Ловешки мами

  • 32 467
  • 743
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 421
Здравейте,
Благодаря ви много за хубавите пожелания  Hug

Бихте ли ми казали от кой магазин в Ловеч е удачно да се пазаруват бебешки неща?

# 31
  • Мнения: 40
Яни - аз главно от Плевен съм взимала. Но общо взето долу на Беболиното има всичко, но пък от гледна точка на цени е малко позавишено. Под гарата има един комлекс в ляво. Там има едно магазинче, не е скъпо и продавачката е много мила. Пробвай, може да си харесаш нещо.
Ти не ходи ли до Джъмбо?

И... не се затрупвай с много неща - най вече с дрехи. Достатъчни са ти на първо време няколко бодита и 3-4 комплекта. Много бързо растат и не могат да ги износят, а и ще видиш, че сума ти и дрехи ще ти подарят. В Авис - нали там щеше да раждаш - обличат бебоците задължително с боди с къс ръкав или без отдолу и ританки и блузка отгоре или гащиризон. Води се горе-долу от това. Ако все още не си си купила козметика ти препоръчвам горещо Клоран.

# 32
  • Мнения: 421
Мерси много, Тани  Hug
Дрешки почти несъм купувала. От приятелки имам страшно много. Остава да купя чаршавчета, хавлийки, пелени, одеала, разните му там неща от аптеката ... Леле, че аз почти нищо май несъм купила  ooooh! Време е да се взема по-сериозно в ръце, от ден на ден ставам все по-трудно подвижна.
В Джъмбо като бяхме, нямах много време за обикаляне и успях да купя малко неща. Хавлиите там ми се видяха скъпичи - по 18 лв големите за след баня и 10-ина лв по-малките като за дупе (може би бяха някакви маркови), а зимни неща още небяха изкарали.

# 33
  • Мнения: 1 485
Момичета  утре  е  1  септември  и  съм  платила  задължителната  такса  в градината,мисълта ми  е  че  малкия  няма  да  тръгне  от  утре  а  не  знам  трябва ли  да  предупредя  лелките  в  градината.Мамите  с  по големите  дечица  да  ме  посъветват.От  градината  нищо  не  ми  казаха когато  ходих  да  плата  таксата.Само  ми  каза  че за  октомври да  я  платя  от  1  до 10  септември.От  самата  градина  нищо  не  са ни  казвали  нито  кога  да  ги  водим  нито  какво  да  носим.Поне  един  списък  да  изкарат  от  пред.Отнася  се  за Детелина  на  изчислителния център.

# 34
  • Мнения: 37
И Марти утре тръгва на градина и супер много се вълнува че няма да е при бебетата в яслата Laughing Laughing
В нашата градина "1-юни" още когато изнесоха списъка с приетите деца през май изнесоха и списък с необходимите неща и изследванията които искат.Не знам защо в Детелина няма newsm78 newsm78 newsm78За градината нямам опит но в яслата директорката държеше да и се обаждаме ако детето няма да посещава ясла,но то май си зависи от организацията на детското заведение  ooooh!

# 35
  • Мнения: 9 475
Здравейте момичета!
Не съм писала отдавна,но бяхме на моренце  smile3549

Малко със закъснение- честит рожден ден,Яни!Бъди здрава и много усмихната!

bidapet честит ти 11-месечник!Разкажи какво сте планували за годинката,че и на нас ни педстои,а пък да съм по-потготвена  Laughing

Честити бебенца  на ЧОКО!

# 36
  • Мнения: 1 485
Иси  ти  със  какви  пантофки  го  пращаш  сега.Аз  търсих  отворени  ама  никъде  не  намерих.Дали  ще  ми  позволят  вътре  да  стой  със  чорапче  и  сандалки.Със  затворени  много  му  се  потят  крачетата.Купих  от  Беболиното  2  чифта  ама  са  за  зимата.

# 37
  • Мнения: 37
Кики сега съм го пуснала със сандалки с които ходеше и в яслата/такива едни гумени от булдозера купени/рано е още за гуменки дават го целия месец топъл а за есен-зима току що му поръчах тези :http://ulia76.snimka.bg/business/prodavalnik.393288.14555718

# 38
  • Мнения: 1 485
Мерси  и  аз  мисля  такива  да  му  купа.Утре  пак  ще  слизам  и  ще  мина  от  там  да  му  взема.

# 39
  • Мнения: 0
Привет на всички! Какво става как върви бройката на бъдещите мами от Ловеч? Термина ми е на 15.11. Все още работя, но скоро излизам в болничен и не познавам никой в Ловеч  Embarassed. Нямам представа какво ще правя през цялото това време в Ловеч (аз съм от Плевен), но таткото иска да сме си заедно  Wink. Той обаче е по цял ден на работа Cry
 Търся си приятели с които да се разхождаме и да обменяме опит  Wink. Има ли навити?

# 40
  • Мнения: 1 485
Фифи  къде  живееш  .Къде  работиш.Май  съм много  любопитна.

# 41
  • Мнения: 0
В района на магазин "Урожай" живея. А ти?

# 42
  • Мнения: 1 485
Аз  съм  на  Младост  така  наречения  Бабаковец.

# 43
  • Lovech
  • Мнения: 28
Здравейте, момичета. Благодаря ви за поздравите за Деян. ДНес мама има рожден ден, черпя виртуално за нейно здраве.   party023

Кристал, по въпроса за рождения ден, ще го празнуваме два пъти - веднъж сутринта на парти с бебета и майки, мои предишни и нови познати с дечица на възрастта горе-долу на Деян.
Вечерта ще бъде купона в ресторанта, където ще сме в тесен кръг - родители, братя, сестри, кумове и кумци - 26 човека.
За съжаление градът ни не позволява парти, каквото бих искала за децата, а пък и времето не знам дали ще е подходящо за парти на открито, така (че ще се примиря и с това.
Приятен ден!  Hug

# 44
  • Мнения: 1 485
Иси  да те   питам  на  твоя  потници  обличаш  ли  му  за  градината  сега  сутрин  като  е хладно.Аз  по  принцип  не  му  обличам  а  имам  2-3  нови  и  се  чудя  дали  да  му  купувам  още.Пижама  с  къс  ръкав  не  можах да  намеря  из  квартала  утре  може  да  слизам  по  центъра  ще  проверя  и  в  Беболиното  А  и  да  те  питам  ти  къде  му  прави  изследванията  някой  ми  казва  че  в  хеи  ги  правят.,или  в  всяка  лаборатория..

Общи условия

Активация на акаунт