Отговори
# 30
  • sofia
  • Мнения: 73
Foxy още много по две ви пожелавам.  bouquet
Честити месечинки на Вики ,Мая,Габи,Дара и Ицето.Много да ни радвате дребосъци и по-малко да ни ядосвате.

# 31
  • Мнения: 263
Привет-мривет!

Фоксунке, желая ти безоблачен семеен живот и много влюбено бъдеще!   bouquet 
 Виж какво намерих за годишнините от сватби: http://www.svatbata.bg/articles/godishninite.html . Ама те тия хора всяка година от брака критична я изкараха  ooooh!

 Хайде и аз да почерпя за порасналото ми момиченце - цели 7 месеца!!!
 Честити месечинки и на Габи, Вики, Мая и Ицко.  baby_neutral baby_neutral baby_neutral baby_neutral
 
 
 
 

 После ще пиша повече!

 мрм, евала, мацка! На това му викам оправна мадама!  Peace

# 32
  • Мнения: 24
А доро утро  Grinning

Фокси

Пожелавам ви още мноооооого дълги години да празнувате тази дата  Peace

Честито и на всички месечинковци днес Габи, ХилендараиХристо

Честита половин годинка на Мая и Виктор


Някой знае ли къде се изгуби Ками  newsm78 Гледам , че напоследък все някой друг приготвя закуската  Wink

# 33
  • Мнения: 173
Фокси, честита годишнина - много разбирателство, любов и дълги години семеен живот  married
Деси, и аз съм заинтересована от играчката, дай повече инфо, от къде я купихте, колко струва  Peace
Теди, Камито е на моренце   grinning039
Виви, не знам какво да те посъветвам, при мен положението е сходно, постоянно си ходя запушена, от както съм в СЗ поне 5 пъти ми е запушвал и аз се чудя дали да спирам да кърмя, но сякаш искам през нощта да си го кърмя, вместо да му давам АМ. Докторът, при който ходих ми вика да се изцеждам след всяко кърмене, а аз му казвам, че то вече ще се отбиваме, аз да се изцеждам, и той като ми се скара, как така ще се отбивате, кърмело се до 1 г и така, различните доктори, различни мнения. Другата седмица ще ходя при Педито и мисля да се консултирам с нея  Peace

Честита месечинка на всички бебоци - да си живи и здрави и много усмихнати  Peace

Аз днес съм доста по-добре, дори взех да хапвам, че вчера бяха само на глюкоза и 2 филийки, че ми се гадеше от всичко, ох, дано по-бързо минава този гаден вирус  #2gunfire, и дано Гоги да не го лепне  Praynig

# 34
  • Мнения: 945
Здравейте!

Виви, не мисля, че трябва да спираш кърменето под натиск. Просто внимавай да не остават пълни гърдите.

Не знам как се цедиш, но все трябва да има начин. А захранваето не е лесна работа. Ако спреш кърменето, а детето е злоядо какво правим?

Рися, не се ли сваля матракът надолу?

Фокси, най-важото е да сте живи и  здрави, и да има любов.

Ива, моичкият седи чудесно и играе с играчки, които са му в крачетата, но ако тръгне  търси нещо и той се прекатурва и е като пиян. На крачета стои много добре ще от 5 месеца. Сега  на 6 и 10 дена.

Ири, страхотно спасение си си измислила.

Момичета, аз нещо не мога да с класирам за срещи. За сметка на това в моя квартал сме страшно задружни майки и сме заедно и сутрин, и следобед. Та и сега ще излизаме с тях. Така поне не ми се налага да возя детето в кола и съм си все наблизо.

# 35
  • пак там
  • Мнения: 2 885
iglikalika, сваля се, на около 10 см... Но освен всичко друго, ще ми е по-удобно да го успокоявам, че в последно време спи много неспокойно, буди се и плаче, а аз вече сили нямам да ставам през 15 минути да го успокоявам... А така ще ми е под ръка.

Ох, че съм паткаааа....
Фоксунче, честита годишнина! И все така да се обичате и да сте си опора един на друг!   bouquet

На рожденичетата - честит празник!

# 36
  • Мнения: 945
И моя започна да се буди и реве по няколко пъти. Съвпада със захранването. Преди това спеше цялата нощ. Мисля си дали не го боли коремче от новите храни newsm78 newsm78

# 37
  • Мнения: 226
Добро утро и от мен  smile3507 !

Фокси, честита годишнина!



Честита половин годинка на Мая и Виктор!
Честити месечинки на Габи, Хилендара и Христо!



iri_is, това ми прилича на нашата проходилка, в която аз още не смея да я сложа. Слагаш ли го вече в нея? newsm78

Радост, проходилката я използвам като столче. Крачката му изобщо не докосват земята. А и не го държа дълго в нея. Само докато го нахраня или докато заспи  Simple Smile.

# 38
  • пак там
  • Мнения: 2 885
И моя започна да се буди и реве по няколко пъти. Съвпада със захранването. Преди това спеше цялата нощ. Мисля си дали не го боли коремче от новите храни newsm78 newsm78

Моят от малък спи неспокойно между 2 и 6 сутринта, не ми съвпада със захранването, по-скоро - от нови впечатления...

# 39
  • Мнения: 192
Честити месечинки на малките сладурчета - Мая, Габи, Хилендара, Христо, Виктор !!!
 Tada

Фокси, Честита годишнина! Весело празнуване и още много много години любов !   bouquet

Иве
, моето шилце е вече неуправляемо. Много бързо напредва във физическото си развитие, имам чувството, че рано и ще проходи. Онзи ден ви пуснах снимка как се беше изправил на коленца в кошарата. От тогава редовно го намирам вече така, а вчера - изправил се на крачета  Shocked  ooooh! Лелеее, трябва да вземаме нова кошара, защото тази му е до кръста и може да падне. Тя тази ни е завещана от сестра ми - беше на племенника и помня, че той беше падал така от нея 2 пъти и то на дюшеме, но за щастие нищо му нямаше. Но сега много ме е страх, че и ние сме с паркет само. А за други движения - всякакви прави- и "онези" и се премята по няколко пъти от гръб на корем, набира се назад на петички, пълзи спокойно вече и то доста бързо. Изобщо ......пълна програма, стой, че гледай!   #Crazy А едва е на 6 месеца и 10 дни, направо не знам какво ще е като проходи, ще има да тичам след него! Ама да ми е жив и здрав!!! Хем му се радвам, хем се изумявам и се чудя как толкова рано ги придобива тези умения.
А и не на последно място, Криско също се буди нощем за папкане. Беше се отказал, но преди месец пак почна да се буди и аз давам какво да се прави, все някога ще се откаже от това нощно хранене.
Ще пробвам да ви пусна снимков доказателствен материал

# 40
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Честита годишнина, мила Фокси!!!

Пожелавам ви да се обичате все така силно, да бъдете много щастливи и да постигнете всичко заедно!!!



честити месечинки на всички мишлета,празнуващи днес

вчера цял ден миткосвахме с беба.днес още не сме излязли,но чакам да се обади една приятелка,която има да ми казва нещо /мисля,че е бременна-почти съм сигурна/ и пак ще миткосваме

# 41
  • Мнения: 192
vivi_mm, аз не мисля, че се налага да спираш кърменето. Ако сега си вече добре, според мен си продължи да кърмиш, особенно щом ти самата имаш желание. Има майки, които си кърмят децата до 2 годишна възраст и не им пука, сестра ми кърми повече от година ( е, беше останало едно вечерно кърмене, колкото за приспиване, но пак си е кърмене). Не обръщай внимание на изказването на онази д-рка, тя си е свършила работата-помогнала ти е, когато и както е трябвало, а сега дали да кърмиш или не е само твое решение. А бебка ще видиш, че скоро сама ще започне да проявява любопитство към нови храни, към това, което вие хапвате и по съвсем естествен начин постепенно ще свикне с нови вкусове и храни. Според мен от пюретата и давай това, което знаеш, че харесва. Не я насилвай с разни изчанчени пюрета. Аз поне така процедирах - предлагала съм морков, картоф, тиквичка, тиква, броколи, спанак, круша, ябълка, манго, после комбинирани зеленчуци и т.н. Може да купиш от супите на Гербер, няма бебе, което да не ги обожава.  Само не се притеснявай!  Hug Ще видиш, че ще се справите двечките с бубичката!

# 42
  • Мнения: 1 021
Честита месечинка  на Мая, Габи, Хилендара, Христо и Виктор !


и разбира се честита годишнина Фокси

Желая ви дълги години щастлив семеен живот!

Искам да ви попитам, може и да сте го дискутирали... Смятате ли да слагате някоя от препоръчителните ваксини, като Sinflorix  да кажем?
Аз много се колебая и ще се радвам да чуя и вашите мнения.

# 43
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 781
Запис и от мен  Hug
Фокси,заглавието е супер   bouquet
Леле Дони,Криско ме разби,браво на него  #Crazy
Честити месечинки на всички бебчовци   bouquet

# 44
  • Мнения: 566
записчеееееееееееееееееееее
  Фокси честита 2 годишнина !!!  bouquet  bouquet  bouquet
Пожелавам Ви щастие по-прекрасно от зората, по-необятно от небето, по-дълбоко от океана! Живейте така, че всеки ден да си казвате: „Беше по-хубаво от вчера!”
честито и на всички мини рожденници с пожелания за много усмивки и весело детство. Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт