Новите ни козметични похождения

  • 38 036
  • 441
  •   1
Отговори
# 45
# 46
  • София
  • Мнения: 1 914
bebsun , аз съм много доволна от балсама на леокрема, купувам го най-малко за 5-6 път. Blush

Мерси на теб и на другите отговорили, значи следващото е то.  Peace

# 47
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 715
bebsun , аз съм много доволна от балсама на леокрема, купувам го най-малко за 5-6 път. Blush

Мерси на теб и на другите отговорили, значи следващото е то.  Peace

Определено  и аз ще си го купя. Преди си бях взела с ягода, но не ми хареса. Може и престояло да е било.

# 48
  • Мнения: 217
Аз ви изпуснах  Embarassed.
За сега нямам нови козметични похождения но в най - скоро време ще поправя това и ще покажа Wink

# 49
  • Мнения: 2
Аз искам да попитам тази затоплящата се маска на Гарниер синичката хубава ли е? Ще си сменям дневната козметика на лице и ще взимам гарниер серия та се чудя дали да включа и маската. Dai4eto а това миещо блокче за пъпки добро ли е, каква му е функцията, че покрай цикъл ми излизат 2-3 пъпки Tired ?

# 50
# 51
bebsun , аз съм много доволна от балсама на леокрема, купувам го най-малко за 5-6 път. Blush

Мерси на теб и на другите отговорили, значи следващото е то.  Peace

Определено  и аз ще си го купя. Преди си бях взела с ягода, но не ми хареса. Може и престояло да е било.
Ягодата и на мен не ми хареса,но бадема е супер.

# 52
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Ако можете да ми препоръчате хубав шампоан за боядисана коса, кйто щади цвета, но и доста подхранва. Предпочитам да са по скъпите серии.

# 53
  • Мнения: 8
iv4enceto_91, майка ми ми донесе този душ гел от Турция и не знам цена Simple Smile
видях,че мама ми е взела и такъв шампоан

# 54
  • София
  • Мнения: 1 956
Мицеларна вода за дехидратиране кожа на Биодерма.
Рол он на Виши.

Лу, кажи моля те, как е лосионът на Кларанс? Гледах му реклама в Ел, гледах го в сайта на Кларанс - много привлекателно звучи. Обаче в сайта го дават за 50 годишни  newsm78 Аз така и на една емулсия на Шисейдо се кумя - за 40-годишни била, но се сдобих с тестер и много добре ми подейства на кожата за 3-те седмици, в които го мазах...

Front row как е Уриаж-ът? Хубав ли е?

# 55
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Пролет да ти кажа аз чак след като го купих, разбрах че го водят за по-възрастна кожа  hahaha

Обаче на мен ми допада, по гелообразен е като консистенция, добре ми попива и може и да си внушавам, но си има ободряващ ефект върху кожата. С чувствителна кожа съм по принцип.

# 56
  • Мнения: 3 675
Този ексфолиант за лице - и шампоан за възстановяване на косата -

# 57
  • София
  • Мнения: 1 956
Благодаря, Лу  bouquet
Азимам тоник на Кларанс за суха кожа с лайка май беше. Малко тежък е, за това се позамислих и за този...

# 58
  • Мнения: 3 459


Плачи, сори за късния отговор, но бях на почивка  Wink
Като цяло съм доста доволна от продуктите им. Съотношението качество спрямо цена е много добро!
Душ-геловете им са фантастични  Crazy Обожавам ги!   Heart Eyes

# 59
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 715


Плачи, сори за късния отговор, но бях на почивка  Wink
Като цяло съм доста доволна от продуктите им. Съотношението качество спрямо цена е много добро!
Душ-геловете им са фантастични  Crazy Обожавам ги!   Heart Eyes


А това какво е?  newsm78
Алверде и Балеа имат ли някакви почистващи гелове за лице?  newsm78

Днешните ми продобивки са:
- моя е за мазни коси с екстракт от лимон и пак на Денис в синя опаковка за пърхут, дано имат ефект
парфюмче Citrus - имитация на зеленото Си-тру,

Последна редакция: вт, 25 авг 2009, 19:14 от iv4enceto_91

Общи условия

Активация на акаунт