Брекети Във Варна? Къде и колко струват?!

  • 108 579
  • 267
  •   2
Отговори
# 150
  • Мнения: 0
Здравейте , съжелявам , че питам така директно но можели някои да ми каже дали има възможност да се сложат сапфирени брекети на горните зъби и метални на долните и дали ще има промяна в цената аз от скоро съм при д-р Стефанова и до колкото знам за цялостното ми лечение ще са необходими за метални 3 500 а за сапфирени 4 500 и така де парите никак не са малко ... питам дали  някои знае ако комбинирам от двата вида дали сумата ще е средна или не ?

# 151
  • Мнения: 50
Здравейте , съжелявам , че питам така директно но можели някои да ми каже дали има възможност да се сложат сапфирени брекети на горните зъби и метални на долните и дали ще има промяна в цената аз от скоро съм при д-р Стефанова и до колкото знам за цялостното ми лечение ще са необходими за метални 3 500 а за сапфирени 4 500 и така де парите никак не са малко ... питам дали  някои знае ако комбинирам от двата вида дали сумата ще е средна или не ?

А защо не попиташ д-р Стефанова ? Доколкото я познавам  (носила съм 1 год и половина прозрачни при нея), няма да има проблем, стига лечението да  позволява  - да не се окаже, че нещо не са съвместими двата типа брекети...  Simple Smile

# 152
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен   Simple Smile От четири дни и аз съм с брекети,затова се присъединявам към вас Simple Smile Сложих си сапфирени при д-р Иван Бъчваров . Проблема ми е че имам много дълбока захапка,а иначе зъбите ми са добре подредени и прави. За да постигнем добър резултат ,обаче се наложи да извадя горните 4-ти 2 зъба Sad Много се надявам жертвата да си заслужава !!! Искам да ви попитам, някои ходил ли е при Бъчваров и с какво впечатление  е останал ??? Има ли някои с подобен на моя проблем ??? Ще се радвам да обменим малко инфо и опит !!! Ще пиша за развитието  на нещата при мен,за да съм полезна на други,които се интересуват от темата  Wink

# 153
  • Мнения: 0
В отговор на въпроса на blue_sky65 ще кажа ,че и аз ходих при Стефанова и и зададох същия въпрос ! Отговорът и беше , че може и цената ще е 4000 лв.в този вариант- с горни  сапфитени и долни метални брекети !!!

# 154
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Синът ми е на 7. Сменил е само 2 долни зъба, но пораснаха на криво. Доколкото знам трябва да изчакаме да смени още зъби (не помня точно кои) за да се консултираме с ортодонт. Разчитам, че зъболекарката ще ни насочи навреме. Като ви чета оставам с впечатление, че се вадят зъби преди да се сложат брекети.  Това при всички ли се случва или са частни случаи?

Последна редакция: чт, 03 май 2012, 16:15 от Solar Wind

# 155
  • Мнения: 19 248
Синът ми е на 7. Сменил е само 2 долни зъба, но пораснаха на криво. Доколкото знам трябва да изчакаме да смени още зъби (не помня точно кои) за да се консултираме с ортодонт. Разчитам, че зъболекарката ще ни насочи навреме. Като ви чета оставам с впечатление, че се вадят зъби преди да се сложат брекети.  Това при всички ли се случва или са частни случаи?

Не, не се налага винаги  Peace При нас Арнаутска много искаше да вадим, отидохме при друг лекар и се оказа, че наистина няма нужда. Така че хубаво мислете преди да вадите здрави зъби  Peace

# 156
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Благодаря!
Вие при кой ортодонт ходите?

# 157
  • Мнения: 19 248
Благодаря!
Вие при кой ортодонт ходите?

Ние сме в Русе.

# 158
  • Мнения: 1
Здравейте на всички  Party
Има ли някой тук, който е бил/е с Лингвални (вътрешни) брекети? И като цени при Стефанова как са?
Мерси предварително Simple Smile

# 159
  • Мнения: 50
Здравейте на всички  Party
Има ли някой тук, който е бил/е с Лингвални (вътрешни) брекети? И като цени при Стефанова как са?
Мерси предварително Simple Smile

Здравей, аз бях с прозрачни брекети, но знам, че лингвалните брекети, с които работи д-р Стефанова, са Incognito на фирмата 3М  http://www.hiddenbraces.com и се изработват в някаква лаборатория в Германия, от злато, индивидуално за всеки пациент  newsm78 Точна цена не мога да ти кажа, само съм чувала, че са доста по-скъпи от другите брекети... Confused Защо не питаш, на сайта има контакти?  Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 160
  • Мнения: 1
Здравейте на всички  Party
Има ли някой тук, който е бил/е с Лингвални (вътрешни) брекети? И като цени при Стефанова как са?
Мерси предварително Simple Smile

Здравей, аз бях с прозрачни брекети, но знам, че лингвалните брекети, с които работи д-р Стефанова, са Incognito на фирмата 3М  http://www.hiddenbraces.com и се изработват в някаква лаборатория в Германия, от злато, индивидуално за всеки пациент  newsm78 Точна цена не мога да ти кажа, само съм чувала, че са доста по-скъпи от другите брекети... Confused Защо не питаш, на сайта има контакти?  Simple Smile Simple Smile Simple Smile

Бях пропуснал поста, в който един потребител е казал, че са към 8000лв  ooooh! , така че най- вероятно ще пропусна газарията с тях. Иначе си записах час, но ми казаха чак другата сряда  Naughty Ще видим какво ще ми каже тогава Simple Smile

# 161
  • Мнения: 0
NE NE NE! МОЛЯ НЕ ПРАВЕТЕ ГРЕШКА СОНЯ АРНАУДСКА МЕ ОБЕЗОБРАЗИ!Преди 4 години ми сложи бреки и още ги нося измести ми челюста напред лицето ми стана продълговато защото ми размести захапката горните и долните зъби  изхвръкнаха на пред УЖАС а колко е груба нямам думи да Ви опиша това което претърпях за това време прибирала съм се с окървавени устни.Много съжалявам че не си проведох лечението при Д-р Стефанова .Арнаудска ми взе парите като ми каза че цялото лечение влиза в тази цена но УВИ сега плащам за всяко едно нещто.НЕ ПРАВЕТЕ МОЯТА ГРЕШКА! #Cussing out #Cussing out #Cussing out

# 162
  • Мнения: 0
NE NE NE! МОЛЯ НЕ ПРАВЕТЕ ГРЕШКА СОНЯ АРНАУДСКА МЕ ОБЕЗОБРАЗИ!Преди 4 години ми сложи бреки и още ги нося измести ми челюста напред лицето ми стана продълговато защото ми размести захапката горните и долните зъби  изхвръкнаха на пред УЖАС а колко е груба нямам думи да Ви опиша това което претърпях за това време прибирала съм се с окървавени устни.Много съжалявам че не си проведох лечението при Д-р Стефанова .Арнаудска ми взе парите като ми каза че цялото лечение влиза в тази цена но УВИ сега плащам за всяко едно нещто.НЕ ПРАВЕТЕ МОЯТА ГРЕШКА!

# 163
  • Мнения: 113
Зравейте и от мен.Аз съм от Плевен и вчера водих дъщеря си, която е на 11 год при д-р Грета Йорданова.Брекетите ще ни струват 1200 евро.Бихте ли споделили мнение за лечение и цени.

# 164
  • Варна
  • Мнения: 65
Ако има някой с обратна захапка, предлагам апарат на Долер. Някой ако се интересува да ми пише на лични. След цял живот ходене по зъболекари на 22 години ми се оправи захапката с брекети и този апарат за година и нещо. Донесоха ми го от САЩ. На практика е вечен, защото се слага върху лицето, а не в устата. Сменят му се само дунапренчетата. Мога да пусна и снимка ако някой иска да го види.

Общи условия

Активация на акаунт