На МАЙчетата в темата влезни и всичко ще научиш Ти! (39)

  • 23 885
  • 737
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 559
Лейди, ко ше ги прайме там тея деца? Достатъчно ми тежи дупето, че й с малкия да друсам хора  hahaha Свиркай като разбереш кога почват, че съм начинаеща.

АнМари, къде сте на море? Какви са тия острови  Shocked Мани не топкай детето да не го стресираш нещо  Simple Smile

# 61
  • София
  • Мнения: 39 754
У българско сме, Черноморец. Тъкмо днес умувах как се казваше острова. "Свети Иван", ама ша питам Гугъл. Улучила съм Simple Smile
Свети Иван (остров)

# 62
  • Мнения: 200
АнМари, това е на плажа на нуди къмпинга нали. И ние там ходихме миналата година ама генератор ли кво имаха, голямо бучене буча това нещо, та само веднъж посетихме плажа.
В Добрич танците са 3 лв  Laughing ама да не си помислите, че ходя  Laughing Имахме идея с майките да си намерим някое запустяло кътче в парка, а то има такива, да си заредим телефоните с хорца и да атакуваме  Laughing Няма кой да ни гледа дечицата, а тук залата е малка и не става с децата  Wink

# 63
  • Мнения: 84
Добро утро



Народните танци казвате ,че се намира на бул.Мария Луиза,в близост до централна ж.п гара,нали?

Знам,къде се намира и точно  там на моя колежка приятелката води курс,но незнам за начинаещи или за напреднали.
Не се сещам как се казваше обаче мястото,не е читалище а е КИНО.Гледам сега в бгкартите,но не е отбелязано.
Там съм ходила,защото раздаваха детски библий.Както и да е.
На мен ми е доста далечко.В зависимост от часа на започване,може да дойда да друсна дупе с вас и да се видиме.
А между временно ще се обадя да питам за инфо.

Хайде на хоротооо


http://www.horo.bg/index.php?menunode=1&show=mlist


# 64
  • София
  • Мнения: 39 754
Ленке, на тоя плаж ходихме. По миналата година пускаха генератор, но шума не беше толкова силен. Тази година мисля да пропускаме този плаж. Всяка година бил различен, морето зимата изхвърляло или пясък или камъни. Две години подред изхвърляло само камъни, няма никакъв пясък. Изнесли са пясък и са направили малка плажна ивица горе пред палатките.
Дияна нещо е зле, цяла нощ повръща. Днес ще пропусне плажа.

# 65
  • Мнения: 147
Аз много искам да търгнем с Бояна пак на плуване. Намерих й дори нови бански за басейн. Ама май ще зачакаме есента - зимата да се закротим на едно място. Че сега нали е хубаво времето, ако имаме свободен ден все духваме от София. Предполагам че ще можем да ходим в съботите, когато не сме на работа. Пък и предстои моренце Hug В тази връзка все отлагаме и кръщенето Rolling Eyes Сега ще видим в морето, как ще реагира. Ще пробвам упражненията там - люшкане, скачане, плацикане, въртене във водата... Wink

# 66
  • Мнения: 87
Здравейте!
Искам само да попитам какъв слънцезащитен продукт използвахте или ще използвате за вашите дечица!?
Благодаря предварително!  Hug

# 67
  • Мнения: 84
Здравейте!
Искам само да попитам какъв слънцезащитен продукт използвахте или ще използвате за вашите дечица!?
Благодаря предварително!  Hug

Бюбхен 30 и Гарниер 25 за възрастни,но съм я мазала точно 3 пъти,почти без нищо е цяло лято в градинката,а на морето съм я мазала редовно.

Много късно питаш за това,къде ще ходите?

# 68
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Привет, мацки! Мерси за кафенцето!

Лейди, ко ше ги прайме там тея деца? Достатъчно ми тежи дупето, че й с малкия да друсам хора  hahaha Свиркай като разбереш кога почват, че съм начинаеща.

Ами те си вандалстват в единия ъгъл, не е нужно да ги вардим нон-стоп! Поне аз не се пиртеснявам.

И ние го пробвахме тоя плаж, ама само се разходихме до там! Аз като видях колко водорасли има и лошо ми стана!  Sick ooooh! Най много ми хареса плажа на къмпинг Градина, той е по-надолу, по стария път за Китен, някъде на около два километра е. Централния плаж също е много отвратителен!  Sick (като всеки централен плаж)

Слънчо, ние нищо не използвахме, аз не съм превърженик. Ходеше си с дрешка с ръкавче, панталонки до коленете и широкопола шапка. Ходехме само сутрин, до към 10-10:30 часа. Не сме имали никакви проблеми, а и на него му беше екстра.  Peace

Ето ти една снимчица да добиеш представа: http://yana-mitseva.com/gal/displayimage.php?album=33&pos=21

# 69
  • Мнения: 87
oncheto,в петък тръгваме! Mr. Green
.... Lady Frost ,   то за стоенето на плажа ясно,като време  Wink
Амии след 16 ч ходили ли сте?

# 70
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Амии след 16 ч ходили ли сте?

Да, ходихме, но по-късничко. Някъде след 17 часа, тогава вече беше по-хладничко. Процедирахме си по същия начин с дрешките. Даже следобед водата е по-топла. Обаче е по-ветровито, а аз не обичам така.

# 71
  • Мнения: 84

Слънчо, ние нищо не използвахме, аз не съм превърженик. Ходеше си с дрешка с ръкавче, панталонки до коленете и широкопола шапка. Ходехме само сутрин, до към 10-10:30 часа. Не сме имали никакви проблеми, а и на него му беше екстра.  Peace

Ето ти една снимчица да добиеш представа: http://yana-mitseva.com/gal/displayimage.php?album=33&pos=21

Лейди,ша мъ убиеш!!!  Shocked
Водихте детето на море и не го съблече гол или поне по гащички.Много е облечен ма женоо.Трябваше да го пуснеш по п...ка да му се проветри дупенцето от бриза  Grinning

# 72
# 73
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
А, не! Naughty Не мога да си пусна детето голо за нищо на света. Нито знам кой си е търкал голия задник в пясъка, нито пък слънцето е особено полезно, еле пък за малко дете. Няма нищо полезно в това да се пържеш на слънце.

Слънчо, тия са хубави! При това е натурална козметика. Мисля, че съвсем спокойно можеш да заложиш на тая марка, ако си решила да взимаш нещо.

Последна редакция: ср, 26 авг 2009, 15:40 от Lady Frost

# 74
  • Мнения: 87
аз се спрях на тях,защото малкият е с дерматит пък видях,че са хипоалергенни и такаа-май това е моят избор!Пък и е БГ  Wink

Общи условия

Активация на акаунт