Секцио за трети път

  • 41 737
  • 116
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 87
Mомичета,аз да се похваля и моето 2-ро секцио мина успешно!  Simple Smile Simple Smile Simple Smile Имам прекрасна дъщеричка,която се роди на 02.04. и тежи 3 кг. здрава е и много красива PartyБлагодаря на господ и целия екип присъствали на операцията че всичко с нас е наред!

Успех на всички,които чакат все още големото събитие и целувки!

Hug Да и е жива и здрава, много да радва мама! Ако нямаш притеснения, може да споделиш снимки с нас...

# 46
  • Мнения: 175
Mомичета,аз да се похваля и моето 2-ро секцио мина успешно!  Simple Smile Simple Smile Simple Smile Имам прекрасна дъщеричка,която се роди на 02.04. и тежи 3 кг. здрава е и много красива PartyБлагодаря на господ и целия екип присъствали на операцията че всичко с нас е наред!

Успех на всички,които чакат все още големото събитие и целувки!


  bouquet Da  ti e jivo i zdravo sakrovi6teto,samo radost da vi nosi Simple Smile
Spodeli,ima6e li razliki m/u parvoto i vtoroto sekcio?
Priten den ot nas Simple Smile

# 47
  • Варна
  • Мнения: 939
dan4eto84 честито радост и добре завърнали се у дома   bouquet
Да ви е жива и здрава малката буболечка и много да ви радва  Hug

Когато имаш време разкажи как сте, как върви възстановяването ти, как мина самата операция и какви са разликите от първото секцио. Ти беше много притеснена - да разбираме, че не са ти били оправдани притесненията, нали  Wink

Дани_77 а твоето мъниче как е, махнахте ли вече гипса  Hug. Какво казват медицинските лица - как върви оправянето на крачетата.

# 48
  • Мнения: 229
Здравейте,
добре е Мишето.  гипса ще го сваля ме след 10 дни. Минах ме и операцията. За сега всичко е ОК. Ама докато не проходи, няма да се успокоя.....

# 49
  • Мнения: 11 607
Здравейте,
добре е Мишето.  гипса ще го сваля ме след 10 дни. Минах ме и операцията. За сега всичко е ОК. Ама докато не проходи, няма да се успокоя.....

Много хубава новина!!!!!!  bouquet Дано нямате никакви проблеми с прохождането!!!!!

# 50
  • Мнения: 173
Здравейте момичета,

2-то секцио мина мн по леко от първото.На другия ден вече бях на крака и се разхождах по коридорите,на 5-ти ден ни изписаха и почти всичко си правя сама.При първото ми трябваше доста повече време за възстановяване,имах нужда от помощ..... а сега е като песен  Laughing Аз имах такъв страх,но се оказа напразно.

Успех на всички ви!  Peace

# 51
  • Варна
  • Мнения: 939
Здравейте,
добре е Мишето.  гипса ще го сваля ме след 10 дни. Минах ме и операцията. За сега всичко е ОК. Ама докато не проходи, няма да се успокоя.....
Страхотна новина   bouquet Ще стискам и аз палци да проходи лесно човече и да има най-здравите крачета на света  Hug. Да бяга много бързо и мама да поддържа форма гонейки го  Simple Smile

dan4eto84 много се радвам, че и твоите страхове се оказаха напразни  Hug
И при мен нещата се развиха по подобен начин. С първото едва стоях на краката си и не знаех къде се намирам. След второто на другия ден още сутринта станах сама - е вярно с триста зора, но сама и ходих да си видя човечето в бебешкия бокс. Е, мама пак беше за малко на помощ у дома, но сега като се замисля живот и здраве за третото ще си се оправям самичка, че май така е по-добра организацията  Wink

# 52
  • Мнения: 1 192
Изобщо не се тревожи!
Имам едно нормално раждане и два пъти секцио.
Отделно и гинекологична операция заради киста.
Четвърти път, пак бих родила чрез секцио.
Успех! Hug
Операцията преди цезаровите ли ти беше?

# 53
  • В.Търново
  • Мнения: 6 718
Браво,момичета,истински героини сте! Simple SmileДа родиш три пъти със секцио се иска смелост.Аз имам две секциота-2момчета,много искам да имаме трето дете,но моя мъж неще и да чува. SadВеднъж докато ме гледаше докторката на ехографа и каза,че същия ден е правила на една жена трето поред секцио,без проблем.Тогава я попитах може ли така и тя каза,че да. Simple Smile

# 54
  • Мнения: 343
Привет, момичета! Simple Smile
Чак сега видях тази хубава темичка и веднага се записвам. Ние също чакаме 3-то детенце. Първите 2 са със секцио, по медицински причини. Първото ми беше по спешност и поради усложнения матката ми е рязана на кръст. Тогава ми казаха, че повече не мога да родя нормално. Сега притеснението ми е, че не са минали 2 год. от последното ми раждане, но вчера бях при лекаря, който ми прави 2-рото секцио и той ме успокои. Каза, че няма проблеми и няма от какво да се притеснявам. Огледа матката и каза, че не вижда никъде изтъняване и не вижда проблем.
За протокола - вчера ми съобщиха, че отново чакаме момченце. Simple Smile
Успех на всички мами, които са решили да създадат още един живот. Няма по-прекрасно нещо от това! Имам позната, която след третото каза, че толкова им е харесало, че с мъжа си обсъждат идеята и за 4-то  Laughing
Хубав ден от мен!

# 55
  • Мнения: 11 607
Имам позната, която след третото каза, че толкова им е харесало, че с мъжа си обсъждат идеята и за 4-то  Laughing

Апетитът идвал с яденето, казват някои.......

# 56
  • Мнения: 636
=

Последна редакция: вт, 18 май 2010, 22:45 от Люлякова

# 57
  • Мнения: 7 162
Операцията преди цезаровите ли ти беше?
Операцията беше след първото секцио.
Наредени са така:
Секцио, операция, нормално раждане, секцио.

# 58
  • Мнения: 1 192
Щото моите са операция, операция, секцио, секцио...та се замислям за следващо, а много искам друго дете...

# 59
  • Мнения: 7 162
Пумукъл , ако попаднеш на правилният лекар, мисля, че няма да имаш проблеми.
Ако искаш да те свържа с моята гинеколожка, ми пиши на ЛС. Hug

Общи условия

Активация на акаунт