Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
mrm,голямо преживяване сте имали.Добре че още има добри хора.Но на млада мама стопаджийка с бебе на ръце,как да откажеш ми кажи? Laughing

konikonkoni ,много е красиво наистина.Браво на вас,че сте отишли на море

# 16
  • пак там
  • Мнения: 2 885
 smile3534

# 17
  • Sofia
  • Мнения: 2 495
N-тааааааа в новата темичка със суперско заглавие!!!  Hug Фоксунке, мерси!

Леле, мрм, ама страшни сте! Аз нямаше да посмея на стоп  Embarassed По принцип ме е страх и да качвам стопаджии....наследство от детството и ония ужасен филм  ooooh!

Мацки, аз може и да не успея утре за срещата Sad Както си седях, изведнъж осъзнах, че трябва пак да стягам катуна! Whistling Нали на море тръгваме в събота рано-рано... Та изведнъж се оказах с 3 перални за гладене и още хиляда неща за вършене  Rolling Eyes Пак ще си помисля де, утре ще видя как ще ми тръгне работата и ще преценя... Нещо бях пропуснала факта, че утре е петък, нали си живея безгрижно и в безвремие вече почти година и половина  hahaha

Доре, абе я по-добре да не си бременна баш сега... Изчакай си две години да ти е мирна главата, че гледай какви неща стават... Rolling Eyes А за Йойо задължително трябва една сестричка  Hug

Кони, скалата поразително прилича на единия ми вуйчо в профил!  #Crazy

И един поздрав най-сърдечен от весел Патиланчо-хитранчо  Party




Сватя, какво какво имаш да ми казваш???  newsm78 Сега няма да мога да спя  Whistling Joy

Последна редакция: пт, 28 авг 2009, 00:01 от cutesmallcat

# 18
  • Мнения: 226
Теди, кашата е нова храна. Можеш да даваш само въведени зеленчуци първите дни  Peace .

За преспиването. Аз преспивам само едно дете, но до скоро заспиваше само на ръце. Веднъж през деня, след като го бях мъчила половин час се отказах и го сложих в паяка. Седнах да си чета в сектичката, а с единия крак тиках паяка напред-назад. По едно време Влади се умълча. Когато се обърнах видях това:

От тогава този начин ми е спасението  Simple Smile .

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 1 132
iri_is, това ми прилича на нашата проходилка, в която аз още не смея да я сложа. Слагаш ли го вече в нея? newsm78

# 20
  • Мнения: 1 560
Само аз ли съм тук ooooh!?
Отивам да спя newsm46
Много яко заглавие smile3548

# 21
  • София
  • Мнения: 216
Добро утро Simple Smile)) Айде днес аз да съм със закуската:



# 22
  • София
  • Мнения: 216
А сега малко и да попишееем Simple Smile))))

За Народния, там съм към 12 може би, към 11 и нещо потеглям и когато стигна, къде ще се търсим, на фонтаните ли, аз там мисля да заседна да ви чакам, че като гледам може и първа да се окажа Simple Smile)) Инчеее, моля те намери малко временце да дойдеш (ако успееш разбира се), че много отдавна не сме се виждали, мъчно ни е вече на мен и на Стани  Hug

Гледам за приспиването и на двама и на един говорите, ами аз през деня дребния го изтощавам с игра и смях и действа общо взето, ако е много превъзбуден и мрънкащ пускам сешоара  Embarassed все още, но иначе и сам е заспивал, а вечер си заспива самичък пу-пу-пу, къпем го, храня го, слагам го в чувалчето, гасим голямата лампа, пускаме нощната, дребсън в леглото, овчиците в движение (въртящата се играчка над главата му, втора на брой, която се развали като първата, първата свиреше фалшиво, а тази свири вярно, ама само около 15тина секунди и запецва, ама все пак върши работа и трета играчка няма да има, айде де Simple Smile ), излизам от стаята, като се върна след 5 минутки е отнесъл плувката...или си е завил главата с обиколника и като му махна обиколника ми се хили като малка тиквичка под него, ама през следващите 5 минути проблеми няма Simple Smile)))

За проходилка много се чудих да купуваме ли, ама реших, че ще му вземем, ще го слагам като навърши 7 месеца, колкото да си свърша нещо, а той да е на сигурно място, не че и в кошарата не се занимава, ама понякога му става скучно и мрънка, нормално Simple Smile, та за това ще я ползвам, няма да стои много в нея...в тази връзка да си кажа, че и гърне съм му купила вече, ама не съм го слагала, дори да седне в него, а трябва, първо ще седи с дрехи да свикне с него, после сутрин когато ака ще го пробвам ей така за спорта, ама той и не седи още много стабилен, та да видим кога ще е, то гърнето е като фотьойлче с облегала, ама знам ли, четох че препоръчват момчетата след година и половина да се слагат на гърне, ама на мен нещо ми се вижда много това чакане, вие какво мислите?

Аз като давам нова каша, не давам нови пюрета, тези дни давах царевична и вчера яде и пюренце с царевица, ама е едно и също, затова така направих.

Я сега малко да сверим часовниците, дребсън може да се обръща и на двете страни, стои много на ръчички и коленца, прави "онези" движения Simple Smile)), подскача напред от тази поза когато иска да се докопа до играчка, но не често, опитва се да мести единия крак пред другия, но ръцете не и съответно главата е на земята, после реееев, като го държа изправен подскача, ама по-малко от преди, повече стои изправен и се опитва сам да си стои, не го пускам, ама си отпускам хвата и усещам, че има опора, крачки рядко се сеща да прави, а за седенето сме мале, мале, слагам го седнал и в следващия момент или забива петички да се изправя и пада назад или пък се навежда напред за играчка, полягва и след няколко секунди се е обърнал на коленца и ръчички, съвсем съзнателно разбира се, не ще и не ще да седи това дете, а и не може явно, в количката го слагам полуседнал от 4тия месец, а седнал от 6тия, вкъщи седи на стола за хранене и на дивана или леглото облегнат на възглавници, тогава с опора е ок и не се накланя, седи си стабилно, обаче без опора е смях, аааа, забравих да ви кажа, че когато се задържи десетина секунди започва да се накланя настрани и си тупва без да мърда ръце, крака, глава, абе като статуйка Simple Smile)))) Вашите деца какво правят? Simple Smile

Последна редакция: пт, 28 авг 2009, 08:08 от iva_angel

# 23
  • пак там
  • Мнения: 2 885
Добро утро!

Ние си изпихме кафето



и закусихме...

# 24
  • Мнения: 242
Добро утро Hug

С моето мъжле сме заедно от 7 и  половина години,но днес ,преди 2 години е денят,в който официално си казахме заветното "да" и по тоя повод искам да почерпя Mr. Green Не за друго,ами защото изобщо не съжалявам,че подписахме Peace



Айде отивам да си правя кафенце.......

P.S. Тази снимка е от преди 2 години след подписването.Утре ще съм със същата рокля и после ще ви питам "открийте разликите" Mr. Green

Последна редакция: пт, 28 авг 2009, 09:10 от foxy81

# 25
  • София
  • Мнения: 216
Хехе, че кой съжалява, ааа и ние се оженихме преди две години, ама сте ни изпреварили с 2 месеца без малко Simple Smile))))) Айде, Вержи, весел празник днес, да си изкарате една много романтична доколкото е възможно вечер 4-римата и диамантена сватба да празнувате някой ден живот и здраве, пожелавам ви безоблачен семеен живот и да си чувате името с любов от внуци и правнуци, наздраве!

Рися, ама той Енчо пораснал, бе, кога отлетя това време, време е да го отделите в самостоятелна квартира Simple Smile)))))) Браво на момчето, а то ясно, че не пие кафе, ама да питам, пие ли от чашка наистина?

# 26
  • пак там
  • Мнения: 2 885
Ами! В самостоятелна! Сега ще присъединяваме неговото легло към нашето и ще махаме решетката, че се пребива в нея, а като го изправим, му е до под кръста и съответно - много удобна за прекатурване на пода  Mr. Green

Всъщност и на двете снимки той просто дъвче ръба на чашата и купата, обаче така сладко ги е заръфал, все едно се гощава Mr. Green

# 27
  • Мнения: 69
Добро утро !
Лек , спокоен и усмихнат ден
  Hug

# 28
  • Мнения: 242
Иве,мерси Hug
Утре пък сме на сватба на едни наши приятели,които са заедно от 16 години..Да ги пита човек за какво им беше нужно въобще да се женят?!? Ама като се обичат младите нека се вземат Mr. Green Те и без това изкараха половин семеен живот...

# 29
  • Мнения: 24
Мараба, дружинката Simple Smile
Да ни е честита новата тема- Фоксита бравос  Heart Eyes
И честит ти празник! Да се обичате и слушате още дълги годинки! А за диамантената ви сватба може да се съберем февруарската дружина барабар с внуците newsm51

Доре, да не забравиш да кажеш колко са чертичките  Flutter
Иве, моята бубка прави същите маймунджилъци. Като я оставя седнала се задържа, но не винаги и се катурва ... и естествено следва рев  Laughing
Та щях да ви разказвам за моите премеждия  Tired Ест. по закона на Мърфи още на следващия ден, след пристигането ми в Русе при наще вдигнах Т и пак ми се беше затлачила гърдата. Не се притесних кой знае колко, защото ми се случваше за 12 път. Обикновено се преборвах за ден два, ама тоя път на третия ден температурата стана 40,1 градуса ( да не ви говоря как не можех да си кажа заглавието) Стегнах се и колкото да не  ми се искаше отидох на АГ (там ме пратиха) и честито мастит. Почнах АБ и на втория ден температурата падна. Докторката ми се накара как може да е на 6 м детето и аз да продължавам да се мъча да кърмя  Crossing Arms . Та така изписа ми и едни хапчета за спиране на кърменето. Сега съм пред голяма дилема какво да правя. Не искам да спирам да я кърмя, но при всяко пропускане на хранене има голям риск пак да се запуша, а и освен това се върнахме в началото за захранването. Малката изяждаше по една доза зеленчуково пюре, а сега не иска и само цицката признава  Cry Дайте акъл какво да правя, че  Crazy
Тук е мястото да кажа едно голямо БЛАГОДАРЯ за пореден път на Яна за нейните съвети и подкрепа  smile3525
Извинявам се за дългия и хаотичен пост, ама нещо не мога да си събера мислите  Blush

Общи условия

Активация на акаунт