Най-странните и смешни имена 9

  • 115 896
  • 757
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 6 166
Сетих се за нещо, случило се преди години...(това по повод смешни имена). Имах си куче, което се роди на Цветница и кръстих Маргаритка  Wink. Разхождам си аз Маргаритката един ден, обаче тя хукна да бяга и аз след нея: "Маргаритке, спри." При което жена, разхождаща кокера си някъде около мен, се разсмя с глас. В този момент нейното куче заби нанякъде и аз чувам: "Илиянеееееее, бързо тука, до мен!"  Laughing
Та...и кучета с неподходящи имена има  Simple Smile
Joy  Joy  Joy
Познати имаха сетер с име Лъчезар.

# 706
  • Winterfell
  • Мнения: 590
Моето кученце се казваше Цецо

# 707
  • Мнения: 226
"Ела тук Джеймс, чуваш лиии?"  rotfImbo

Това като го чух зад гърба си, докато взимах сина си от яслата, без да успея да се сдържа се изсмях. Това, мисля е драмата на днешното общество с имената. Къв Джеймс бре Ганке, баба ти Гица и дядо ти Грую на боргия са станали в гроба. Американизирането на имената на децата  родени в България от българи, за мен е признак на много, ама много нисък IQ.

И, аз така... и аз...Преди време докато си седях в едно кафене ме простреляха с "Майкъл, сядай веднага, Майкъл!" и докато го преглътна друга мама побърза да ме срази с "Дейвид...". Е, много ми дойде в рамките на минута. Whistling Mr. Green

# 708
  • София
  • Мнения: 5 658
"Майкъл, сядай веднага" се преглъща все пак. Но по градинките съм чувала: "Майкълеееее, ела тук бързо!"  Crazy

# 709
  • Мнения: 226
"Майкъл, сядай веднага" се преглъща все пак. Но по градинките съм чувала: "Майкълеееее, ела тук бързо!"  Crazy

   smile3521

# 710
  • Мнения: 18
А за фамилията ТЮРЮЛЮЛИЕВ, какво ще кажете? Аз трудно я изговарям........

# 711
  • софия
  • Мнения: 2 543
В групата на дъщеря ми в яслата имаше Браян. Всичко добре , но баба му нямаше зъбите. Яне му викаше , че по-лесно  Laughing

# 712
  • Мнения: 1
Имах навремето познат на име Трендафил.
Когато го каза за пръв път,не можах да сдържа и започнах да се смея.
Отначало мисля,беше казал,че името му е Дичо или нещо подобно,но после си го каза цялото....

# 713
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Трендафил все пак звучи по-благозвучно от Трендафилка. На която благозвучно всички й казват Фифи.
Днес отново се поразих на родителската гавра. Прошко Прошков - кандидат за кмет.

# 714
  • На морето!
  • Мнения: 5 792
"Майкъл, сядай веднага" се преглъща все пак. Но по градинките съм чувала: "Майкълеееее, ела тук бързо!"  Crazy
Ами: "Стига, бе, Майкълчо!"

# 715
  • Мнения: 4 569
Днес отново се поразих на родителската гавра. Прошко Прошков - кандидат за кмет.
И плакати има  Tired -около 40 годишен леко плешив мъж с очила. Tired
Като му чуя името и ме избива на смях.

# 716
  • Мнения: 25
Фотографката Велислава Каймаканова си е кръстила детето Вилерже Sick Акъл няма !

А ето какво казва Прошко Прошков за името си:

V. S. Как ти казват на галено?
П. П. Нямам галено, дори и като ученик нямах. Самото ми име предразполага към уютна интимност, бих казал. Името е готино и много го обичам, а и ми помага с всеки да съм на ти. Crazy

# 717
  • Мнения: 972
Относно американските имена ,ние имаме съседи ,чието дете се казва Стивън.Имаме един Клинтън и един Оливър.За последните двама идея си нямам как им се вика на галено?! Thinking
 

# 718
  • Мнения: 190
Днес отново се поразих на родителската гавра. Прошко Прошков - кандидат за кмет.
И плакати има  Tired -около 40 годишен леко плешив мъж с очила. Tired
Като му чуя името и ме избива на смях.
Да   Simple Smile))  щом  и на  мъжо му  направи  впе4атление и се хихикаше пред  тв-то  и  и  вика  как Прошко  Прошков ,как да  гласуваш  за Прошко и да го вземеш на сериозно Simple Smile))

# 719
  • Мнения: 2 022
Мдам, имам познати, чийто син се казва Питър.
Кръстен бил така, защото баща му никиак не се разбирал със своя баща и не искал дядото да си мисли, че детето е кръстено на него. А дядото се казва ... Петър!
Апропо, и другият дядо се казва Петър. Ама Питър не е кръстен на нито един от тях.......
Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт