Във ВИДИН е толкова красиво, колкото е Видинчанче пакостливо:))

  • 26 038
  • 728
  •   1
Отговори
# 75
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Ето още снимчици от нас - http://amanita.snimka.bg/baby/gabriel.402426.14801324  Hug  bouquet

# 76
  • Мнения: 2 653
Да, ще препоръчам.Хотел Стария град.МНОго   е хубав, мога спокойно да кажа, че е най-хубави и уютен хотел в града. http://oldtownhotel.dir.bg/
Не броя оня кич  старата баня!!!!

Последна редакция: нд, 13 сеп 2009, 12:20 от fiona

# 77
  • ВИДИН, 10 км след края на света
  • Мнения: 55
Да, ще препоръчам.Хотел Стария град.МНОго   е хубав, мога спокойно да кажа, че е най-хубави и уютен хотел в града. http://oldtownhotel.dir.bg/

 Peace подкрепям!

# 78
  • Мнения: 318
Преди година и половина двойна стая струваше 60лв (знам го покрай сватбата ни, да не си помислите друго Mr. Green)

Да бе даааа  newsm62 smile3503
А юнака е цял мъж вече  Hug,целувки на сладура от нас  Heart Eyes

# 79
  • Мнения: 318
Ииии пак аз  Whistling
Някой гледа ли сутринта часът на мама,или вече денят е прекрасен,че или се бъркам или Татянка-бърборанка,беше там  Thinking

# 80
  • ВИДИН, 10 км след края на света
  • Мнения: 55
не съм го гледала, веднага да се поФали ако е била  Mr. Green
АМАНИТА, забравих да кажа, мощен бебок си отглеждаш, и това само на кърма! да ти е жив и здрав, че и ръцете ти  Hug  Crazy

# 81
  • Мнения: 720
Привет момичета, аз пак съм на линия.  Hug
Свърши ми видинското шляене, искам пак, мрън.  Crossing Arms
Затова пък от утре пращам дечко на училище.  Mr. Green Още не ми е ясно колко ще изкара, но все ще е някоя свободна минутка за мен.  Laughing
Във Видин само Ния видях за малко. На панаира май мернах Рони, но докато си събера детето от сергиите за да отидем до нея тя изчезна на някъде. newsm78

# 82
  • Мнения: 1 410
Цитат
Някой гледа ли сутринта часът на мама,или вече денят е прекрасен,че или се бъркам или Татянка-бърборанка,беше там
Беше,беше  Embarassed

# 83
  • Мнения: 318
На панаира май мернах Рони, но докато си събера детето от сергиите за да отидем до нея тя изчезна на някъде. newsm78

Сигурно съм била аз нали живеем близо до панаира,та си киснех почти всеки следобяд там  Crazy


Е не съм се припознала,а до колкото разбрах си била и преди гост   Simple Smile

# 84
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Здравейте  Hug
Ние днес имаме месечинка - почерпете се виртуално   bouquet
Ето и малко снимчици - http://amanita.snimka.bg/baby/gabriel.402426.14854727

# 85
  • Мнения: 318
Честита ви месечинка  Hug,снимката където е заспал във ваничката е супер  Mr. Green

# 86
  • Мнения: 2 653
Честито , amanita!   bouquet

# 87
  • Мнения: 720
Привет момичета.  Hug
Честита месечинка на Габриел, пу-пу, много хубав и снажен юнак.  Hug
Фиона, по темата с белите Дидо е номер едно. Минутка не ме остава. То вие го видяхте на срещата.  ooooh!
Веднъш беше набарал едно кученце бебе и го запрати в бидона с джибри. Котките най-редовно ги хвърля я в някой бидон, я в леген или кофа с вода и обяснява най-прилежно "Няуу джапа одааа" (котката джапа във водата). Вчера беше хванал зверски за гърба едно малко коте на около месец и му пъха една чушка в устата, придружено с "Няууу папа чука". Въобще "Няуу" да не си.  ooooh! Иначе най-редовно ми дърпа мокрото пране от простора и после си го събирам вече мръно от земята. Пипера на баба му не зная как оцеля изобщо. Това цветя, моркови, изобщо зеленинка се тъпче, къса, понякога придружено с "Папка дяка трева" (яде кокошката трева), понякога просто така. Нарисува едно голямо червено петно точно над дивана във всекидневната във Видин. Колко пъти е напишкван килима не е истина. Абе весело ми е.  ooooh!

# 88
  • Мнения: 2 653
Горкото кученце, поне в бъчвата с вино  да го беше пуснал , да се почерпи Wink
Ние имаме аквариум  и е на височината на Софи.Тя се засили от единия край  и се удари в него и рибите почват да плуват в истерия насам-натам.Или почва да им чука с едно  детско чукче по стъклото.

# 89
  • Мнения: 135
Привет

Аманита,честита ви месечинка на патерица.Много хубави снимки,а и габриел много е пораснал. Heart Eyes

Илия кара вируса с повръщане и разстройство.Повръщането го спряхме с 2 приема на натриев цитрат,но другото още го има.

За белите гледам говорите - на моя хубосник последната пакост му беше да иде в банята и да бръкне в кофата с лепилото за тапети,не стига това ама започна и да си го размазва по дрехите.Друго  - научил се е да отваря хладилника и да обръща тенджерите на пода.
Напоследък и той като види коте го хваща за опашката да виси надолу с главата,подритва го.Обяснявам му,че така не се прави,но той си знае неговото.

Фиона,честит имен ден на Софи.Да ти е жива и здрава.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт