Най-странните и смешни имена 9

  • 115 894
  • 757
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 28
Ние в нашата градина имаме дете на име Кокаль. Май бащата е грък, но тази майка толкова ли не разбира какво го чака това дете когато порасне.

# 721
  • София
  • Мнения: 856
Като зачечекнахте Прошко Прошков - те всъщност са двама  Laughing първи братовчеди. Този е по-големия, по-малкия беше съученик на сестра ми. Свикнала съм с името, не ми е смешно. И двамата бяха много интелигентни момчета.  Peace

А иначе, отдавна се глася да публикувам малко имена, от работата ми в мобилен оператор:

Сладунка Таковчева
Ромео Котараков
Гана Бък
Шура Кривобарски
Тендафил Кукуригов, на всичкото отгоре, милия, живееше в ж.к. Експериментален
Г-н Газибаров, чието име често бъркахме и пишехме като Гъзибаров и той побесняваше  Confused
Г-жа Курийкова
Менито Метешев
Позабравила съм ги. Ако си намеря списъка ще пиша пак ....

# 722
  • София
  • Мнения: 1 361
И аз се сетих за един случай преди години. Една позната има син на име Марк, на галено - Марки. Разхождайки се по улиците, изгубила за момент детето от погледа си, започнала да се върти и да повтаря: "Марки, Марки!" До нея се доближил младеж, който с въпросителна интонация  отвърнал: "Марки, долари?" Laughing

# 723
  • Варна
  • Мнения: 18 178
Рачо, познавам един Рачо от години, но наскоро се замислих колко смешно име има. Crazy

# 724
  • In The Middle Of Nowhere
  • Мнения: 2 641
И аз се сетих за един случай преди години. Една позната има син на име Марк, на галено - Марки. Разхождайки се по улиците, изгубила за момент детето от погледа си, започнала да се върти и да повтаря: "Марки, Марки!" До нея се доближил младеж, който с въпросителна интонация  отвърнал: "Марки, долари?" Laughing

Звучи почти като виц  Laughing

# 725
  • Мнения: 972
Днес имах клиентка на име Арисонка.На галено-Соня! Mr. Green

# 726
  • Мнения: 25
Пишкодръпови  Joy
Зъблева  hahaha
Мъдев  bowuu
Без коментар  Joy

# 727
  • София
  • Мнения: 5 658
Познавам Мъндеви Simple Smile

# 728
  • някъде по морето
  • Мнения: 813
Тази вечер го прочетох - Киряз Кирязов

# 729
  • Мнения: 79
Днес имах клиентка на име Арисонка.На галено-Соня! Mr. Green
Познавам я.  Rolling Eyes И е единствената с такова име, която съм срещала.

# 730
  • Мнения: 1 175
Сетих се за нещо, случило се преди години...(това по повод смешни имена). Имах си куче, което се роди на Цветница и кръстих Маргаритка  Wink. Разхождам си аз Маргаритката един ден, обаче тя хукна да бяга и аз след нея: "Маргаритке, спри." При което жена, разхождаща кокера си някъде около мен, се разсмя с глас. В този момент нейното куче заби нанякъде и аз чувам: "Илиянеееееее, бързо тука, до мен!"  Laughing
Та...и кучета с неподходящи имена има  Simple Smile
Joy  Joy  Joy
Познати имаха сетер с име Лъчезар.
Мойта котка пък е Богданка, на аватара  Laughing


Относно американските имена ,ние имаме съседи ,чието дете се казва Стивън.Имаме един Клинтън и един Оливър.За последните двама идея си нямам как им се вика на галено?! Thinking
А, моля моля, тия имена са английски, не американски. Защо не се сърдите на англичаните?

# 731
  • Мнения: 972
Днес имах клиентка на име Арисонка.На галено-Соня! Mr. Green
Познавам я.  Rolling Eyes И е единствената с такова име, която съм срещала.

Ако си от Сандански,значи е същата! Laughing

Сетих се за нещо, случило се преди години...(това по повод смешни имена). Имах си куче, което се роди на Цветница и кръстих Маргаритка  Wink. Разхождам си аз Маргаритката един ден, обаче тя хукна да бяга и аз след нея: "Маргаритке, спри." При което жена, разхождаща кокера си някъде около мен, се разсмя с глас. В този момент нейното куче заби нанякъде и аз чувам: "Илиянеееееее, бързо тука, до мен!"  Laughing
Та...и кучета с неподходящи имена има  Simple Smile
Joy  Joy  Joy
Познати имаха сетер с име Лъчезар.
Мойта котка пък е Богданка, на аватара  Laughing


Относно американските имена ,ние имаме съседи ,чието дете се казва Стивън.Имаме един Клинтън и един Оливър.За последните двама идея си нямам как им се вика на галено?! Thinking
А, моля моля, тия имена са английски, не американски. Защо не се сърдите на англичаните?

Моите котки се казват Стамат и Ози /от Ози Озбърн/,а кучката на комшиите се казва Вера!
Относно имената-американски,английски,все тая...Как се казва галено на Оливър?! А на Клинтън?! Thinking а бе,както искат да им казват...Все тая...Ама е тъпо според мене да си кръстиш децата така!

# 732
  • Мнения: X
Докато чаках пред лекарският кабинет с детето, медицинската сестра пишеше бележка на детето преди нас за детска градина и пита баба му как са имената на детето: Клавдия Самуела Ростислав Василева

# 733
  • Мнения: 2 931
Докато чаках пред лекарският кабинет с детето, медицинската сестра пишеше бележка на детето преди нас за детска градина и пита баба му как са имената на детето: Клавдия Самуела Ростислав Василева
Последния да излезе и затвори вратата  Grinning

# 734
  • Мнения: 4 569
Дидитка, каква хубава котка, какво грозно име. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт