Новите ни козметични похождения

  • 38 055
  • 441
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 13 627


И искам да похваля лосиона на Фрутини. Бях спряла да ги купувам, защото бяха ужасно горчиви... Sick
Но преди малко се намазах и за мое учудване лосиона не горчи Peace  Може да са направили някакви промени в съставките
Много искам да пробвам тази серия с ананаса, но никъде не съм я виждала

Последна редакция: ср, 23 сеп 2009, 22:27 от Jackie

# 436
  • Мнения: 2
Моля те кажи каква марка са сенките,кои номер и цена

# 437
# 438
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 725
дмх сенките са от една обикновена парфюмерия за 3,90. Марката е Cherie, полски са сенките. Пише pearl panoramic waterproof eye shadow.
Ето снимка на капачето - http://ivchencetordv.snimka.bg/other/novi.421928.15018131



И искам да похваля лосиона на Фрутини. Бях спряла да ги купувам, защото бяха ужасно горчиви... Sick
Но преди малко се намазах и за мое учудване лосиона не горчи Peace  Може да са направили някакви промени в съставките
Много искам да пробвам тази серия с ананаса, но никъде не съм я виждала

Ооо лосиона е страхотен. Имам и душ гела. Направо ми иде да се изям като се намажа. На Фрутини имам и по 2-3 неща от серията с кокос и банан, портокал и мляко, череша и ванила. Всички са страхотни. Жаки и аз искам да пробвам от тази серия с ананас, обаче явно я няма в БГ. Навсякъде има 5,6 вида на фрутини. Утре ще кача снимки на всички серии, които имам. Те са около 15, че може и повече. От сенките на Стийлзон предполагам, че ще останеш доволна. Аз много ги харесах. Имам 2 тройки. Не се събират на клепача и без основа издържат почти цял ден. Сега мисля да се сдобия с още като ходя до ДМ. Този фдт всички го хвалят, ама аз все немога да се реша. За бала на пролет съм решила да купя Шанел или нещо такова, от по-висок клас, който да прикрива всичко.  Peace А от крема за ръце доволна ли си? Две приятелки си взеха млеката за тяло, аз обаче не успях да ги помириша.  Tired Това на Римел - сенки ли е или ... ?  newsm78

Sassie  сенките са много хубави цветове.  Crazy

Тези (по-светлите цветове) някой да ги е ползвал? Останаха ми очите по тях.  Crazy

# 439
  • Мнения: 13 627
Сенките  S-he ги ползвах вече, много са хубави. Ще си взема и други цветове. Имаше страхотни цветови комбинации Grinning
Кремчето за ръце е много приятно и не седи мазно. И ухае много хубаво.
Това на Римел в кутийката са сенки мус. Седят страхотно, имаше много цветове.
фдт-на още не съм го ползвала.

# 440
  • Мнения: 15
Аз имам тройката за опушен грим на Дебора,много са добри,но са малко твърдички самите сенки,да знаеш.Иначе са наситени и издържат цял ден.Бях с тях на бала и не мръднаха цялата нощ,е,с база на Артдеко отдолу де,но все пак са доста хубави. Peace

# 441

Общи условия

Активация на акаунт