Re: Стойности на ЧХГ???

  • 11 022
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • гр. София
  • Мнения: 252
cayenne_sg , Kenga_ , PEMY   здравейте!!!Първият ден на последният ми цикъл бе на 22.08, на 14.09 си направих 2 подранили тестчета и те за голяма моя изненада и радост показаха ++ Praynig Praynig на 17-ти ходих на кръвен и ми показа 454,9  , но на гинеколог още не съм ходила- незнам дали не е рано да се види нещо? Иначе имам постоянни болки( не са силни) ниско долу. Дано всичко да е наред и да се прехвърлим в майската тема!!Прегръдки Hug

# 16
  • Мнения: 123
Марая, тихичко Честито Hug.....чакаме те в майската тема Grinning

# 17
  • Мнения: 467
момичета, още е рано за гиниколог.Моя цикъл беше на 6.08 и миналата седмица пях при докторката.Гледа ме, видя нарастване на лигавицта, но нищо др. Каза да пия хапчета и да отида след една седмица. Не се тревожете, няма основание за паника. Сега във Вторник очаквам да видя точица, та и аз да се успокоя, че така съм малко в неведени, без нагледен материал  Wink Laughing Hug

# 18
  • Мнения: 6
Tinaina, za kako i kakvi hapcheta ti dade?na men nishto ne mi dadoha!vyv vseki sluchai chakam 23ti s netyrpenie da otida na izsledvane na hormona i posle na pregled,zashtoto neshto nervite mi syvsem sa se izostrili:(

# 19
  • Мнения: 467
cayenne_sg фемибион, се наричат хапчетата , съдържат фолиева киселина. В бг не зная как се казват. Само не се притеснвай! Всичко е наред, просто в рано. И аз едва чакам да мине прегледа утре за да видя нагледен материал и за да се почувствам наистина бремена. Тази несизвестност наистина може да побърка човк, а като чете от интернет, какви ли не обяснения може да хрумнат и да си предписваме сами диагнози, които не ни касаят. Имай търпение, всичко ще се нареди  Hug  bouquet

# 20
  • гр. София
  • Мнения: 252
Tinaina стискаме палци мила, всичко ще е наред и да пишеш утре Wink

# 21
  • Мнения: 467
Марая Благодаря ти! Аз не се шашкам  много  Laughing. Успокоявам се сама и мисля позитивно. Щом искам бебето, значи всичко ще е наред  Crazy Утре задължително ще пиша   bouquet

# 22
  • Smolian
  • Мнения: 40
Здравейте и от мен!Аз сам със сходен проблем и вече не знам какво да си мисля!На 14/08 ми беше последният цикъл.На 01,02 и  03/09 имах някакво зацапване-ходих на лекар,пуснаха ми какви ли не изследвания-хормонални също(теста беше-),казаха че всичко ми е ОК.МЦ не ми е много редовен(от 30 до 33 дена).Та още не ме е посетил(и тайно се надявам и да не дойде),но тестовете който направих(3бр.)все са отрицателни.Даже на последният си въобразих че виждам 2-чертичка(съвсем се побарках).Дали е възможно теста просто да не засича бременност?От друга страна пък 7-9 дни закъснение би трябвало да отчета нещо  newsm78 Успех на всички бебеправещи! Peace

# 23
  • Smolian
  • Мнения: 40
Много съм разсеяна-извинете ме!Забравих да ви питам най-важното,ако си направя др.вид тест от тези с който се измерва захарта на диабетиците възможно ли е да се разбере евентуална бременност по стойността на кръвната захар?Знам че звучи тъпо,но ми е любопитно? newsm78

# 24
  • гр. София
  • Мнения: 252
vesi844   пусни си кръвен ако на са ти правили!! стойностите на ЧХ Гще покажат.Стискам палци лелката да е решила да те пропусне 9м. Praynig Praynig

Последна редакция: пн, 21 сеп 2009, 15:29 от Марая

# 25
  • Smolian
  • Мнения: 40
така и ще направя  Марая ,след почивните дни!Благодря ти за подкрепата! Hug Силно се надявам ,че имам шанс!Ще пиша след резултата! Peace  Hug

# 26
  • Мнения: 1 691
Много съм разсеяна-извинете ме!Забравих да ви питам най-важното,ако си направя др.вид тест от тези с който се измерва захарта на диабетиците възможно ли е да се разбере евентуална бременност по стойността на кръвната захар?Знам че звучи тъпо,но ми е любопитно? newsm78
Веси, не мисля, че кръвната захар ще ти даде отговор на въпроса дали си бременна. Кръвната захар едва ли има нещо общо с ЧХГ.

# 27
  • Мнения: 467
здравейте момичета!   bouquet
Както обещах съобщавам хубавите новини.
Днес бях на преглед, най-сетне се видя сакчето, вече е 12,8мм с точица. Според измерванията съм в 5седм 1 ден, но гиниколожката ми каза да отида след 10 дни, т.е на 2.10 отново на преглед и след като направи новите измервания, ще може да определи по-точно термина ми. Аз както винаги съм нетърпелива и започнах на основата не тези изчисления да търся термин по несмските сайтове и термина който те ми дават е от 24 до 31 Май. Да видим сега, след две седмици, какво ще се окаже.  Така , че не се притеснявайте, наистина може да е рано тестовете да отчетат високата концентрация на хормона.  Hug  bouquet

Последна редакция: вт, 22 сеп 2009, 19:36 от Tinaina

# 28
  • гр. София
  • Мнения: 252
Tinaina ,официално честитооо   bouquet  bouquet  bouquet! От сърце ти желая ти лека бременност  preggo с много хубави емоции и след 9 м. пухкаво и сладко бебче!!! newsm30 По мои изчисления и аз съм в 5 седмица, но мисля другата седмица да отида на гинеколог за установяване на бременността Simple Smile

# 29
  • Мнения: 467
Марая много ти благодаря! И на теб пожелавам от сърце същото. Хайде идвай в МАйската темичка. Ще си правим компания 9 месеца там. Успех ти пожелавам и да пишеш след прегледа. Hug  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт