Отговори
# 45
  • Мнения: 90
Момичета най-после имам достъп 

Първо да честитя момченцето на цецифило да расте здраво и безгрижно дете 

Благодаря ви за пожеланията ,невороятни сте ,рождения ми ден мина в иху аху и накрая тихо ,като всеки празник всичко си има край 

Не съм ви чела оЩе не съм се прибрала в къЩи ,гледам ,че Линчето е писала ,жива и здрава се е прибрала ,радвам се ,с нетърпение Ще прочета изживяванията и всичко писано до момента ,в сряда се прибирам

целувки на всички

ние с принцесата с коприненото дупе сме ок ,тя расте и хубавее ,аз и се радвам ,бърбори много ,обяснява ,и сме на тема чистота , 

# 46
  • Varna
  • Мнения: 2 595
ДобрЮутрУУУУУУУУУУУ HugФарашкитеееееееееееееееее Grinning
МАРСИЛИНКА- песента и на мене много ми хареса-много мелодична а пък и заглавието ......... Grinning Марси, сънувах ви снощи и тебе и Линда.
ШАКИРЧЕТО- радвам се за Принцесата със коприненото дупе. Сега започват великите въпроси.  Ама ти ще имаш търпение да и отговаряш, няма как. Wink Казваш, че сте на тема чистота та да ти кажа как малкия като беше на времето на Линката  отиваше да си мие ръцете, че и до сега не го е напуснал тоя навик та от вратата направо във малката баня отива да се мие. Та като беше като Лина му говорих колко много микроби има и колко много от тях полепват по ръцете ни и колко много те обичат детските ръчички да си хапват от тях. Може да не е било правилно ама той дълго време все си мислеше, че микробите ще му опапат ръцете пък и самото име много смущаваше. И така си изгради навика да си мие ръцете след всяко връщане у дома и след ползване на таолетната. Дано съм ти помогнала със това Hug

# 47
  • Мнения: 278
Добро утро, магребинки!
Хайде по едно кафенце за разбуждане:


Вижте тази сутрин какво прочетох: http://www.vesti.bg/?tid=40&oid=2385631

Шакирчеее, радвам се, че писа най-после и че сте добре, ти и принцеската. Чакам с нетърпение ново включване как сте, когато се приберете в сряда. Вие къде сте всъщност точно...знам само, че на море някъде.  Hug

Марси, наистина много свежа песничка, аз такива най-ди обичам! По-танцувални, че иначе се депресирам хихи

Тази вечер сънувах, че с хабибито сме в България (ех това вълнение) и че 9 дни (за толкова време ще сме в България) не сме се видяли с никой роднина, само сме си били в къщи и много се ядосах. Сънувам и че той яде сутринта едни солети, пък то Рамадан  Crazy
Нямам търпение да пристигне поканата му и да ходим до посолството за виза  Praynig

Лек ден на всички!   bouquet

# 48
  • Varna
  • Мнения: 2 595
МИНЧЕЕЕЕ- кафето със този крем отгоре направо е The best!!!
А това за фурмите и аз вчера го прочетох. Само чакам Бате да пристигне във Египет и да му поръчам от тез фурми. Как ще ги съхранява незнам. Laughing Там ще му кажат със сигурност. Така обичам и аз фурмииии.
И късмет със визи и всички формалности newsm10че все някакви пречки изникват.

# 49
  • Мнения: 6
Здравейте, момичета!   bouquet

От вчера пак започнах да си правя разни маски на лицето,легнах да спя с едни серуми,да се разкрасявам. нали остават няколко дни да си видя момченцето, трябва да съм хубава.с такова хубаво настроение си легнах, а днес като се събудих,щях да припадна. боли ме едното око и като се видях в огледалото ЕЧЕМИК!!!  аз никога не съм имала такива работи и ме е яд как може точно сега да ми се появи-като не сме се виждали повече от месец и ще прекараме 3-4 дни заедно. (обикновено са по 2 дни). и толкова ме е яд,че имам чувството,че от яд ще ми стане още по-голям. Sad(( дайте съвети,какво да правя! Sad(( айде,като отида в София,ще ходя с очила по улиците,то е ясно,но как да ми се махне по-бързо? ечемикът още не се е оформил като топче де... но ми е подуто окото и знам,че ще стане.

Шаки,какво става с теб? какви са тези дълги почивки? Simple Smile идвай да разказваш по-подробно къде беше,какво прави,как прекара. Simple Smile

и да си кажа още нещо. уж щях да се пробвам да постя,обаче сутринта като се рових да търся лайка,в шкафа си намерих едни мюсли,които съм била забравила. и като взеха да ми се въртят в главата... и не издържах. при мен проблема с постенето и диетите е това,че не ми се яде на корема , а на очите.  Joy ето днес изобщо не бях усетила глад,обаче като видя нещо,което обичам и ме човърка да го опитам. ще си остана дебела цял живот.

# 50
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
PAULA_PAULINA - Ако си сигурна , че е ечемик , а не те  е ухапало комарче , трябва да го натъркаш със златен пръстен. Казват , че помагало. Аз не съм го пробвала лично , защото не ми е излизал никога. Казват , че било натравление на кръвта или нещо такова....не съм сигурна , твърдеше го колежка , която през седмица си ходеше надута.
Ако те  е ухапало комарче , сложи лед и ще спадне. Ухххх, ама и ти какъв лош късмет....

# 51
  • Мнения: 24
Здравейте момичета. Имам и аз най-после 5 мин да седна да пиша.
Шаки липсваше - да нацелуваш коприненото загоряло дупе на принцесата от мен  Hug
Честито на всички които празнуват рамадана. Вчера през деня мойто хаабиби писа само рамадан е съжалявам не мога през деня да ти казвам нищо повече!!! Е ще чакам през нощта какво да се прави.
Лек ден на всички и много усмивки.

# 52
  • Egypt
  • Мнения: 132
Рамадан Мубарак и здравейте от мен. Гледам Жълтото момиче и Шаки се появиха, за което много се радвам:)
Паулинка, златният пръстен помага, ама трябва бая да потъркаш, че да има ефект. Аз ти препоръчвам да изтичаш до аптеката и да си вземеш прополисов вазелин- да не е по- малко от 30%ен, мажеш 3-4 пъти на ден клепача и ще го върне. Още по-добре е с прополисов спирт, но е опасно да не попадне в окото, че аз веднъж така се бях изгорила, мани. Ако има такъв спирт трябва много внимателно да се действа с памук, и да е добре изцеден, и натискаш клепача.

# 53
  • Мнения: 6
БЛАГОДАРЯ ВИ ЗА СЪВЕТИТЕ!!!   bouquet
Аз още от сутринта взех една златна халка и боли-не боли се търках. не успя да се подуе и много се радвам за сега,но още ме боли. не е от комар,защото е вътрешно и не се вижда върха... сега не личи,но сутринта бях...да не ви разправям. ако бях станала като пребита,щях да се сбръчкам от яд,честно!

и не стига,че започнах деня с мюсли, ядох 2 царевици, голяма пица, крем Брюле и шок.бонбони.  Sick
другата седмица съм на сватба и как ще ми станат дрехите,не знам. голямо ядене заформям напоследък.  Tired

Последна редакция: пн, 24 авг 2009, 03:09 от PAULA_PAULINA

# 54
  • Мнения: 6
Добро утро,момичета!

имам едно питане! защо в магребския албум има само снимки на Лина? Къде са останалите? Нали проблема с албумите беше в арабския,а не в магребския? помня,че качих мои снимки и в магребския,но къде са отишли? Ако някой ме светне,ще му бъда благодарна!

# 55
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
паулинке, аз изтрих вси4ко заради  напускане на няколко дами! ако искаш синаправи албум и си пусни снимките там  или във фейсбука, където вси4ки магребинки май сме във връзка!предпо4етох да не се правя на маймуна да сменям след всяка сръдня паролите, оставих го отоворен именно за хората,които не се крият и нямат проблеми кой от нас ще го разгледа! Hug
дами, днес да напомня за срещата! 19.00 аквариума, около люлките! лека седмица и ползотворна да е, с хубави новини да ни радва!  bouquet

# 56
  • Мнения: 6
А, добре. Simple Smile притесних се,да не се е получил същия проблем като с другия албум. Simple Smile

тази седмица ще съм в отпуска и ще се подготвям за прибирането на любимия. Simple Smile нямам търпение вече... така ми липсва и той и апартаметчето, в което живее... направо всичко! той беше си дал ключовете на един приятел от пловдив,да живее там,докато го няма 2 месеца. и се чудя,дали е поливал цветята,след многото ми напомняния, дали е почиствал или ни чака кочинка.но за всеки случай ще взема със себе си моята прахосмукачка, че е доста по-силна и смуче всичко. няма да ми живее момчето в кочинка я.

имах такива планове за тази седмица,как още в понеделник с отварянето на очите едва ли не,ще се захвана с голямо почистване и подреждане. но както е тръгнало само четене на форума и размотаване,никаква няма да я свърша. голям мързел съм станала, ей! и преди се размотавах,но вече направо прекалявам. така съм се отпуснала,че вече очите ме болят от този компютър.

# 57
  • Мнения: 100


Почерпете се, вчера имах рожден ден, но бях от 8 до 7 на работа,
после празнувах навън, и днес пак същото работно време, та чак сега сколасвам да почерпя!!  Grinning
http://img223.imageshack.us/img223/4426/ralicake.jpg  Ето тая торта правих цяла нощ  Joy Joy

# 58
  • Мнения: 6
Ра, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!!! Много крсиви неща да ти се случват, да бъдеш винаги щастлива и много обичана!!!  newsm59


олееее,какво затишие в темата! не вярвам на очите си! къде сте всички? мъчно ми е за вас! Sad

# 59
  • Мнения: 24
РА ЧЕСТИТ РОЖДЕН МИЛА!!!
ДА СИ ЖИВА И ЗДРАВА И МНОГО ЩАСТЛИВА И ДА СЕ СБЪДНАТ ВСИЧКИТЕ ТИ МЕЧТИ   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт