Във ВИДИН е толкова красиво, колкото е Видинчанче пакостливо:))

  • 25 980
  • 728
  •   1
Отговори
# 60
  • ВИДИН, 10 км след края на света
  • Мнения: 55
проблема на темата е не че не се пише, а че не се чете... затова няма какво да се коментира  Tired

това с похода е добре замислено  Peace
мои познати наскоро със зор осиновиха бебенце, толкова са тромави и корумпирани процедурите, че се обричат децата на живот по институции, докато чакат някоя щурава майка да се размисли и да си ги потърси  #Cussing out

# 61
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Ще се опитам да дойда на похода, ама с тоя режим на хранене шанса е минимален  Rolling Eyes
Рони  Hug

# 62
  • Мнения: 318
Аманита взе забравям да те питам,кърмиш ли го малкия сладур,дай някоя снимчица да му се порадваме  Hug

# 63
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Кърмя, да.Затова е и тая крава в подписа ми  Joy
Ето тази ми е най-прясната снимка  Blush Ще трябва да му направя фотосесия тези дни

# 64
  • Мнения: 318
Пу-пу да не го урочасам ама той голям сладур Hug, дундьо  колко кг. е?

# 65
  • Мнения: 2 653
Пак приканвам да се придържамете към темата  Mr. Green ПАКОСТИТЕ.
Разкажете за някоя уникална беля на вашето ДЗверче!А може и снимки да покажете .

# 66
  • Мнения: 318
Пак приканвам да се придържамете към темата  Mr. Green ПАКОСТИТЕ.
Разкажете за някоя уникална беля на вашето ДЗверче!А може и снимки да покажете .

Идеята ми харесва  newsm10
Ще потърся някоя снимка на Паола ако съм я уловила на "местопрестъплението"  Mr. Green

# 67
  • Видин
  • Мнения: 685
Айде и аз да се разпиша преди да забегна за София. Добре сме. На 05.10 тръгва на градина, а на мен вече почва да ми става мъчно, като се сетя как не ме изпуска от поглед, само ако се е заиграл или спи не реве като ме няма. А утре заминавам за 2 седмици на последните ми очни, направо да не повярваш. Взех си последния изпит от миналата сесия във вторник и ми остават само 5 от настоящия семестър. За 26 сигурно няма да успея да дойда, защото тогава ще се прибирам. Иначе Марти е сравнително добър с изключение на това че много хвърля, до каквото се докопа. Абе в градината ще берат ядове с него. Малко ме успокоява че ще познава някой от децата там, а и детето с което се виждаме всеки ден ще е в неговата група. Офффф наоплаках се Whistling

# 68
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Ами 5200гр беше първия месец (+1900гр), сега на 21 ще видиме колко е наддал, но пак няма да е малко  Crazy Crazy Crazy Тежи ми вече, ама какво да се прави - мъж-планина ще си отглеждам.

# 69
  • Мнения: 2 653
Аз ще се престраша с една от най-...цветущите бели на щерката.Точно онзи ден я разказвах.
Миналото лято.Софи на 2 год.Махнала съм от раз памперса и караме на гащ, но тя не си казва още винаги.И си ходи по гащи по цял ден, да не пера и панталони  Mr. Green
Аз простирам на балкона в детската/в другия край на коридора от хола/ и влизам навъре и ме лъхва миризма...тичам към хола и гледам ...софи маже по телевизора ..и понеже екрана му нагрява яко , всичко засъхва на секундата и от топлината ароматизира целия апартамент, вече беше "нарисувала" масата и малкото си сточе...
Цял следобяд мих 100 пъти , за да съъм сигурна че съм измила всичко....
Иначе най-редовната беля е да рисува с маркети по всичко, по дивана, мебелите, черви се с тях, рисува си дракои по ръцете...
Като бях болна миналата седмица, само ставах да и сложа нещо да яде и лежах в спалнята.По-кротко дете нямаше от нея-тогава беше рай за нея- беше ми измъкнала всички дрехи от гардероба, обличала нейни рокли, яде където и падне, изровила във всички шкафове интересните за нея неща...После като опчнах да чистя , видях голям зор, като се местехме имам чуството, че оп-малко работа свърших.
Но да ми е жива и здрава, аз не и се карам много за белите, защото вътрешно много и се радвам.Предпочитам да има материал за разказване като порастне Laughing

# 70
  • Мнения: 318
лелеее Фиона не ти заблазявам за почистването  ooooh! Grinning, Паола е още малка за такива бели,не че не е палава,но освен да разсипва ядене по земята и да рисува където и падне,до по-сериозни бели не се е стигало е поне за сега  Crazy

Аманита браво на юнака  Hug,а за теб не ми се мисли,как ще го носиш  Simple Smile

Моя мъж е за риба,аз приспах Паола и се чудя какво да правя  Rolling Eyes

# 71
  • Мнения: 2 653
Абе днес май всички мъже са някъде, и моя и както и на още две приятелки.Нещо започва да ме съмнява тая работа  Laughing

# 72
  • Мнения: 318
Абе днес май всички мъже са някъде, и моя и както и на още две приятелки.Нещо започва да ме съмнява тая работа  Laughing

Хм.... smile3506

# 73
  • Мнения: 389
Здравейте!
Първо се извинявам, че нахлувам в темата Ви!
През почивните дни следващата седмица ни предстои пътуване до Видин, бихте ли препоръчали хотел, в който да отседнем!
Благодаря предварително!

# 74
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Здравейте!
Първо се извинявам, че нахлувам в темата Ви!
През почивните дни следващата седмица ни предстои пътуване до Видин, бихте ли препоръчали хотел, в който да отседнем!
Благодаря предварително!

Не съм много наясно, та препоръчвам класиката - хотел Бонония  Peace Преди година и половина двойна стая струваше 60лв (знам го покрай сватбата ни, да не си помислите друго Mr. Green)

Общи условия

Активация на акаунт