Течни препарати (гелове) за пране 2

  • 126 266
  • 783
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 803
tanya e точна.
Напред в темата момиче бе питало за същото и дори аз бях заблуден, но Гес ме поправи Hug
Това е препарат за петна, а не за основно пране. Намзваш петното или добавяш към основния препарат.

# 736
  • Мнения: 22 867
tanya e точна.
Напред в темата момиче бе питало за същото и дори аз бях заблуден, но Гес ме поправи Hug
Това е препарат за петна, а не за основно пране. Намзваш петното или добавяш към основния препарат.


Дедо, благодаря!  bouquet Имах си аз някакви съмнения, потвърдиха се. Здраве да е, петна ще чистя с него.  Grinning

tanya, благодаря ти и на тебе!  bouquet

# 737
  • Мнения: 85
И аз идвам с една питанка. Претиха ми ето тези неща. Но Аче за какво е Rolling Eyes Било подарък към Ариела, който също не ми е ясно за бяло ли е или цветно Rolling Eyes

# 738
  • Мнения: 15 379
Ариелът е универсален, но го пиши за бяло.
Аче-то е белина за цветни дрехи.
Ако греша Дедо или Гес да ме поправят.

# 739
  • Мнения: 5 209
Абсолютно вярно. Ачето го имаше и тук, ама май не им тръгна подобаващо и го спряха. Още пазя някъде половин шише. Помня, че никаква работа не вършеше.

Обаче Ариелът ме хвърли в потрес. 2,750 л за 25 пранета - това е 110 мл на пране. Дедо беше прав - в Южна Европа мразят концентрираните течни.

# 740
  • Мнения: 1 080
Здравейте,
помислих, че ще се справя и сама, но май без питане не става.
Аз доста прочетох, но изглежда имам пропуски.
Това което разбрах е, че според всички вкл. мен Ариел пере най-добре, но къде да е произведен или какъв баркод да има. Реших днес да разглеждам на едно място и разновидностите на Ариел ме впечатлиха, а този който си бях набелязала го нямаше и си излязох без нищо.

# 741
  • Варна
  • Мнения: 103
Какво ще кажете за това?

# 742
  • Мнения: 15 379
Ариелът, който си показала е испански и не е нищо особено.
Иначе Коколиното е чудесно.

# 743
  • Мнения: 1 080
Ариелът, който си показала е испански и не е нищо особено.
Иначе Коколиното е чудесно.
А кой Ариел е хубав

# 744
  • Мнения: 371
Все се каня да похваля REX за бяло.
Купих го случайно,а останах много доволна от резултата.
Мисля да пробвам и за цветно.

# 745
  • Мнения: 15 379
А кой Ариел е хубав
За мен фаворит е немският.

# 746
  • Мнения: 5
И моят  фаворит  е немският Ариел. Супер  концентрирани са

# 747
  • Мнения: 85
Ариелът е универсален, но го пиши за бяло.
Аче-то е белина за цветни дрехи.
Ако греша Дедо или Гес да ме поправят.
Абсолютно вярно. Ачето го имаше и тук, ама май не им тръгна подобаващо и го спряха. Още пазя някъде половин шише. Помня, че никаква работа не вършеше.

Обаче Ариелът ме хвърли в потрес. 2,750 л за 25 пранета - това е 110 мл на пране. Дедо беше прав - в Южна Европа мразят концентрираните течни.
Благодаря ви Hug
Свекървата го прати от Гърция, но нямахме връзка две седмици та затова ви питам.
Пробвах го за едно спално бельо, но сложих около 150-175мл Shocked. Ами добре е, като се има впредвид че и чаршафите не бяха кой знае колко мръсни... Ще се изразходи, не е излишен.

 

# 748
  • Мнения: 19
Здравейте мили дами! За пръв път се включвам в тази тема, но повярвайте ми прочела съм  я доста задълбочено! /както и подобните на тази/. Възхищавам се на познанията на Дедо.   bouquet Именно към него е следното предложение и молба. Ако може да  направи класация на праховете и омекотителите, както като марка, така и къде са произведени. Praynig Предварително благодаря!!!  bouquet

# 749
  • Мнения: 803
Ще се опитам, въпреки, че е много субективно мнението ми.
Ама след толкова четки, мога ли да откажа. Laughing
Но класация е трудно...Пък и аз съм си казвал мнението нееднокртно.

В интерес на истината три-четири световни фирми имат най-добрите продукти.
Влагат много в нови разработки и марките им са наистина най-добрите.
Интересно е, че за всеки континент и дори държава имат различни марки.
Ето ги накратко:
Проктер енд Гембъл - Ариел, Тайд, Даш, омекотител Ленор, Дауни
Хенкел - Персил, Диксан, Вайсер Риезе, омекотител Вернел, Силан
Юниливър - Скип, Омо, Корал, Персил, омекотител Коколино, Кушельвайх, Робин
Колгейт-Палмолив - омекотител Софтлан, Кажолин.

Колкото до страните, в които са произведени, с най-добро мнение съм за немските продукти. Следват английските.
По средата са белгийски, френски, холандски, австрийски, италиански.
По-ниско са испански, португалски и гръцки. Турските са много евтини, което е единственото им предимство.
А най-зле са прозведените в Румъния, Чехия, Словения, Унгария, които продават на нас
Дори Гес скоро бе намерила статия как си признават, че в Сърбия внасят прах, който няма нищо общо с марката и са ги принудили да го сменят с европейско производство. Но това е друга тема.
Дано съм полезен, а?

Последна редакция: ср, 24 фев 2010, 17:28 от Дедо

Общи условия

Активация на акаунт