ЕКО БЕБЕ II

  • 39 895
  • 752
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 1 048
Мммм, не е точно така с тренировъчните гащички без непромокаем слой, които принципно са за по-голямо дете. Примерно Мартин, не всекъ път си казва предварително, но винаги като пишне в гащите се сепва и спира, и останалото е в гърнето, но същевременно не си е омокрил и другите дрехи или покъщнина... Навън някак си е твърде увлечен в играта, за да си каже. Аз предлагам, но ако не улуча момента, си пишка в гащите и докато се усети вече е свършил всички или почти всичко там, така че ме устройват повече тези с непромокаемия слой. И, да като има пиш потях, се сменят с други. Но не е като да сменяш и панталонки, чорапи, обувки...
А да,за това последното не се бях сетила Peace
Аз още се туткам,както вече ви казах и понеже пробвах вкъщи с обикновени гащички и установих ,че малкчо пишка много,много често и просто не ми стигат да ги испера и да изсъхнат,така че го съблякох гол и за сега вкъщи е гол.Махнали сме килима(който и без това не беше наш)и навсякъде сме само с плочки и паркет.И само забърсвам,ако стане нещо,но ми прави впечатление,че така не се усеща много ,много,а като е усети-не спира Embarassed

# 736
  • София
  • Мнения: 12 297
  Мег малката е основно с полички и сменям само гащичките, а дори и с панталонки да е имам 30 съвсем леки памучни панталонки които изобщо не ми пречи да сменя също, заедно с гащичките, дори ми е по-лесно. Те поне по-лесно изсъхват от тренировъчните, а като се напишка дори да не са намокрени панталонките ако е с тях, трябва да сваля панталонките, да махна гащичките и отново да сложа нови и тн... Опитвам се да кажа, че зимата бих ги ползвала ако е в подходящата възраст и умения, но сега лятото категорично за мен е по-удобно да сменям напишкани обикновенни памучни гащички, ако има нужда, имам много и съхнат страшно бързо  Simple Smile

# 737
  • Мнения: 3 869
E, Айле, вие си имате наследство от каките, хем двоен комплект! Simple Smile Аз гледам да не инвестнирам в дрешки, че следващият път съм се наточила за момиче  Wink 

# 738
  • София
  • Мнения: 12 297
  О да аз точно за тяхното първо лято бях накупила с тонове едни най-обикновенни памупчни панталонки и имам и в излишък. На малката съм купувала броени дрешки и то само защото са ми харесали и да има нещо ново и тя. Обикновенно оставям за нея от един вид дрешка, а дригуят повтарящ се комплект го давам на една приятелка с която сме заедно навън и бебетата са на една възраст  Simple Smile

# 739
  • Düsseldorf
  • Мнения: 503
Привет, момичета,
Не знам открили ли сте и вие вече тук във форума един уникален сайт за доставки от САЩ на мнооооого голям брой хранителни добавки, био-козметика, има и храни, витамини, хомеопатични лекарства, и какво ли още не! По този повод благодарности на Pink Panther, който е пуснал тема за него, ако имате интерес ще пусна линк и към нея.
www.iherb.com
Не знам вие какво ползвате, но във всеки случай  там има аналог на Цитросепт на 3-4 пъти по-ниска цена, има спрей за нос за хреми и синузити с цитросепт; има коластра, зелена енергия и куп други продукти, аналогични на тези на Аквасорс, но много по-евтини; намирам дори нещата на Веледа на по-ниска цена от Европа!!! Поръчала съм си коластра, куп витамини и козметика, сега чакам слънцезащитен крем за бебо и за каката, без химии, на нормални цени. Има дъвка без синтетични подсладители, перилни препарати, и въобще - каквото не съм се сетила, това не съм намерила. На всичкото отгоре цените са супер - транспорт до България за доставки до 60 долара - 4 долара; между 60 и 80 долара - безплатно!(до 1.360 кг); отсъпка от 5 % за поръчки над 60 долара; допълнителна отстъпка от 5 долара при първа регистрация с въвеждане на код от някой потребител, напр. SAS345 (този код е моят; след като вие поръчате и вие ще получите код, с който да вербувате нови клиенти и това ви носи някаква отстъпка, май 4%); с всяка поръчка можеш да си поръчваш и разни безлатни мостри.
Фирмите са и  американски , и европейски; някои не ги познаваме много в Европа, но отзивите са доста добри. Има и познати марки, както споменах.
Абе въобще заслужава си да се порови човек да разгледа, аз ще пратя на много приятелки, нали се опитваме да сме максимално Био- и да избягваме химиите...  
Малко тъпо, че публикувам на последна 50-та страница, но ако има интерес може да сложим линк в началото...

Поздрави и хубав ден!
 Hug

Последна редакция: пн, 21 юни 2010, 19:04 от alex_shu

# 740
  • Мнения: 332
(izvinete, neshto kirilicata ne mi e v red)

Meg, za dreshkite si prava, ako sa unisex, se nosiat i ot momichence. No gashtichkite sa pod dreshkite,  i tezi ot batkoto mi svarshiha prekrasna rabota, kogato malkata beshe na valna, ne moga da si zadarja pishoto v gashtichkite. I za v kashti samo po gashtichki si e dalavera. MAlkata mi gospojica se razhojda s gashti ot batko si, daje si ima 2 slipcheta na kamioncheta Simple Smile

Veroniki, tova magnitno kufarche e chudesno. - dali se prodavat niakade, ili samo se porachvat?

# 741
  • Мнения: 3 869
Алекс Шу, мерси за сайта! А да споделиш как се оправяш с митниците при доставка от 60 долара?

# 742
  • София
  • Мнения: 659
Veroniki, tova magnitno kufarche e chudesno. - dali se prodavat niakade, ili samo se porachvat?
В магазините на Genesis ги има

# 743
  • Düsseldorf
  • Мнения: 503
Алекс Шу, мерси за сайта! А да споделиш как се оправяш с митниците при доставка от 60 долара?
Мег, за съжаление понякога се налага да се плати мито, но повечето пратки минавали метър, понеже им слагали лепенки на Дойче пост... но и с 20 лв. мито излиза значително по-евтино...

# 744
  • Мнения: 1 048
Veroniki, tova magnitno kufarche e chudesno. - dali se prodavat niakade, ili samo se porachvat?
В магазините на Genesis ги има
Точно това щях да кажа и аз,вчера го видяхме в Мола,страхотно е,не е чак толкова голямо и тежко ,колкото си го представях и сега се чудя да ли да не го вземем за изпът и да си го носим като куфарче,без да го слагаме в разни други чанти и т.н.,но мъжа ми каза,че ще ни го таксуват като екстра багаж,и че сме малки още за него,та се чудя newsm78М/у другото в магазина има отстъпка,ако купиш играчки за повече от 70 лв.А също можеш да се използват и точки от Шел карта,като някакво намаление,но не знам колко точки колко лв. намаление правят,сигурно ще трябват много,много такива,но мъжа ми има карта от служебната кола ,та може да се възползваме.Има и други много готини играчки...Аааа Жени ,за този магазин ставаше въпрос,писах ти в другата тема за детските чадърчета.

Момичета,а з усилено продължавам да търся гащички,мерак ми е да взема няколко за проба,а иначе ще купувам още обикновени и къси памталонки,та да имам да сменям Simple Smile
Та така-около нас в по-големите  детски магазини има само на canpol babies http://canpolbabies.com/index.php?page=shop.product_details& … art&Itemid=25 На мен ми приличат малко на пелени,но са по-тънки,не мога да ги видя хубаво,защото са в пакетче и  не се отварят.Имат едно предимство пред всички други ,че са с лепенки и мога да регулирам,но пък ми се виждат доста плътни newsm78.На бг.етикета пише нещо от сорта на пелени за отучване от памперс и всички продавачки ме убеждатват,че не са многократните бебешки пелени,а точно това,което търся newsm78
Другите,които видях са на bebetto http://www.bebetto.com.tr/?act=urunDetay&id=146&/ ,но хич не ми харесва че отвън са  такива...пък и се чудя дали няма да спарват.

Последна редакция: вт, 22 юни 2010, 14:54 от nor4y

# 745
  • София
  • Мнения: 659
 Аз лично не съм доволна от гащичките на canpol. Взех няколко чифта, които ползвах за кавъри, но много бързо се скапаха. Около крачетата са широчки и са направени от нещо като мушама, която се напука. Ето как изглеждат http://images.veronikitony.multiply.com/image/1/photos/18/500x50 … amp;nmid=78559265

# 746
  • Мнения: 3 869
И аз не ги харесах на Канпол, единственият им плюс е че са ефтини и ги има в БГ... Кройката им е много неподходяща според мен, отледно мишамения слой, който ужасно шумоли. За детете свикнало на памперси, сигурно няма да му направи впечатление, но иначе е ужасно. Ползвала съм ги за кавъри спорадично, но така и не влязоха в употреба по-серизно, че да мога да скапя, за което както е показала Вероники, не е било нужно много...

# 747
  • Мнения: 1 048
Добре де момичета,сещате ли се за друг вариант,които може да се намери по бг. магазините и къде?

# 748
  • София
  • Мнения: 12 297
  Аз взех също едни канпол за проба, но определено не съм ги ползвала, мисля че ги дадох на някои. Всъщност какво ви трябва, в темата за пелени има много подобни варианти според мен.

# 749
  • Мнения: 585
Здравейте отново, само да кажа че получих гащите с непромукаем слой отвън, който пак бяха от по-евтините китайски и са просто ужасни. Отвън найлон, отвътре хавлиен плат, връщам ги, не стават за нищо. По-добре да сложа пликче на дупето.

???Има ли някой отзиви за тренировъчните гащи на Bright Bots i Bambino mio???

Виждам, че и двете имат непромукаем слой и са на една цена тук.

Меги ти от кои непромукаеми тренировъчни са доволни и не мокрят дрешките?
Ето сега като е студено, направя не става без непромукаеми.
Иначе вижте какво открих и поръчах. Но ще си го видя след морето.
http://www.amazon.co.uk/Sunshine-Kids-Seat-Waterproof-Protector/ … 305788&sr=8-8

Последна редакция: ср, 23 юни 2010, 18:10 от artexa

Общи условия

Активация на акаунт