ЗАПЕР?

  • 255 847
  • 310
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 30
Здравейте, някой има ли впечатления от уредите за биорезонансна терапия на Биомедис. Явно е нещо подобно на Партнер. Благодаря

# 286
  • София
  • Мнения: 755
А аз ще съм много благодарна, ако някой, който ползва Партнер сподели мнение . Много ми е важно.  bouquet

# 287
  • Мнения: 10
Мдаааа, много отдавна в БГ е забранена продажбата през електронни магазини на хранителни добавки. Макар че в Европа доколкото знам не е, а би следвало европейското право да е по-силно от БГ.
Няма да се получи обаче, защото когато нещо работи и хората имат ползи от него винаги ще споделят с близките си и винаги ще има един или друг начин който иска да си набави нужното му.
През нета мога да си поръчам каквото си искам от където си искам. Запер и хр. добавки може да си поръчаш по нета от Щатите или друга държава, където няма такава забрана.
Така че това са опити на някой да спре "изтичането на средства" от фармацевтичната индустрия". Надяват се явно, че като забранят продажбата през нета хората ще почнат да си купуват лекарства от аптеката.
Ама я се сетете дали след като 3г нищо не съм си купила от аптеката (освен дамски превръзки) кога точно ще се върна като техен клиент ...

П.П. Още нещо да добавя. Има разбира се и хора, които знаят, че продават нещо некачествено и не си струва парите, които се дават за него, но го правят заради пари. Всеки обаче си носи отговорността в духовен план за всичко, което прави и рано или късно ще си плати за това, което е вършил.
Пак ще дам пример със себе си - квантовия анализатор, за който става въпрос в следващия пост ми го продаваха за над 3500лв. Знам обаче качеството на нещата, които продава въпросния човек и знаех, че не си струва тия пари да ги давам. От него купувах единствено електроди за детоксикатора, защото бяха с прилично качество и нямах алтернатива. Другите, малко по-качествени бяха на двойна цена. Сега вече имам алтернатива и за същите пари купувам от друг човек, заради персоналността на човека, качеството е поне същото.

Аз например съм осъзнала всички тия неща и винаги като ме пита приятел да му препоръчам нещо му казвам честно и откровено: Ето това е най-доброто, но виждаш и цената. Ето това е добро и на добра цена. Ето това не струва според мен и дори и евтино не си струва парите. Ти си решаваш обаче."
За мен това е важното - човек да е информиран за всички плюсове и минуси и да вземе осъзнато информирано решение за това, кое да си купи. Аз държа така да се постъпва спрямо мен и така постъпвам с хората. Много пъти съм избирала за себе си по-евтино неща, поради недостига на финанси и накрая, след много такива опити съм стигнала до извода, че в дългослочен план по-евтиното излиза по-скъпо и не ти решава проблемите със добро качество. Ако е задоволително е пак добре. Затова вече се старая да купувам от по-качествените неща, макар и по-скъпи. Откакто правя така съм по-доволна. Говоря като цяло за живота, не конкретно за запери и хранителни добавки.


Здравейте' мога ли да ви питам за този брт ,защото виждам ,че ползвате и до колкото разбрах може дансе поръча от вас . Ако може да ми пишете на лично съобщение искам да поръчам за детето че доста кофти боледува с алергична кашлица е и все с кортикостероиди му изписват и ако може цена .Много ще съм ви благодарна .Благовеста ...благодаря предварително

# 288
  • Мнения: 142
Здравейте, искам да попитам някой има ли запер волкано,кога започва да има някакви резултати и колко често го прилагате? Доволни ли сте?

# 289
  • Burgas
  • Мнения: 24
моля ,ако някой е ползвал Fg-100 DDS Function Signal Generator Frequency Counter 1hz - 500khz  или ИМА ПРЕДСТАВА да изкаже мнение

Specification : 

The main output waveform : sine wave and square-wave, triangle wave, sawtooth wave.
Maximum output amplitude : ± 10Vpp (no-load)
Output impedance : 50Ω±10%
Dc bias : ± 10V (no-load)
Display : LCD1602
Resolution : 1 Hz
Power supply : DC 3. 5-10V

Output frequency range :
Sine wave : 1Hz-500KHz
Square-wave : 1 Hz - 20kHz (the valid range)
Triangle wave : 1 Hz - 20KHz (the valid range)
Sawtooth wave : 1 Hz - 20kHz (the valid range)

# 290
  • Мнения: 30
Здравейте,някой можи ли да каже дали му се случва след сеанс дали има симптом и чувството че ще се разболее .

# 291
  • Мнения: 567
Здравейте,някой можи ли да каже дали му се случва след сеанс дали има симптом и чувството че ще се разболее .
Напълно възможно това е реакция на организма да изкара каквото има като натрупване.

# 292
  • Мнения: 29
Здравейте!
От месеци се опитвам да се отърва от е.коли без антибиотици и не става. Остава си 10/5 каквото и да правя. Терапията би ли ми помогнала?

# 293
  • Мнения: 29
Надявам се на съвет и консултация. Тина, от доста време не четем нищо от т. Моля, споделете запер или брт използвате, доколко са оправдани разходите за брт и от къде си поръчвате уредите? Вече реших, че ще боря е.колитата чрез този метод, но нямам решение за запер или брт, както и модел и дистрибутор. Дайте идея!

# 294
  • Мнения: 19
Изведнъж много замря тази тема. А и Тина не се чува. Обиди ли се, друго ли е.....

# 295
  • Мнения: 1
Мили Дами !
Ще спомена само това ,че Стив Джобс започна да се лекува с билки,запери, индийска медицина, медитация и подобни методи в продължение на 9 месеца.
В следствие на това рака плъзна из цялото му тяло и след 9-те месеца когато започна да прилага стандартната медицина вече беше късно.
За съжаление с парите които имаше можеше да си построи болници, да клонира органи и куп други неща
които щяха да спасят живота му.
Винаги прилагайте стандартна медицина. Там се работи с проценти и години на преживяемост.
Може който желае да съчатае и медитация или друга "космическа" енергия стига да не вреди на стандарта.
Бъдете внимателни !

# 296
  • София и Морето от време на време
  • Мнения: 562
Изведнъж много замря тази тема. А и Тина не се чува. Обиди ли се, друго ли е.....

Какво трябва да се чува, Христина? Каквото съм имала да напиша съм го написала. От там насетне нямам нито време, нито пък желание и енергия за пилеене в спорове и дискусии. Който иска контакт с мен - има начини ...
Факт е, че който иска се свързва с мен, всички останали, включително и ти ... просто си пишете с не дотам желание за решение на проблем, а просто за да си чешете клавиатурата и да си намерите тема за спор. Само си виж третото изречение и ми кажи, че не е така. Нямам намерение повече да се включвам в този тон под никаква форма. Затова и не се чувам вече от доста време. Имам по-ценни и важни неща за вършене, вместо просто ей така да се обяснявам на някого за нещо, както се случва в момента - отделих 10 мин от времето си за да се, едва ли не, защитавам защо не пиша ...
Просто оставям кучетата да си лаят, а аз си вървя напред и така и ще бъде занапред. Който има нужда от съвет или консултация - може да се свърже с мен, както преди десетина дни някъде направи Ема от по-горния пост. На нападки и обиди не отговарям - просто подминавам и ще подминавам и занапред.
Това е - няма друго - не търси под вола теле ...

# 297
  • Мнения: 1
Здравейте, Тина! Казвам се Емил и съм от Русе. Съпругата ми има ХОББ - тежка форма на хроничен бронхит. Можете ли да ми помогнете със съвет за средството за лечението му?

# 298
  • Мнения: 1
Здрвейте,
Трябва ми да опитам този уред профилактично. Според вас става ли за профилактчна детоксикация? Имам и наченки на депресия. Пишеше, че уреда и стрес и депресия оправя. Как мислите?
Молбата ми е, тъй като съм скептично настроен към такива неща, но искам да опитам, дали някой може да ми даде своя уред на заем, само за проба, ако се почуствам по-добре ще си купя, то е ясно.
Благодаря ви.

# 299
  • Мнения: 50
Здравей Les Poul
Хубаво е винаги да се прави профилактика за да нямаш по-тежки последствия за напред и състоянието ти да се задълбочава. Едва ли някой ще иска да си даде апарата, но на много места вече има такива терапии за клетъчно прочистване където може профилактично да се детоксикиращ. А ако си решила да си взимаш апарат мога да ти дам координати аз откъде взех моя - няма да сбъркаш много добра инвестиция си е Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт