Най-странните и смешни имена 9

  • 115 876
  • 757
  •   1
Отговори
# 750
  • София
  • Мнения: 5 658
Кой иска да пусне новата тема? Simple Smile

# 751
  • София
  • Мнения: 3 789
Eeee, страшна темичка! Аз се включвам с един съученик Фредерик Орфей Петров и едно сем. Педеви и отивам да чета старите темички  Hug
По някакво радио преди много години поздравиха Лимончо, пак по него - Славей Говедаров

Последна редакция: ср, 06 юли 2011, 17:27 от -=Деси=-

# 752
  • Мнения: 61
Спасунка.
Сетих се эа името , эащото преди време намерих эагубена лична карта на жена с това име  Laughing Смешно ми стана.

# 753
  • пак там
  • Мнения: 2 885
В ХТИ-то навремето имаше преподавател - Лимон Генов. Слуховете твърдяха, че дъщеря му се казва Есенция...

# 754
  • Мнения: 910
Оф, като каза за преподаватели, работех в колеж и там имаше преподавателка-Лозка. Беше много строга и ужас за студентите. Та старите шапки бяха излъгали един първокурсник че се казва Злозка, и той си я беше нанесъл в студентската книжка. Горкото момче, едва избута

# 755
  • забравих си мисълта...
  • Мнения: 5 728
Как се казва Червената шапчица и как се казва Вълкът Wink? Малко покрай темата, но все пак днес е събота Wink

# 756
  • Мнения: 1 175
На братовчедка ми баба и се казва Руска.Като малка хич не ми беше странно,понеже е близко до Роска/Роси(ца),което пък като се замислиш по значение също е толкова странно като Капка,Сълзица,Камен...
На мен ми беше странно когато бях малка - като кажеха "баба Руска" и аз все ги поправях с "ама тая баба е българска, не е руска!" защото имаше и една друга баба в махалата която си беше баш руска баба  hahaha (Капка и Камен и ние имаме в по-далечната рода)

# 757
  • София
  • Мнения: 5 658
Позволих си да пусна нова тема, защото тази вече е пълна и ще я заключат.
  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт