Ловешки мами

  • 32 468
  • 743
  •   1
Отговори
# 15
  • Ловеч
  • Мнения: 145
Момичета, имаме си бебета в нашата отчетна  newsm44 Две прекрасни принцеси Димана и Константина на мама Чоко!
Чак започна да ме лови страх, още нищо не съм купила за бебо! От утре започвам големият шопинг  #Crazy

# 16
  • Мнения: 421
И аз гласувах.

Руми, няма да се страхуваш. А за шопинга - не се притеснявай, за нула време ще напазаруваш необходимите неща. Дори и да си пропуснала нещо каката и татито ще тичат до магазина. Аз май накупих повечето неща. Все се каня по списъка да отметна какво още трябва, но все си викам, че има време.
При мен цял ден ми се втвърдява коремът много на често и взе да ме притеснява. Ако продължи така, сутринта ще тичам до лекарката.

# 17
  • Мнения: 2
Здравейте и от мен!
И аз гласувах.Това със снимките е страхотна идея.Яничка, надявам се при теб всичко да е добре.Честити бебки. Да са живи и здрави и винаги късметлийки!

# 18
  • Мнения: 1 485
Страхотна  идея  е  за  снимките.

# 19
  • Lovech
  • Мнения: 28
Честити дъщерички на Чоко! Да са здрави и щастливи принцесите Димана и Константина! smile3525

# 20
  • Мнения: 9
Има значение кой е гласувал,просто за да зная колко ще се съберем за срещата,но както и да е ............ Simple Smile Simple Smile Simple Smile
Честито на  Чоко,да са и живи и здрави момиченцата  Hug Hug Hug
За албума идеята е чудесна.
Лека и спокойна нощ  Hug

# 21
  • Ловеч
  • Мнения: 145
Здравейте мамита!
Влизам да се отчета, че вчера бях на преглед в Плевен. Юнака вече е 2,200кг и върви с една седмица напред. Доктора каза, че най вероятно няма да си дочакам термина, а да започвам да си стягам багажа за родилното и ми връчи списъка с необходимите неща. После като се започна едно пазаруване и обикаляне по магазините  ooooh!, обаче вече почти всичко си купих за родилното. Даже се уговорих и за легълцето, та сега ще чакам да ми преведат болничният.
Сега започва голямото пране и гладене ....
Идеята за снимките и на мен много ми допадна. Ще създам профил в снимка.бг, но ще ви моля за идеи как да се казва профилът ни там и паролата ни каква да бъде /пишете ми на лс/.

# 22
  • Lovech
  • Мнения: 28
Браво, Руми! Чудесни новини, радвам се, че всичко с бебо и с теб е наред. Аз все пак не разбрах кога е термина ти? В 9-ия месец ли си вече?
Момичета, почерпете се за здравето на моето момче, което днес има последна месечинка и става на 11 месеца. Ех, след един месец ще си имам едногодишно човече!   party023 cheers

# 23
  • Мнения: 1 485
Мерси  за  почерпката  и  се  стягайте  за  годинката.

# 24
  • Ловеч
  • Мнения: 145
bidapet, мерси за почерпката!
А иначе аз влизам на 15.09 в девети и вече всичко е Божа работа ...

# 25
  • Мнения: 421
Здравейте,

минавам да почерпя, че днес остарявам с още една година


# 26
  • Ловеч
  • Мнения: 145
Честит рожден ден Яничка!
Да си жива и здрава и след 6 седмици да гушкаш две сладки слънчица  Hug

# 27
  • Мнения: 1 485
Честит  рожден  ден Яни  жива  и  здрава  бъди.Весело  изкарване. newsm59  party023 bdbaloni

# 28
  • Мнения: 9
ЧЕСТИТ  РОЖДЕН  ДЕН  ,ЯНИ  !!!   newsm59
Бъди здрава и весела !!!
Пожелавам ти семейно щастие и две здрави и хубави бебчета !!!
Целувки    newsm51 smile3525 newsm51

# 29
  • Мнения: 40
Тео - аз чак сега гладувах. Не мога да прогнозирам тогава дали ще сме тук и затова се въздържах, но все си мисля, че ще успея.
За книжката не се притеснявай - ще натоварим бебоците в едната кола, че като знам и ти като мен не си по преходите. Може нещо да ни стане ако слезем до центъра пеша  Rolling Eyes

Честити щерки на ЧОКО!

Руми, Яни - още малко остана /ама как мразех някой да ми каже така/ / Скоро и вие ще гушнете най-здравите и красиви бебоци  Hug

bidapet  - честита ви месечинка на патерици. Аз докато честитя и то ще стане на 1 годинка  Laughing

ЧРД на Яни! Пак на патерици.
 

Общи условия

Активация на акаунт