ЕКО БЕБЕ II

  • 39 871
  • 752
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 6 713
Мег, може ли линк към тези гащички? Praynig Hug

# 691
  • Мнения: 3 869
http://cgi.ebay.co.uk/New-Toddlers-Girls-Boys-Potty-Training-pan … sh=item9503319463

artexa ги беше намерила и ме включи в нейната поръчка Simple Smile

# 692
  • Мнения: 11 828
И аз мислех да купувам от тези, но в крайна сметка не взех. Караме на вън с обикновени гащички и панталонки и с джапанки тип крокита (нашите са от Англия, че тук тези по 5-10 лв. не ги знам какви са, аи въобще имат ли толкова малки номера), че другите сандалки като се напишкат е по-кофти. Идеално вървят нещата за сега, пу-пу..

# 693
  • Мнения: 2 132
Моето дете пък изобщо не иска да сяда на гърнето.. Не знам какво да я правя..

# 694
  • Мнения: 6 713
Жени, а опитвала ли си с дъска на тоалетната? Моето първоначално се уплаши от дъската, и гърнето й се видя по-безопасно и почна и на гърне да сяда, че се дърпаше и от гърне, и от всичко. Сега си сяда и на дъската без проблем. Peace

# 695
  • Мнения: 2 132
Жени, а опитвала ли си с дъска на тоалетната? Моето първоначално се уплаши от дъската, и гърнето й се видя по-безопасно и почна и на гърне да сяда, че се дърпаше и от гърне, и от всичко. Сега си сяда и на дъската без проблем. Peace
Ще ходя утре да купя ново гърне и дъска. Сега е с едно обикновено, което е от 1 година и повече. Залепих му очички и уста даже, но пак не го иска. Дърпа се и изобщо не иска да седне на него.

# 696
  • Чехия
  • Мнения: 1 071
JeniB, прибери го някъде старото, и идете купите двете ново гърне, но нека да си го избере сама в магазина, и дано има много видове предложи й да ги пробва на място, да си седне и да види.... все някое ще хареса.

# 697
  • Мнения: 11 828
От мен също глас за седалка на тоалетната чиния! Peace Бях купила на малкия гърнето на Тотс Ботс, но въобще не пожела да го ползва и сме само на тоалетната, всичко там си върши, аз му правя компания с книжка обикновено. И с каката така сме процедирали.
Иначе за на вън и за плажа купих сгъваемо гърне (което става и на седалка), но все още не  сме го пробвали по предназначение, издържам го все още в градинките.

# 698
  • Мнения: 2 132
Купихме днес едно гърне- столче мече и една седалка за тоалетната. На мечето седна 2 пъти, но не е пишкла за сега Simple Smile Но май и хареса.

# 699
  • Мнения: 585
Поръччах и от гащите дето не пропускат, така ще можем да излизаме с количката, без да я мокрим.
Ще пиша после как са и те.
Сияна откакто има дъска за тоалетната е много доволна, ще видим кога ще и писне.

# 700
  • Мнения: 3 869
За какви седалки говорите?
Ние имаме 3 - всичките просто се поставят върху седалката за възрастни, но не са фиксирани по никакъв начин. На Мартин му беше харесала едната миналато година по това време, но много за кратко, защото не може да се качи и слезе сам. С гърнето поне сам се оправя като е на кеф...

# 701
  • Мнения: 1 048
Здравейте момичета,аз така и не поръчах гащички,караме си с обикновени ...и мокрим всичко,нещо моя младеж напоследък не иска ни гърне ,ни нищо,пишка си в гащите(на пода) и хич не се усеща даже ,че нещо е станало,говорим,обясняваме-не .

Аз да ви питам кажете някакви подходящи занимателни,обеазователни играчки за нашата възраст,много се чудя какво да му взема,нямаме нищо ново и интересно,искам да са малки и компактни,за да ги пренасяме Simple SmileА според вас дали е подходящо да му взема и нещо за рисуване вече,голям мерак имам?Ама какво да е,какви трябва да са пастелите,моливите,боите и т.н.,че не знам за какво да гледам и какво да избягвам newsm78

Ако може и един съвет да ви искам.Някоя от вас водила ли е детето си на басейн?Искаме да отидем за 2-3 дни някъде,мъжа ми иска басей,аз лично не съм им фенка от хигиенична гледна точка,но иначе много се кефя на водата.Но много се притеснявам за препаратите,хлорта,мръсотията и т.н.Мислих си и за минерален басейн,но едва ли е много по-добре newsm78

# 702
  • София
  • Мнения: 12 269
Meg! аз имам седалката за тоалетна на КидсКид, която си има стъпалце и каките я използваха за известен период от време, докато още не можеха да се качват сами.

# 703
  • Мнения: 332
Meg,  и ние сме със съвсем обикновена седалка, но имаме и една стъпенка, като малко пластмасово столче, с което малката се качва сама на чинията. Тя пък изобщо не искаше гърне.

Норчи, ако искаш детето да се научи да плува, рано или късно ще трябва да прежалиш опасенията си за хлорта и препаратите. А по принцип басейните би трябвало да са хигиеничнни, самата вода. Пейки, седалки, плочки наоколо - са друг върпос. Но на водата би трябвало да се взимат проби всеки ден, за да няма зарази.  Но много зависи от басейна. Ако е чист, и му имате доверие (на басейна де) не би трябвало да има проблеми.
За рисуване - пастели, лесно се рисува с тях, и можеш да ги счупиш на половина за да са по-удобни. Ивалекс пък преди време даде много добра идея (в отчетната) за голяма бяла дъска с фулмастри, да се развихря детето колкото си иска. Ако не те е шубе от цапаница с бой, слагаи вестниците на масата или мушама, обличай детето в непромокаема престилка или стара ризка, и действайте. Има бой за рисуване с пръсти, водят ги безвредни. Има и по-безвредни пастели, но не знам в пловдив какво се предлага.

# 704
  • Мнения: 2 132
Ние сме рисували с пастели, моливи, фулмастери (перящи се) като последните съм ги прибрала преди 2 месеца Simple Smile Навън с тебешири. Последно и взимах пастели, които не се чупят и не цапат ръцете (Jovi) и еко моливи на Фабер Кастел (от специално предназначени гори са).

На вашата възраст много добра работа ми вършеше магнитна дъска за рисуване. Все още и е интересна и си рисува на нея.

Общи условия

Активация на акаунт