От кога давате кисело мляко на бебетата си?

  • 85 871
  • 171
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 70
След 10 месеца започнах да давам кисело мляко, разредено с вода и малко захар. Млякото си купувах от магазина.

# 16
  • Мнения: 1 558
След като навърши 7 месеца започнах да давам КМ,но по-скоро да го опита,а не като самостоятелно ядене Peace

# 17
  • Мнения: 2 587
Въведох го към 10-11месец,но основното си остана АМ до годинка,когато отказа вече да го пие иначе бих го давала поне до две години.

# 18
  • Мнения: 38
Аз го въведах след 10-ти месец, след като отказа АМ.  И аз давам купени млека, давам и Данон. И в чужбина сме яли такива продукти и залагам на тях. След 1,5г. започнах да давам данонино, децата го харесват.

# 19
  • Мнения: 367
Около 8-9 месеца - като следобедна закуска с бисквити или банан

# 20
  • Мнения: 27 524
Кисело обикновено /не детските и адаптираните/ - след 10-ти месец  Peace
От шише - не. Само с лъжичка, гъсто. Разредено с вода кисело за мен не е никаква храна  Stop

# 21
  • Мнения: 1 669
Две седмици преди да навърши годинка Peace

# 22
  • Мнения: 2 677
Около годинката беше някъде.
Преди или след не помня.

# 23
  • Мнения: 5 183
Около годинката

# 24
  • Мнения: 1 062
Когато беше на около 11 месеца.

# 25
  • Мнения: 31 197
След една годинка в шише с малко вода, но не спрях АМ.

# 26
  • Мнения: 312
Давам кисело мляко от 10-я месец със бисквитки,но само вечер преди лягане,сутрин си и давам АМ.
Киселото мляко е домашно.

# 27
  • Мнения: 4 335
Няколко дни след като навьрши годинка.

# 28
  • Мнения: 466
А какви бисвити слагате в киселото мляко за следобедната закуска?

Аз от няколко дни въведох киселото мляко, хареса се, но досега още никакви бисквити не съм давала и съм в чуденка  newsm78 .

# 29
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 068
А какви бисвити слагате в киселото мляко за следобедната закуска?

Аз от няколко дни въведох киселото мляко, хареса се, но досега още никакви бисквити не съм давала и съм в чуденка  newsm78 .

Ако искаш най-обикновени дай, ако искаш може да купиш и на Плазмон. Аз лично съм давала какви ли не бисквити и моя син май няма претенции. За мое улеснение ги счуквам преди да ги сипя в млякото и става супер Wink

Общи условия

Активация на акаунт