Новите ни козметични похождения

  • 38 061
  • 441
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 2
Може ли да кажеш от къде точно ги взе сенките?Много са хубави.Честито

# 421
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Мерси,ама аз не съм в Бг,съжалявам ,няма да съм ти полезна Tired

# 422
  • Мнения: 2
Ок.Благодаря ти все пак

# 423
  • Мнения: 2 414

Маци само сенки за очи ли са или и за вежди ? Thinking

Маци, само за вежди са  Laughing

Най-горните 3 цвята са сенки за вежди, средното е вакса за приглаждане на вежди, а най-долното - база за изравняване на клепача преди да сложиш сенки. Има  и много хубави четки и пинсети в комплекта  Crazy

На каква марка е комплекта?

# 424
  • Мнения: 2 414
Аз си взех  блестящ руж на Bourjois.

# 425
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 729
На каква марка е комплекта?

И аз ще чакам отговор, цена също ?   bouquet

# 426
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
На каква марка е комплекта?

И аз ще чакам отговор, цена също ?   bouquet

Clarins, 35 долара, тук предполагам ще удари 50 лева.

# 427
  • Мнения: 2 631
И аз и ги разгледах, доста са... прилича ми на нещо дето си имам вкъщи и аз.  Crazy
Интерисува ме тези сенки каква марка са, че не видях:
http://ivchencetordv.snimka.bg/other/novi.421928.14907980
И тези:
http://ivchencetordv.snimka.bg/other/novi.421928.14907973


От Дм са. Steel Zone май се казва марката, а името на сенките S-he.  Peace Много съм доволна от тях. Без основа издържаха 7-8 часа, при положение че като се прибирах росеше, през деня беше горещо и постоянно се прибърсвах. За 6 лв. мисля, че няма какво повече да се желае.  Peace



Тц! Simple Smile
Марката на сенките си е S-he. Tурска марка е, предлагат освен декоративна козметика, също и антиперспиранти и дезодоранти.  Peace

# 428
  • София
  • Мнения: 74
Хоп, и аз:





# 429
  • София
  • Мнения: 1 231

Балсамчето им как е?

# 430
  • София
  • Мнения: 74
Ами за пръв път го ползвам - вече се намазах  Mr. Green, за сега е супер - много мекичко, и с много приятнен лек аромат  Peace Устните ми бяха доста изсушени, сега съм ги обалсамила и ми е супер... Heart Eyes 15лв е.

# 431
  • София
  • Мнения: 1 231
Ами за пръв път го ползвам - вече се намазах  Mr. Green, за сега е супер - много мекичко, и с много приятнен лек аромат  Peace Устните ми бяха доста изсушени, сега съм ги обалсамила и ми е супер... Heart Eyes 15лв е.

Благодаря ти.....аз точно се чудех дали е меко балсамчето, че някои ми идват доста твърди и едва ги нанасям.

# 432
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 729

# 433
  • София
  • Мнения: 74
Ами за пръв път го ползвам - вече се намазах  Mr. Green, за сега е супер - много мекичко, и с много приятнен лек аромат  Peace Устните ми бяха доста изсушени, сега съм ги обалсамила и ми е супер... Heart Eyes 15лв е.

Благодаря ти.....аз точно се чудех дали е меко балсамчето, че някои ми идват доста твърди и едва ги нанасям.

Аа, меко имах предвид като усещане върху устните, ама така съм го обяснила, че... Crazy  А за нанасянето - приятно и гладко, без да е много твърдо, но не и много меко, като някои от които направо цели малки "парченца" остават върху устните.... 

# 434
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
На мен баласамите на L`Occitane ми идват твърди за нанасяне.

Така че си е индивидуално.

Общи условия

Активация на акаунт