Постещи, пируващи, с дечицата летуващи - в 124 арабска тема сте добре дошли !

  • 39 056
  • 742
  •   1
Отговори
# 720
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
монди4, па сподели после в снимки как е минало! приятно пътуване, хубаво време и много + емоции!  bouquet

# 721
  • Мнения: 13 512
монди4, па сподели после в снимки как е минало! приятно пътуване, хубаво време и много + емоции!  bouquet
Abe времето малко ме притеснява- 30-33 градуса е, но нямам кога по друго време да тоида. То не , че сега посред учебната година е много подходящо.

# 722
  • сред маслини и портокалов цвят
  • Мнения: 1 269
Монда, приятно прекарване ти желая! Напълно разбирам вълнението ти.
Много ми се искаше като минеш през Латакия аз да съм там и да се видим. Но ще пътуваш преди мен. Ние заминаваме другата седмица.
Прекрасни моменти ти пожелавам! И с нетърпение ще очаквам впечатленията ти! Hug

Дуа, красавице, най-после се появи!  Simple Smile

# 723
  • Мнения: 13 512
Монда, приятно прекарване ти желая! Напълно разбирам вълнението ти.
Много ми се искаше като минеш през Латакия аз да съм там и да се видим. Но ще пътуваш преди мен. Ние заминаваме другата седмица.
Прекрасни моменти ти пожелавам! И с нетърпение ще очаквам впечатленията ти! Hug

Дуа, красавице, най-после се появи!  Simple Smile
Ami в Латакия е възможно да сме най-дълго, така че не се знае по кое време ще сме. От целта Латакия се стигна до тази обиколка.

# 724
  • Varna
  • Мнения: 2 596
МОНДЕ- на добър час newsm10
Незабравимо пътуване, страхотни емиции и дай Боже да срещтнеш стари познати, това ще е много, много вълнуващо. Пък като се върнеш ще разправяш. Тъкмо ще разправяш и за пътя, че и на мене ми се ходеше още повече една от съфорумките ме покани като идем там да наминем да я видим ама аз глезена Богданка все за самолети мечтая. Ти ще направиш партината на мене да ми е по лесно след това Wink

# 725
  • Мнения: 171
Монда, лек път - дано имаш все хубави емоции. И като се върнеш да пишеш - пътеписи Laughing.

Последна редакция: вт, 06 окт 2009, 23:08 от hadil

# 726
  • Мнения: 13 512
Мерси за пожеланията. Този път съм решила за пиша- пътепис ще правя. Не знам колко ще ме държи ентусиазма, де...писането не ми е силата, аз съм по смятането:-) Но за пътя ще се старая да го опиша. Живот и здраве след 15-на дни ще се върнем и ще разказвам на който му е интересно.

# 727
  • Мнения: 171
оправих си поста - пътеписи естествено не летописи.  Embarassed
Джи-джи какво става с вашите работи - с документите имам предвид.
аз за пореден път моля, оглеждайте се за играчка Мани, ако минавате по подобни магазини.

# 728
  • Мнения: 3 804


Тази сутрин аз съм първа  newsm47 ,та реших да сложа закуската.

монда то вярно до към 16 часа е горещо,но си вземете и по-дебели дрехи ,че вечер става хладно и духа вятър.Ние миналата вечер купихме анцуг на дребната,защото и стана студено по рокля.

Лек и успешен ден на всички.

# 729
  • Мнения: 177
  Привет и от мен,Деси,мерси за закуската,за мен един сок е достатъчен,че за хапване ми е раничко.
Да ви се похваля от една седмица си имам малък ученик-Яси тръгна на детска,но много плаче сутрин,а и през деня в градината и ми е много криво...Вчера сутринта се видяхме на кафе със Сабинка,близначетата и и Яси са в една градина,но те вече са по- голями и не реват като моя човек.
Дуа welcome
Монда-лек път и приятно изкарване.Гледам маршрута ти е почти като моя ,по който заминах преди 3 мес. и се върнах преди 2-3 седмици.Само до Латакия не успях да стигна и много съжалявам,защото там не съм ходила никога.
На всички Hug и хубав ден.

# 730
  • USA
  • Мнения: 2 156
Моми4ета,щастлива съм много...най-после полу4их заветните документи и същия ден си купих билет за Варна.От 10 дни съм тук,остават ми още толкова.Не мога да ви опиша как се 4увствам,прекрасно е...след 11 години да си видя близките,приятелите и града.Без децата съм,гледат се с баща си и се оправят,а аз се наслаждавам максимално на ваканцията,слу4их и на страхотно време...Не съм ви 4ела скоро,надявам се вси4ки да сте добре,семействата и де4ицата също.Влизам само да се похваля,то кой ли ме помни ве4е,ама на...не се сдържах Heart Eyes

# 731
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
скай, много, много се радвам! ей доживяхме радостна вест от тебе!жалко ,4е не можем да се засе4ем по градски! но кажи какво стана, мъж ти оправи ли се, къде сте сега ,давай ,4е аз ли4но те мислех и се 4удех какво стана с одисеята ви????! Peace Peace Peace Peace Peaceмного гуш от мене! Peace

# 732
  • Мнения: 3 804
скай помним те  Hug ,дори днес си мислих за теб   bouquet .Радвам се че при вас нещата се уредиха.

магде дано Яси да свикне бързо с градината  Praynig

# 733
  • Varna
  • Мнения: 2 596
Sky Blue-и ти Варненче бееей Hug
На снимки съм те виждала Wink
Тази година си дойдоха няколко от момичетата във Варна. Така се вълнувах, като отивах на среща със тях все едно стари дружки посрещах а те дружки от тука но ние се сближаваме във темата и все едно вчера сме се разделили и се познаваме от години. А със Марселинкова бяхме до последно. Колко дълго си отцъствалааааааа #Crazy

# 734
  • Мнения: 24
Монда приятно пътуване и да направиш много снимки че да показваш   bouquet
Още една варненка  bowuu  Hug
Искам да попитам нещо- какви са обичаите на арабите като почине някой има ли нещо общо с нашите ритуали
На всички лека вечер

Общи условия

Активация на акаунт