Отговори
# 45
  • Мнения: 98
Запис  Simple Smile Относно пола и таблиците на тях ми се пада момиче а на прегледа ми казаха момче..та ще видим като излезе накрая  Laughing В крайна сметка каквото и да е-да е живо и здраво,в четвъртък съм на 2-ра ФМ при Мазнейкова и да ми стискате палци че бая съм се поизплашила... Tired Дано всичко си му е наред на малкото човече...Иначе днес и на мен нещо хич не ми е добре,цяла ден ме боли корем диско долу в ляво и имах чести посещения до 00 и сега вече не издържах и пих 2 нош-па,дано тези болки не се отразят на бебо...Приятен ден ви желая и сори че си помрънках и аз...  Hug

# 46
  • Мнения: 219

Ще дойда на срещата! Благодаря, Слънчогледче! Само че това входа откъм бул. Витоша ли е?




Здравей, ами не това е вхога откъм нишава от към бул Г.Дел4ев ако мог атака да поясня, където спират 76,74 и трамвай 8ца Simple Smile май беше П.Ю.Тодоров булеварда, за последното не съм сигурна  Hug

Мерси, мила за пояснението, разбрах  Hug

Memoria, благодаря много за изясняването на нещата  Hug Сега съм малко по в час. Осигуряват ме на пълна работна заплата, така че и малко да намалят обезщетението, няма да го усетя толкова. Не съм сменяла от 2 години работа, така че няма големи промени в осигурителен план. Като ми изтече болничния ще преценя как да процедирам с работата   bouquet

# 47
  • Мнения: 339
Лелее само като чета тези завъртяни работи с майчинството и лошо ми става Whistling
 Аз ( само не ми се смейте) имам един проблем, реших да изчисля пола по схемата на инките дето Мяу е дала и ми излиза момиче  Sunglasses всичко много добре ама после забелязах че пише и това:
Резултат:
В момента на зачеване: 17-5-2009
майка родена на: 21-3-1979 ще бъде на 29 години
детето може да е: момиче
 Пък аз знам че навърших 30 около 2 месеца преди зачеването Twisted Evil
Дали само при мен се получава такава грешка  newsm78 или аз съм зле със сметките и съм на 29 всъшност  Mr. Green

# 48
  • Мнения: 72
Привет и от мен
Аз не мисля много много за осигуровки да не се затормозявам,мъжо е с по-големите доходи,пък аз имам и малко странични,така че не се притеснявам за това newsm08
За срещата много ми се иска да дойда,но ми е малко далечко,пък и мъжо е на работа и няма кой да ме докара,така че за следващата ще гледам да се вредя,чао от мен и лек ден!

# 49
  • София
  • Мнения: 6 011
Здравейте!
Мяуче, виждам, че са ти отговорили по-напред - за второ чаве ще получим по 600 лв. помощ. За болничните се взима за база период от 6м. назад, а за майчинство - 12 месеца назад преди 45-те дни преди термин.

# 50
  • София
  • Мнения: 6
Здравейте,
Аз да се опла4а със зор домъкнах 1.5 кг 4ушки и едно пиле на жар до нас.. все едно бях копала цял ден на полето..  Cry  Joy  какво е това не знам... хората с дълги ръкави а аз цялата потна с "товара" и по къс ръкав, думи нямам просто Simple Smile

Последна редакция: пн, 24 авг 2009, 20:18 от Sashkova

# 51
  • София
  • Мнения: 6 011
Сашкова, я пак погледни тогава - да не би вместо пиле да си влачила някое теле до вас?  Joy

# 52
  • София
  • Мнения: 6
За съжаление си е пиле ..  smile3532

# 53
  • София
  • Мнения: 6 011
 Hug Да ти е сладко тогава!

Аз да попитам - във Фемина втората ФМ 60 лв. ли струва?

# 54
  • Мнения: 112
Bobi6ana,
Мога ли да се възползвам от предложението ти за час при Марков? Аз имам за 6.10., но вчера изчислих, че май ще е късно. Днес цял ден звънях с молба да намерят по-ранен час, но нещо не се свързах. Много се зарадвах на поста ти и ще съм ти благодарна да ползвам часа.  newsm20 Ако искаш ми пиши на лични, за да не занимаваме другите. Дано още не си го отказала ...

Момичета, за утрешната среща - аз сигурно също няма да успея да дойда за началото, някой може ли да ми прати GSM номер, за да ви чуя къде сте и да се присъединя  Simple Smile Много ще се радвам да ви видя и да се наприказваме! smile3521

Утре сутрин съм на БХС, стискайте ми палци. Аз съм доста пъзлива, когато става въпрос за кръв, ама ще стисна зъби за мъничето. Тайничко се надявам да ме прегледат на ехограф и да разбера пола  Praynig

Хайде хубава вечер от мен  Hug

# 55
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Вижте какво открих http://museum.thetech.org/ugenetics/eyeCalc/eyecalculator.html  калкулатор за цвета на очите на бебето-при мен 72% кафеви и 13% зелени или сини,дано този път да е от 13% сини,мъжат ми е със сини,аз с кафеви,Моника и тя с кафеви.

# 56
  • София
  • Мнения: 6 011
На мен ми даде 50% кафяви, 40% зелени и 10% сини. Аз и преди писах, сина ми до годинка беше със сини очи, сега е с пъстри. На мъжа ми брат му /девер ли ми се пада, не съм м ного в час с роднините/, е с много интересни очи - толкова светло зелено-жълти, че чак не можеш да го гледаш дълго в очите.

# 57
  • Мнения: 112
Аник, много готин калкулатор  Flutter
Ние и двамата сме със сини очи, така че бебчето няма голям избор. Но беше готино да го разгелдам Simple Smile А виждали ли сте нещо и за цвета на косата? Аз съм с черна, а таткото е с руса, искам бебчето да е с руса,каквото дойде де Simple Smile ама е сладко човек да си представя хехе 

# 58
  • Мнения: 8
Здравейте,мамчета!Не пиша често,но ви следя редовно.При мен всичко засега е ОК,чувствам се супер,както в началото и чакам да минат още 2 седмици,за да ходя на втората ФМ.
Roroana и при мен тази таблица дава същите отклонения-изкарва ме с една година по-млада newsm78
Мамчета от София,моля помогнете-търся си хотел за концерта на Мадона около стадиона-можете ли да ми препоръчате някой-ако може да има  и паркинг newsm78 Hug

# 59
  • София
  • Мнения: 6 011
Плами, за косата не знам, ама ако успея да снимам сина ми от добър ъгъл ще видиш манджа с грозде.  Laughing Аз съм с кестенява, таткото е със съвсем черна. Малкия е на кръгове, много е смешен - тъмен кръг, светъл кръг, после пак тъмно, като зебричка ми е.  Joy

Общи условия

Активация на акаунт