Отговори
# 735
  • Varna
  • Мнения: 2 595
ДобрЮутрУУУУУУУУУУУУУУу Hug
ХАДЖИ- нинам защо така не си го чувал Заза Хасан. Много често ходи за Францата на такива уоркшопове.  И на други места из Западната Ивропа. Незнам дали се интересуваш от танците, може би хора които се интересуват от това по го знаят. А то вече има много ама страшно добри инструктори но този си е много интересен, сам виждаш по какъв начин ги учи. Чела съм за него и във Сайта на Евелина Папазова. Но го открих много преди това.
ЛИНЧОК- ти наистина по отзав със кучо, че те всички ще гледат кучо и няма нищо да научат. Даже най-отзад, че ще развалите тренировката, то ще и сеир невиждан Wink

Хайде да виЙ сладку thumbsup Кой ще турга каЙветУ?

# 736
  • Мнения: 24
Хайде кайветУ от мен. Да се събудите и разпишите че гледам някой и нова темичка трябва да пусне но кой  newsm78

# 737
  • София
  • Мнения: 7 890
Защо оставам с впечатлението, че ориенталските танци са си предимно женски. И в Тунис мъжките танци си бяха нещо съвсем друго. Гледах в ютубето разни мъжки изпълнения на Джамил, Принц Андрю и т.н., ама те повече ми приличаха на танцувално изкуство, отколкото на традиционен фолклор.

# 738
  • София
  • Мнения: 7 890
Ето и от мен един жест като спомен и сън от Магреб.

# 739
  • Мнения: 7
А сега по сериозно-мечтая да съм на уоркшоп при Заза Хасан-страхотен е, много харизматичен но вие ще го видите де. Тука е на по млади години, ама и на по големи си е същия чаровник.

Впрочем този човек явно умее да обучава, но да ти кажа честно нищо не съм чувал до сега за него.

Здравейте момичета,  Simple Smile
позволявам си да се включа в разговора ви, за да подкрепя това което сте писали относно моя Маестро Заза Хассан.
Имам честта да  познавам този велик хореограф!  Освен че съм дипломирана като професионален преподавател в неговата школа в Париж, продължавам редовно да следя неговите семинари, както и да органиирам такива с него в мойта школа в Италия. Точно преди една седмица се завърнах от поредната ни среща. Няма човек който да е сериозно в тези среди, и да не го познава! Дори и на по-зряла възраст, ви гарантирам че неговия харизматизъм и енергия не са загубили сила. Това е един невероятно щедър, неуморим и качествен учител който владее „изкуството да преподава”! За мен той остава един от най-добрите преподаватели на световно ниво! Препоръчвам го на всеки който има желанието да се доближи и задълбочи това необятно изкуство – Ориенталският танц.  newsm10



Още: http://www.evelinapapazova.com/pagebg.php?P=2&SP=158
Снимки:  http://www.evelinapapazova.com/galeriabg.php?P=5&gr=37

# 740
  • Varna
  • Мнения: 2 595
Евелинче Hug
писах ти на лични но пощата ти беше препълнена. Писала си във темата която е приключена. Моля те заповядай във следващата. Над твоя пост е указано и цъкни там и ще влезеш във темата

Общи условия

Активация на акаунт