Да живеем в хармония със себе си - 5

  • 41 977
  • 754
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 5 713
Момичета, ако смятате, че скоро е хубаво да се пусне нова тема, да знаете, че аз няма да имам възможност. Ще помоля някой друг да се заеме. Благодаря предварително!  Hug

# 721
  • Мнения: 7 423
  Има ли нова тема,че не мога да я открия.... Rolling Eyes

# 722
  • Мнения: 5 713
Няма. Тази е последната.

# 723
  • Мнения: 129
Темата изчерпа ли се?  newsm78

# 724
  • русе
  • Мнения: 335
Ехаа, колко е хубаво да ви чета отново Simple Smile отдавна не бях го правила, момичета. Аз набързо:
Моята хармония е с мен в България, въпреки лошото. Тук се чувствам на мястото си, макар, че изпитвам любопитство по други места.
Бях на протеста в Русе срещу ГМО и развявах плакат. Мисля, че хората не разбират кое му е лошото и в това е проблема всъщност.
И аз в момента правя зъби, бррр, търпя си.
И  аз лекувам бронхит без антибиотик, само с хомеопатия, а откакто започнах да давам хранителни добавки, с това овладяваме започващи заболявания.
Лека нощ на всички Simple Smile

# 725
  • Мнения: 47
ееееееееее няма ли кой да поднови темата,жалко Sad

# 726
  • Мнения: 4 392
Явно всички са намерили хармонията. Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 727
  • Мнения: 7 423
Явно всички са намерили хармонията. Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
   Честно казано,има какво да се желае.Поне при мен..... Rolling Eyes
 

# 728
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
Явно всички са намерили хармонията. Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

за жалост аз нямам никакво свободно време  Tired
от 3 седмици се опитвам да се заема с рисуване с японски туш и не намирам половин час да седна и да се абстрахирам от всичко...

сега търся свободни 40 мин. няколко пъти в седмицата, за да се заема с пилатес ooooh!
трагично е  Embarassed

сега съм тръгнала да търся режима на Дънов, да пробвам...

# 729
  • Мнения: 1 709
Здравейте! Да се запиша в прекрасната тема и малко да я побутна. Чета ви от началото на месеца и сега довърших. Определено ми е много уютно тук, получих отговори на доста въпроси по отношение на хранене, за постигане на хармония, интересни мнения прочетох.
От близо година правя промени, а нуждата от тях почувствах доста отдавна, но тогава нямах ясното усещане какво точно да променя. При мен всичко започна с акне, което ми се появи и не е нормално за мен - на 32 години съм. И се почна едно четене и ровене. Аз съм човек, който винаги търси причината. Не може ей така да излизат пъпки си казах. След година лутане се насочих към хомеопатията и определено има ефект. Направих промени и в храненето. Сега съм ограничила много употребата на месо и млечни продукти. Целта ми е да постигна поне 80 % сурова храна да присъства в менюто ми. Вече съм спец по кълновете  Grinning . Правя всичко обаче постепенно, защото чувствам че рязка промяна няма да ми се отрази никак добре.
Сещам се и за други неща, които да споделя, но ще се включвам по нататък в темата. След като знам толкова много за вас реших да се представя и аз с няколко думи.
И да добавя един линк към една книга на Норман Уокър, която ми попадна точно в момента, в който осъзнах нуждата си от промяна /вече съм сигурна, че не е било случайно/ Суровите зеленчукови сокове

# 730
  • Мнения: 144
  bouquet Прекрасна тема!
Да се запиша в нея и аз.
Но отдавна не е писано?

# 731
  • Мнения: 1 709
Мдаа, а аз как нямах търпение да дочета предните теми и да съм в крак с новата...

# 732
  • Мнения: 19 352
Първите теми са най-хубави. После нещата се поизместиха в посока хранене и някои хора спряха да пишат. А все пак хармонията в ежедневието не е само хранене. Много от нещата се припокриват с темата за Подсъзнанието, но пък и там има много разводняване.

# 733
  • Мнения: 144
Първите теми са най-хубави. ... Много от нещата се припокриват с темата за Подсъзнанието, но пък и там има много разводняване.

А може ли едно линкче към темата за Подсъзнанието, че не се ориентирам къде е?

# 734
  • Мнения: 19 352
Последната тема http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=486167.0
Но за мен пак първите са по-интересни Laughing

Общи условия

Активация на акаунт