Постещи, пируващи, с дечицата летуващи - в 124 арабска тема сте добре дошли !

  • 39 055
  • 742
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 74
Тук съм Деси,ама нали няма с какво да се похваля,чета ви само.Купихте ли дрешки за празника,а училищните работи?Аа тепърва ще слизам до центъра. #Crazy

# 61
  • Мнения: 427
                         Здравейте момичета.Най-сетне се завърнахме,така че скоро сядам да ви изчета.Сега да минат и подготовките за училище,а и моята приятелка си дойде за 10 дни,та и с нея да се видя.По този повод да ви питам по нейна молба нещичко.Какви документи се изискват за получаване на българско гражданство?Нейният мъж още няма такова,а са женени вече 15 г.И друго-ако закупят кола на нейно име,той има ли право да я управлява без пълномощно.Малко объркващо ,ама... Wink
Да ви се похваля /ако не съм/, а и да почерпя.Моят син го приеха в английската гимназия.Да ме извините ,ако не съм улучила с почерпката.Заповядайте
http://www.business.bg/userimages/8369-5.jpg                    
http://recepti-kokteili.tialoto.bg/images/photos/0000008560-article.jpg
http://www.foto.bg/data/500/wallpaper_41-2_1_.jpg
http://www.cypriot.ru/culture/cuisine/images/14-meze.jpg
Лека вечер момичета.За тези които вече спят,добро утро. Hug  bouquet

# 62
  • Varna
  • Мнения: 2 596
Saidah
чудесна новина и голямо щастие за синът ти и за цялото ви семейство!!! Дай Боже със лекото да преминат годините на синчето ти във гимназията и със кеф да научи езика newsm10 newsm18  Party Time  4uu dazzler1

# 63
  • В един зелен, неспирен поглед, там далеч...
  • Мнения: 942
Здравейте дами.
Saidah , браво на момчето!!! Само шестици да ти носи и да си много горда с него. Почерпих се с удоволствие.
Аз утре съм на работа, но да ви кажа, че нещо не съм много добре, та по някое време ще търся доктори на друго място.
При вас , извън БГ кога започва учебната година?
Малката сега е предучилищна, утре почва детска градина. По някакъв начин се е научила да чете и сега каката й взима книжки от библиотеката и тя се мъчи да си ги срича.  А за студентката не ми се мисли какво ще й трябва. Дано поне я одобрят за общежитие.

Това от мен за днес, утре на работа ще имам повече възможности да чета и пиша.
На всички приятен ден!

# 64
  • Мнения: 800
ох, направо умирам. Такова главоболие от около 2 седмици, и очите адски ме болят. И сърцебиене имам.  Дано някак си криво-ляво изкарам до ифтар. Добре поне, че времето е хладно и облачно и подухва вятър. добре , че и шефа го няма днес, иначе направо не ми се мисли, как щях да изкарам...


направо ми иде да си тряскам главата в нещо, да я разбия на парчета, защо така ме боли да му се не види...

И очите, от 2м съм спряла домашния нет, че да си почивам, а те пак болят...
доктори не се намериха за мойте болежки

# 65
  • Мнения: 24
Добър ден арабелки!!!
Затишие тези дни ама сигурно и вие на работа и по задачки. Да се оплача и аз - то май нещо е заразно - и аз не се чувствам от вчера добре върти ми се главата стяга ме абе ужасна работа -ходя като в полусън. Ама то мойто сигурно е от преумора. Ще видим тези дни как ще съм и тогава ще ходя на доктор - аз въпреки че работя при доктори не обичам много много да посещавам кабинетите им  Mr. Green
Лек ден на всички и скорошно оправяне на страдащите от болежки.

# 66
  • Мнения: 169
Добър ден- Рамадан Кареем
От дълго време все се каня да попитам - но днес му дойде времето как мога да  намеря храна( месо) което да е халал тук в БГ и по точно не става въпрос за София а за по малък град.
Много ми е сложно поради причина кърмя още и предвид детето избягвам всичко което има свинско, сланина и т.н но не ми е хич лесно.Приемам идеи всякакви
Благодаря и лек пост днес на постещите 

# 67
  • Мнения: 5
belbey улицата до халите  т.е тръгваш по цар симеон пресичаш княз борис и се озоваваш непосредствено на женския пазар  по самата цар симеон има арабски магазини на самия ъгъл има месарница неможеш да не я видиш месата от там аз ги копувам смея да твърдя че са пресни и съм доволна ние само от там пазаруваме е самия месар не дъхва много много доверие но стоката е качествена дори сега враткам едни крилца   chef  и каймата е страхотна като количество при термична обработка не се губи абе хубава е стоката  Hug

# 68
  • Costa Rica
  • Мнения: 551
Saidah, честито! Да продължава да те радва детенцето! И мерси за почерпката.

Алвера, къде ще студентствате?

Да се присламча и аз към групата на болните - боря се с някакъв вирус, той май победи, а утре трябва и на работа да се ходи...Грррр! Twisted Evil

Оправяйте се!

# 69
  • Мнения: 171
болните - внимавайте, че в момента има вълна от ентеровируси, така че да не почнете и с някои стомашно-чревни екстри. най-лесно се пресича със сок от нар или грейпфрут. ако държите да пиете лекарства (макар да не е нужно) можете да взимате комплексни витамини АСЕ. и пак казвам, ако на някой положението му е по-сериозно да каже и веднага ще се отзовем с нужната помощ (не се притеснявайте никой не го класифицира като "използване" това ни е работата).
belbey кажи за кой малък град питаш за месото. познавам наши месари по доста от малките градове в България, ако пък не познавам мога да питам в мюфтийството - те имат пълен списък на месарниците в България, които продават месо съгласно шериата.
Saidah  за българското гражданство има пълен списък в сайта с подробно обяснение. ето и линк:

http://www.mjeli.government.bg/structure.aspx?page=16

Честито на новите студенти и гимназисти и на родителите им ! Сладки книги, за да ви е учението песен !

# 70
  • Мнения: 16
ха и аз да се запиша че не ми се  е случвало много отдавна
детето си беше тук за лятото и аз само покрай него за мен време няма Simple Smile
да е жив и здрав
Мигче много ме зарадва, а за плакането поплачи си дори и в гражданското да е да не ти пука Simple Smile
много целувки от мен
hadil ако е удобно да ми пратиш за Бургас месарниците че ние взимаме само от ходжата но не винаги колят и се налага да купувам от други места а там не съм сигурна какво купувам (специално за каймата)
на всички много успешна седмица

Последна редакция: пн, 31 авг 2009, 21:18 от sany81

# 71
  • Мнения: 74

Катенце,скорошно оздравяване

# 72
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
добро утро,, ние не сме спали ве4е няколко ве4ери ,последователно се разболяха линда, племенникът  ми, сега 4акаме племенницата, гледам моите големи да не идват  или да са за малко да не цъфнат и те от грипа!
миг4е, благодаря ,както и на делфина за подкрепата!приготвям му багажа от снощи! 4е и на него му откриха хронифицирано професионално заболяване и утре сме пак на доктор, поне кръвните показатели са в норми, дано не стигне до операции на ръцете ,както каза доктора! отделно го принуждават да напусне работата си, защото не дават отпуски и не искат  студенти,пък ,ако ще да се скъсва да работи по 12-14 ч ,без по4ивка!дефакто раз4иташе на работата си основно да се справи!  много ми е притеснено, до последно сме по болници и по решаване на  зада4и,дано се наредят нещата малко-по малко- живи и здрави да са ми, това  ми е важното!
миг4е, да са ти късметлии младите, много топлина семейна и любов за в бъдеще! и на тебе стискаме палци! Hug
стиденстките мами, 4естито и на мамите с приети да у4ат по малки деца! на оженените новобранки и на рождениците,ако има -ашли да по4ерпи днес!  bouquet

# 73
  • В един зелен, неспирен поглед, там далеч...
  • Мнения: 942
Добро утро!
Аз имам нужда от кафенце, изпих си го и за вас направих

Ако не стигне- има още.
Честото на рожденичките- Ашли, много щастие и здраве!  bouquet

Делфина, моята щерка ще учи в УНСС. Ние живеем близо до София и ако не я одобрят за общежитие ще трябва да пътува.
Аз днес съм на работа, но да видим до кога-изобщо не ми е добре, гади ми се от разни миризми(не съм бременна  Naughty)
Дайте някой специалист в София по белодробни заболявания или алергии, или не знам какво ми е, но да мога да отида с направление от личната лекарка, че точно сега не съм разчела пари за болести.
Хайде лек ден!

# 74
  • Мнения: 800
ей, Снежеее, отварям заранта форума, и виждам жабката и още преди да прочета, знаех, че е за мен  Simple Smile  Мерси много   bouquet  ама откъде си я намерила, аз колко търся жабки из нета и не немирам интересни

днеска съм по-добре.  То аз сутрин съм си добре де, към 3-4часа следобед започва да ми прилошава.

Деси, Лили, къде сте?

Алвера, то кой ли е предвижда пари за болести, ама... Да не ти разправям покрай мойте очи колко сме изхарчили. Само очилата ми струват почти 200лв, а особено подобрение няма...  2ч седя ли на компютъра и очите и главата  ми гръмват.

Общи условия

Активация на акаунт