Жената Лъв - 5-та част

  • 11 251
  • 432
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 274
Kamence, стискаме  Hug! Дано се похвалиш с добри новини после  Peace!
Аз съм забравила какво искаха за записването на първолак. Май картона и удостоверението за завършена предучилищна група. Не помня вече. Минаха цели 4 години от тогава и от септември се уреждам с чисто нов петокласник  Joy!
Относно раниците, моят е на тема - метъл. Ако може и с мешка ще ходи на училище, ама няма да го огрее  Twisted Evil! Мама може да е фен, ама е зла и се грижи за здравето на детето  Twisted Evil!

# 61
  • Пловдив
  • Мнения: 1 162
За медицинския картон ли говорите, че нещо бавно включвам? Ако е за него, от години не сме го носили да го попълват, стои си вкъщи в шкафа.

Жу, и аз не съм привърженичка на "елитните" училища, по-важно е на каква учителка ще попадне детето. При нас проблемът е, че се изселихме от П-в и сега се чудя къде да я запиша, на практика ми е все едно, така или иначе сме с кола. Мислих до моя офис, но тук е само Душо Хаджидеков, което се води суперелитно и много трудно се влизало - мерси. Та реших да я запиша в старата махала, поне там се познава с всички.

# 62
  • Мнения: 9 776
Я ги гледай ква седянка си спретнали тука, пък не свиркат Crossing Arms.

Жу, welcome!

И аз съм с петокласничка bowuu. И понеже отиваме в ново училище за големи, малко ни е стреснато Rolling Eyes. Трябва да обикалям сега за анцузи, да купуваме разни нови нещица и т.н. Поне шопинга е приятен, ама като я знам мойта мома как си пази нещата, хич Naughty...Все съм си мислила, че всичко се свежда до възпитание, но напоследък се убедих, че е до характер. Не е да не съм строга майка, даже съм супер строга, ама то мойто е толкоз застреляно горкото, толкоз спънато, все нещо забравя, все нещо не разбрала, все недочула ooooh!..., думи нямам. Дали ще се променят нещата? Все тая надежда, но тя пораства, пък надеждата ми взе да поумира вече...

За какви бележки си хортувате всъщност? Ако е за бележка за здравето в момента, трябва да знаете, че има срок на давност.

Кафенце нещо Flutter?

# 63
  • София
  • Мнения: 6 210
Веднага слагам кафето, Поли!


За първолаците - да знаете, че става въпрос за здравен картон. Във всяка книжарница го продават - само кажете, че е за първокласник. С него се занасяте при личният лекар и той знае какво да попълни. В нашето у-ще, а предполагам това важи и за всички други, изискваха да са нанесени всички задължителни ваксини  Peace. Наистина е умно тази работа да се свърши малко преди началото на септември, че лудницата става впечатляваща!
Каменце, стискаме палци и желаем успех и късмет в това, дето ти се пече на главата!
Поли, и моя син много застрелян  ooooh!! Тази година ще е трети клас. Времето на първи и втори клас прекарах в следене какво и къде е затрил, дали е научил и.... в една книжарница, щото непрекъснато купувах моливи, гуми, тетрадки - абе на едно!

# 64
  • Мнения: 9 776
Вени, мерси за кафенцето  bouquet!

Каменце, прости, че те забравих Embarassed! Стискам палци, душко! Дано да не е нещо страшно Peace!

# 65
  • Мнения: 577
Добро утро  Wink
Кафенце.......да отворим окото

Здравен картон е едно на ръка,където изискват.Искат и преснимани от здравната книжка имунизациите и заверени при личната лекарката.
А това ,което взех се води:`Талон за проведени профилактични прегледи/Талон за здравословно състояние`  Rolling Eyes един обикновен бял лист  Tired Принтира го от компа с данните на детето.Нищо особенно. Пише ,че :липсват видими малоформации ooooh!,ръст,тегло........дрън,дрън.....и най-отдолу данните   на майката  и бащата ,които аз попълвам.

П.П.
Сега фокосирах,че тоя талон ми го е издала с дата 13.09.2009
Пада се неделя---ама айде сега,няма да се оплаквам я .....

Последна редакция: ср, 26 авг 2009, 08:38 от Жу

# 66
  • София
  • Мнения: 6 210
Добро утро! Благодаря за кафето  Hug. Снощи се заседяхме до късно в една пицария с приятели и сега ми се спи, та две не виждам  Crazy.

# 67
  • Мнения: 71
Току що успях да глътна едно, но няма да откажа и това  Hug
Онова неделно-понеделнишко неспане още здраво ме държи (аз съм си СЪНЧО по призвание... Embarassed ). Денят започва, малката е пак с мен в офиса, търся си квартира, готвя първокласничка, свеки се връща, сметката на телефона ми е космическа ooooh! изобщооооо цъфтя, че връзвам... обаче защо на мен не ми пука Thinking Laughing Случват ли ви се такива настроения, когато би трябвало да сте притеснени, а на вас ви е едно лееееекичко на душата  в ей такива краски
Crazy
Страхотен ден за всички лъвички ( и не само)
  bouquet

# 68
  • Мнения: 3 981
Денят започва, малката е пак с мен в офиса, търся си квартира, готвя първокласничка, свеки се връща, сметката на телефона ми е космическа ooooh! изобщооооо цъфтя, че връзвам... обаче защо на мен не ми пука Thinking Laughing

Аз ще ти кажа... понеже фол ин лав... сигурно.  Wink

Добро утро!

# 69
  • Мнения: 71
Аз ще ти кажа... понеже фол ин лав... сигурно.  Wink

Flutter Аааа то т'ва е стара и напълно осъзната информация  Mr. Green Обаче да ти кажа, донякъде си права  Whistling

# 70
  • Пловдив
  • Мнения: 1 162
ДУбрУтро!
Странно, сутринта като станах бях свежа репичка, сега едвам гледам...
Отгоре на всичкото, в колата си залях белия потник с кафе  Twisted Evil, добре поне, че млякото преобладаваше. Сега лявата ми ц. леко жълтее. Бях решила да обиколя магазините около офиса, за да си купя нов потник, ама така ме мързиии...

jes, случва се, когато любовта е осезаема  Wink.
А, Стефчето ме е изпреварила.

# 71
  • Мнения: 3 981
Днес се чуствам като енциклопедия - знам отговорите на всичко.  Laughing
Tessa Mon, разлято кафе е на пари. Така че забърши направо два потника от магазините край офиса.  Wink

# 72
  • Пловдив
  • Мнения: 1 162
 smile3508 Само дето имам само 30 кинта в портмонето, вече трети ден забравям да взема пари от вкъщи  ooooh!

# 73
  • София
  • Мнения: 6 210
И аз така съм чувала за кафето, че е на пари! Ха дано не ти се налага да си взимаш пари, ами да ти се паднат от някъде, щом така и така си се заляла  Sunglasses.
А аз цяла сутрин бродя по банкомати - никой не ми пуска и стотинка, а трябва да изтегля!!! Сега имам малко свободно време и пак ще тичам, дано са ги заредили с пари, че... Crossing Arms

# 74
  • Мнения: 851
Мале, как сте се разписали. Като стана въпрос за пари днес като си премествах нещата от едната чанта в другата си намерих някакви скътани 80 лева. Хич не знам защо съм ги скътала. Дали не е трябвало нещо да плащам с тях или да ги връщам на някой???Баси, не помня. Пък може и от фонд "и аз съм човек" да са. Ама ся да си ги изхарча ли за мене си или да ги пазя? Хъм. Thinking
Джес, на мен любовта така ми маха главата, че не помня какво правя даже. Нищо не ме интересува и съм поне 50 санта над земята. Хубаво, че много рядко ми се случва инак не се виждам...

Последна редакция: ср, 26 авг 2009, 15:01 от didiana

Общи условия

Активация на акаунт