Мама се надява ФЕВРУАРЧЕ да усети в тумбачето да шава ! (15)

  • 10 537
  • 292
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 492
Ти мене питай за Шейновските порядки. Mr. Green

...я съм тебе чекала, дома да ми дойдеш.... Laughing
Очаквах и ти да се включиш, да ми дадеш по точно инфо за там... Hug Благодаря ти за разясненията.

Сутринта както си четях из форума и ми се мярнаха изказвания за тези изследвания, и като се надвесиха тъмни облаци над иначе ясният ми небосклон Shocked, че нещо може би пропускам или ми спестяват тези от ЖК-то...но говорих и с акушерката, и изгря слънце на мойта уличка... sun

# 46
  • Мнения: 0
Мяуче, знаем за качеството на Premaman, нооооо цените са доста солени...

# 47
  • Мнения: 17
Нещо май са те прецакали с тези изследвания!
За килограми направо не ми се говори. Уж се старая да се ограничавам, а вече ударих 50, т.е. +4. Последната седмица коремът ми видимо се изтумби и сега ми стават само 2 поли с ниска талия. Да не говорим, че изглеждам и се чувствам като слон, а на 09.09. сме на сватба. Всички гости са знайни и незнайни мутри, представете си как ще изглеждат половинките им.  Дори да си остана на 50 кг пак ще съм най-дебелата.

# 48
  • Мнения: 219
Аз от липса на рокли грам не мога да се оплача, особено летни  Grinning Ако можеше все лято да е никакъв проблем нямаше да имам относно дрехи през бременността. Обаче за зимата ще трябва да се пазарува, но не дрехи за бременни, че не ми харесват  Confused Нищо от зимните ми неща няма да ми стане. Такива, които да ми поберат корема нямам и ще се обикаля да се търси Crossing Arms Поне имам едно широко палто с колан на кръста, което ще ми свърши работа. Ще му мислим, няма как.

Аз много обичам да готвя. Единствено като съм на работа не ми се отдава особено, защото се прибирам в 20ч. страшно уморена, а и няма за кога да се готви. Събота и неделя готвя, а през седмицата спретваме нещо набързо или нещо готово се купува. То си трябва време. Сега като съм си в нас мъжа ми ще заглади косъм  Joy

Аз хич не знам дали да речем спин и токсоплазмоза ми бяха включени в кръвните изследвания. Трябваше да си оставя копие за мен от резултатите.  newsm78

# 49
  • България/Германия
  • Мнения: 515
Я темичката колко се разраснала за кратко време  Grinning
Аз пък си поръчах едни дънки за бременни по Интернет, най-малкия размер, който предлагаха, като ги обух- все едно съм в торба.  Confused Ако коремчето се развива и по-нататък с тези темпове, сигурно в 9-ия месец ще си ги нося. Вече няма нищо да поръчвам по Интернет Sad
Старите панталони ми стават, но съм малко обсебена от мисълта, че не трябва нищо да ми стиска. Затова вчера си купих "нормални" дънки, просто един размер по-големи от този, който нося обикновено, и няколко сладки дълги блузчици.  Heart Eyes
А за готвенето, мъжо е склонен към пускане на шкембе и ако го оставя той да си избира какво да яде, скоро ще се търкаля, така че трябва да готвя "здравословно", ща не ща. И без това все се майтапим, че бебчо би се чувствал по-удобно в неговото шкембе, много по-просторно ще му е, отколкото в моето.  Laughing

# 50
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Още нищо не съм си купила нищо за бременни,карам си с по широките дрехи,за есента имам няколко панталона които ми бяха големи и се надявам,че ще ми стават,но зимата какво ще правя незнам,особенно докато ходя на работа,смятам да последно да работя,което значи до края на декември.

# 51
  • Мнения: 307
Радост и на мен ми казаха така,единствено за евентуална операция трябвало да знаят докторите иначе това по-никакъв начин не влияело на бебето и на мен.

# 52
  • Мнения: 40
И аз вече изпитвам затруднения с дрехите, по-точно с панталоните. Купила съм си едни есенни дънки за бременни, но май скоро ще ми се наложи да си търся някоя-друга блузка или блузон и още някой панталон и клин. Сега още карам с роклички, ама като застудее ще го закъсам и ще трябва да дам грешни пари за дрешки, дето ще ги нося 3-4 месеца.
Относно тези изследвания- аз си ги направих веднага, като се записах на ЖК.
Radost^^, дано всичко да е наред при теб.  Hug

# 53
  • Бургас
  • Мнения: 2 041
Здравейте и от мен Simple Smile
flowerofdreams можеш ли да дадеш линка на сайта ?И аз искам да си поръчам по интернет нещичко и само разглеждам,но нещо имам лоши спомени с БГ сайтове и предпочитам да поръчвам от някой сайт ,който друг е изпробвал със сигурност.
Иначе аз мисля че усетих бебето   Thinking беше като трепване едно такова ,незнам дали е било бебето или нещо друго или пък си внушавам  Rolling Eyes
А бе момичета гади ли ви се още?Всяка сутрин съм така и нищо не ми се яде....а всеки ми казваше че излезеш ли от 3-тия м. и всичко минава,но определено май всичко си е строго индивидуално .
Хубав ден на всички !

# 54
  • Мнения: 45
Радост и на мен ми казаха така,единствено за евентуална операция трябвало да знаят докторите иначе това по-никакъв начин не влияело на бебето и на мен.

При раждането е възможно да се зарази плода, ако има разкъсвания. Може да се зарази и през плацентата, но ако в момента си болна. А аз доколкото разбрах не съм. Препоръчвало се Цезарово сечение и инжекция имоглубин при раждането на детето. Това го разбрах от интернет. Докторката каза, че трябвало да съм в отделна стая при раждането  Confused

# 55
  • София
  • Мнения: 6
Радост и на мен ми казаха така,единствено за евентуална операция трябвало да знаят докторите иначе това по-никакъв начин не влияело на бебето и на мен.

При раждането е възможно да се зарази плода, ако има разкъсвания. Може да се зарази и през плацентата, но ако в момента си болна. А аз доколкото разбрах не съм. Препоръчвало се Цезарово сечение и инжекция имоглубин при раждането на детето. Това го разбрах от интернет. Докторката каза, че трябвало да съм в отделна стая при раждането  Confused

Здравей, само бъди спокойна доколкото можеш, то няма как да не си напрегната, но поне се опитай да запазиш спокойствие до колкто е възможно. ще попиташ лекарите, те ще ти обяснят вси4ко ако трябва иди на др консултацияпри др специалист и когато ти обяснят нещата ще се успокоиш ве4е  Hug

# 56
  • Мнения: 98
Здравейте,аз само да се похваля преди малко се върнах от ФМ и направо съм на седмото небе,на бебка и няма нищо (пу-пу)дано и до края е така,а според д-р Мазнейкова опредлено сме си с розово щъркелче Party Наистина доста се успокоих...Успех от мен на останалите мами чакащи скорошни резултати

# 57
  • Мнения: 17
Аз не мисля да купувам специални дрехи за бременни. Предния път просто разкопчавах последното копче на дънките и носех по-дълги и широки блузи.
П.П. Все още никой не е забелязал че съм бременна, но аз мисля че ми личи.

# 58
  • България/Германия
  • Мнения: 515
Sunny, сайтът е www.neckermann.de, но аз съм в Германия и нямам представа дали доставят и до други държави, и ако да - дали си струва заради пощенските разходи.
И на мен от време на време ми става лошо, но отминава доста бързо.
Radost, много е хубаво, че в момента не си болна. Мисля, че след като лекарите са подготвени как да реагират при раждането, няма да има никакви проблеми за бебо.  Hug

# 59
  • София
  • Мнения: 6
Здравейте Simple Smile
За срещата да кажа и на мен ми хареса много, дано и аз да не съм досадила с приказки  Blush  Аз съм впечатлена от мъжа на Боби как нищо не каза човека и изтърпя целия разговор  smile3501  Всички са страхотни и мн мили . Аз ли4но съм мн доволна Hug  И не на последно малко, дечицата бяха мн хубави и мн сладки, красавици  Heart Eyes  Аз за бебето нищо не мога да кажа за съжаление, намен спин също не са ми пуснали, когато каже доктора ще си пусна и без др ме е шубе не бързам, разбира се надявам се да нямам  Joy  Чакам 16.09 да разбера нещо за бебето!
За дрехите аз ходих в магазина на Миа и съм доволна, според мен 50лв си е добра цена, вие колко искате по 5лв ли да са, това ис е нормален панталон, няма как да е по евтин. Аз си купих от Русе дънки с ластик и не ми се виждат грозни, важното е да са удобни и да имам панталони и без др като сложиш блуза отгоре не си ли4и ластика, даже ще си купя още поне 2 за да имам да сменям.
Ами това е хубав ден от мен за сега.

Общи условия

Активация на акаунт