви вземем двете с Раличка ако ви се ходи за 1 вечер към Здравеца, защото  сме с голяма кола.
За съжаление, прочетох, че в неделя пътувате. Ако мислиш, че детето няма да се измори и изнерви много, офертата е в сила. Ще тръгнем утре към 11.

# 292
  • Мнения: 89
Мама Пети,много мило от твоя страна!  Hug Не е разумно обаче..ще се получи голяма суматоха.Лек път на вас и весело изкарване!!!

Красина,дори и температурата да е реакция от ваксината,а не съвпадение и последвала я вирусна инфекция,нямаш особен избор,нито лечението би било различно от симптоматично .Ти сигурно вече си говорила с педиатъра.Той какво казва? Знам,че ти е много притеснено,защото аз два пъти вече попадам в тази ситуация..Последния път Ралица вдигаше 39.0 градуса и освен лекарство й слагах мокри чорапчета и компрес на челцето.На всичкото отгоре тогава бяха големите горещини тук и не се дишаше.. Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт