Жената Лъв - 5-та част

  • 11 289
  • 432
  •   1
Отговори
# 75
  • Пловдив
  • Мнения: 1 162
Като прочетох поста на didiana се присетих нещо. Преди няколко години имахме магазин за алкохол и цигари, който в определен период много вървеше. Та тогава кога през ден, кога всеки ден, си мушках по 20 лв. по секциите, по разни книги, под разни купички... След това дълго време си намирах парички наляво-надясно, за едно море събрах  Mr. Green.
Сега, при местенето ни в нашата къща, намерих едни пари на лапето, дето ги е събирало по празници, доста добра сумичка  Whistling.

# 76
  • Мнения: 577
Охх и аз съм такъв `плюшкин` от към парички .  Embarassed Скоро се самоизненадах с едни 30 лв.


didiana -ха честито   bouquet
TessaMon-купувай и хич не му мисли.Аз правя грубата грешка,че все   някакъв косур  намирам  ако е за мен.......и после пак малкия обзаведен .Толкова рядко  да ми хареса дреха и от раз да си я купя.  Confused Пък така я оглеждам ,пък мисля.............все едно ще ми е първата и последната .

# 77
  • Мнения: 4 003
Само аз не съм се изненадвала с такива скрити съкровища. Най-много с някое желязно левче.  Sad Те при мен веднаг изтичат. Затова и на работа не вземам пари. Ходя си най-редовно с 2 лева. Не се смейте само! Вземат ни с микробус и не давам за градски транспорт, пък храна си нося от вкъщи. Изобщо теоретично съм взела всички мерки да не харча. На практика обаче ни скрити има, ни явни.  Laughing

# 78
  • Мнения: 156
Ха-ха-ха, за скрити съкровища говорите, а? И аз обичам да си прибирам, ама сега вече съм се изтръскала отвсякъде ooooh! Много бих се зарадвала на едни такива "забравени" парички, ама няма Crossing Arms
Мойто момче пък ще е 6 клас и вятър го вее на бяла кобила, за мой ужас Crazy
Каменце, стискам палци, душа, дано всичко да се подреди добре fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed

# 79
  • София
  • Мнения: 4 590
Браво на вас за съкровищата. Аз съм такава прахосница, че хич не мога да пестя. И 5 лева да имам, пак ще ги наместя някъде. Blush Иначе идеята на TessaMon много ми хареса. Grinning

каменце,  fingerscrossed Hug

Хайде и по едно следобедно кафенце, че стана практика вече  Simple Smile:


# 80
  • София
  • Мнения: 6 210
passion, мерси! И кексчета има  Party!
didiana, похарчи ли паричките?
И аз съм прахосница, всичко профуквам скорострелно...  ooooh!.

# 81
  • Мнения: 4 003
Пасион (сори, че така изписвам ника, но току що това чудо Флекс тайп пак взе да прави номера), благодарим за кафенцето. Ммм и днес съм си донесла точно такова кексче (само че малко по-безвкусно по всяка вероятност щото е диетично) и в момента си вземам и следобедната доза кафе. Ама как усети, че имам нужда от това? Лъвска телепатия.

# 82
  • София
  • Мнения: 708
Еййй, колко много сте изписали бе мен  Crazy Я да ви следя от близо!

Да ви попитам- някоя от вас има ли опит в пътуване до Виена? Една приятелка ме кани на гости там и се чудя дали да се разходя. Ма ми се виждат много часовете път с рейса, а за самолет за другата седмица билетите ми идват скъпи. Вие да препоръчате някоя компания (автобус или самолет)?
И имате ли идея дали има пътнически кораби по Дунав от там, че нищо не намерих в нета.

# 83
  • Мнения: 510
Добро утро Simple Smile
Малко по темичките, които сте обсъждали - пари оставям в почти всички дрехи с джобове  Laughing После им се радвам.
Доста съм разхвърляна, но го наричам творчески хаос. Имам пориви да вкарам всичко в ред понякога, до другия път. Нооо всичко си намирам  Grinning
Да отговоря за корабите по Дунав на Адриана. За справка виж сайта на Дунав турс. Видях, че с м/к София има екскурзия Русе-Виена, но мисля, че излиза скъпичко. http://www.ruseinfo.net/dunavtours/offers/offer_6384781283603779 … MK_SOFIA_2009.pdf
Може да им звъннеш един телефон за подробности и други възможности.

# 84
  • Мнения: 9 776
Добро утро и от мен!

За парите - аз пък си ги пера Laughing. И то много често.
Чили, ти нали беше от Русе? Насочи ме, ако се сещаш за някой магазин, от който да пазаря за щерката спортни екипи за у-ще. Ама да не са по 50лв. единия, че ще и трябват поне 3 ooooh!...Всяка година го пустосвам това физическо, щото детето трябва все с анцузи да ходи на у-ще.

# 85
  • Мнения: 577
Добро утро ,айде на кафенце и сутрешна раздумка


addrianna ,нашите кумове работят на  м/к София.Вярно ,че ходят и до Виена.Но в момента не знам къде са.Повечето  туристи са германци.Знам ,че минават и през Будапеща.Ако ги засека на скайпа тези дни -ще питам къде са ,що са........... Peace
polin_a ,и аз съм на тема спортни екипи  Crazy Нашия висок и слаб.Ако на дължина му е добре ,то ще му стои в дупето,като чувал.Тази седмица ако не   е измерил 15  модела-пак добре.Все още съм в  търсене  Mr. Green

TessaMon ,разбрах,че живеете извън Пл-в  и си пътуваш всеки ден.От доста време   мъжът ми ме убеждава да си вземем къща /близо до Пл-в и да си пътуваме.И двамата сме мобилни-не  е проблем.Но аз не се решавам още на такава крачка. Confused ......... имам доста въпроси  ,които ме човъркат и честно казано  съм  в един лабиринт. Хем си мисля `Да това  е +,и това +...........` Но после започвам да мисля за негативите ---Ами детето? Ами тренировките?Ами през зимата?.................Ей такива неща ми се въртят в главата.И все пак в това жилище сме само от 5 години.Хвърлихме толкова труд и средства........а той сега   е пощурял за къща.Би ли споделила малко от това как ти се чувстваш в тази ситуация?

# 86
  • Мнения: 9 776
Жу, а цени на екипите?

# 87
  • Мнения: 510
Оо, Поли, и ти ли си от Русе?
Съвсем скоро взех на малкия спортен екип от една жена, която ходи с чанти пълни с дрехи по фирмите да продава. Трябва да я питам, дали има за по-големи деца като твоето. Анцуга за малкия беше 21 лв., но е на 2 г. все пак.
Сещам се, че на 1-ви етаж в Ялта, някъде по средата, има магазин само за спортни дрехи - има и детски.
В "Макаронената" също може да се изнамери нещо. А срещу нея има друг магазин за спортни дрехи - май а Диамант.
Ако се сетя още нещо ще допълвам.
П.С. Питах - жената има по-големи анцузи на сносни цени. Ако искаш кажи за какъв размер става дума и ще питам по-подробно за цени и дали има наличности.

# 88
  • Мнения: 9 776
Чили, не съм от Русе, но често ходим. Ялта  я знам, ама това другото - Макаронена newsm78...
А иначе вземам на дъщеря ми за ръст 150, което не знам какъв размер е, защото различните дрехи са по различна номерация и затова не знам кой точно Thinking. А иначе тази жена има ли магазин или просто си обикаля? Дано не отегчим другите Лъвици  bouquet.

# 89
  • Мнения: 577
polin_a ,цените варират от 22 до към 38лв.Поне аз тях заглеждам,защото все пак трябва да купя поне два. А само екипите да са...ами маратонки,обувки,панталони,бельо,блузки,суичери...................Еееееее има и от 60 лв. ,но няма да му купя на такава цена./Има и от 10 лв. на магазините Липненски ./

Общи условия

Активация на акаунт