Септември '09 - 43 "Всяка СЕПТЕМВРИйска мама чака радостта голяма!"

  • 11 204
  • 278
  •   1
Отговори
# 255
  • където има любов
  • Мнения: 307
Горбии ние май ще сме като лИбовници с мъжо.Мисля като се роди бебока да се настаня в детската,където ще е неговото легълце.Но пък за да не будим каката нощем ,тя ще се пренесе при баща си,хем няма да се чувства изолирана,хем между двамата пламти такава любов,че хич няма да й липсвам.
Ла Ди Да,стаята наистина е страхотна!

# 256
  • Мнения: 243
Ехаааааа!!!!
Честито на новите мами - бързо да се възстановявате и да гушкате сладките си бебчета!!!
Успех на Женуариа и Деси К84 нека всичко мине по вода  Party
Арлина много съжалявам за неприятностите с които се сблъсквате! Дано скоро всичко се оправи и остане зад гърба ви  Praynig

LaDiDa наистина стаята е много готина! И ние имаме една празна стая която ще е за бебешочката ама малко по нататък ще я правим!

*Elesta* то голям купон е било при вас  Laughing
А за предстоящото раждане майка ми като пророк се произнесе - След 10 ще е  Rolling Eyes
Лека вечер на всички и весело празнуване на всички именници

# 257
  • Мнения: 53
LaDiDa, каква е тази серия от която са фриза, часовника, играчката над леглото и лампата? Много ми харесаха!  Peace

Аааа, и картините на стената  Grinning

# 258
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Ние няма да сме като любовници, а като приятели Mr. Green щот секс скоро няма да се прави Joy Та тати и Миша ще са в детската, а аз и бебе в спално-хола. Идеята е Миша да свикне да си спи в стаята, а бебето да не ги тормози и да ги оставя да спят. Като стане на 7-8 месеца, зависи от много неща де, мисля да го местя при нея. Ако се кърмим успешно ще спи с мен докато откаже нощното кърмене.
Мойте още са на цирк, не мога да повярвам Crazy
Ладида, много сладурска стаята. Нашата ще е шарена - жълто и зелено, аз обичам да ми е цветно. Бате иска да сложи син паркет, но това ми идва в повече

# 259
  • Мнения: 183
Първо да потвърдя, че новата ни мама наистина е Криската!  Grinning Тя беше изпратила смс-и и на мен, и на Миринда и тъкмо да съобщя страхотната новинка, и Цвета ме е изпреварила!  Joy Та сега и аз да честитя:

Миличка, да ти е жива и здрава Катерина, много да те радва и да има много късмет в живота! На теб бързо възстановяване и ще чакаме снимки и на твоята принцеса!

Преди малко се чухме по телефона, тя се чувства добре, родила е нормално с упойка, но има много шевове. Звучеше много добре, дано бързо ги изпишат.  Grinning

LaDiDa, стаята наистина е невероятна! Браво на теб, имаш страхотен вкус!   bouquet Направо си намразих малкото апартаментче, в което живеем, така си мечтая за голяма къща, в която да мога да развихря въображението си. Но здраве да е, напълних си очите с красивата ви стая, сигурна съм че бебо ще се чувства нстрахотно в нея.  Hug

# 260
  • Мнения: 158
Момичета, моето съобщение не се ли получи днес....?? Rolling Eyes

# 261
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Момичета, моето съобщение не се ли получи днес....?? Rolling Eyes
newsm78 Какво съобщение?

# 262
  • Мнения: 158
Ами да ви кажа, че съм родила, и т. н....

# 263
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Ами да ви кажа, че съм родила, и т. н....
Hug Hug Честито миличка. Кога, как, как е бебчето.
Аз не съм получила нищо Rolling Eyes

# 264
  • Мнения: 158
 Hug
Ми аз си пуснах, нормален пост, къде ли е отишъл...??....

Първо да честитя на всички майчета, да са ви живи и здрави дечицата  bouquet

Аз родих на 26.08, казва се Георги и е с мерки 3450, 50см. Безкрайно сме щастливи! Simple Smile Родих през нощта в Шейново. Вече сме си вкъщи и се гледаме Simple Smile Ще ви разкажа по-подробно, само да мине малко лудницата, че още се нагласяме...

# 265
  • Мнения: 14
Честито бебче на Сънито!!!Много здраве и късмет на малкия Георги!!!Да радва много мама и тати!!!  bouquet

# 266
  • Мнения: 1
Ехеййй, колко нови бебчета си имаме!
ЧЕСТИТИ БЕБЕШОЦИ НА ФИФОНКА, КРИСКАТА И СЪНИТО! ДА СА ВИ ЖИВИ И ЗДРАВИ И ДА ВИ НОСЯТ МНОГО ЩАСТИЕ!  newsm51

ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВСИЧКИ ПРАЗНУВАЩИ! БЪДЕТЕ ЗДРАВИ!  cheers
ЛаДиДа, стаята на малкия бебешок наистина е страхотна! Поздравления за добрия вкус! Супер си!  smile3525

Хубава вечер на всички!

# 267
  • Мнения: 224
Честито СЪНИ да ти е жив и здрав малкия Георги!!! Много да ви радва, чакам с нетърпение да пишеш как е минало вскчо, и аз съм се ориентирала към Шейново затова, при кой доктор беше и всичко Simple Smile) радвам се че всичко е ок ...

# 268
  • Мнения: 5 026
Честити бебета на Криси и Съни, живи и здрави да са ви!   bouquet

Ладида, стаята е разкошна, заслужавало си е чакането  Peace

Аз що си набих в главата, че ще тръгвам да раждам, без симптоми и т.н?..Щото съм шантава, то ясно  Crazy Моят доктор точно сега-понеделник и вторник не е на разположение и ще се побъркам докато дойде сряда  Tired

# 269
  • Бургас
  • Мнения: 3 081
Ехаааа, имаме си и Георги!  Party
Да е жив и здрав и радост за всички!!!  dazzler1

Момичета, благодаря ви за хубавите думи! Наистина съм толкова екзалтирана днес, като някакво малко дете се радвам и час по час притичвам и лягам на земята в стаята!  Embarassed Представям си, че вече имам Бобо в кошарата и ми е толкова хубавооо...дано не предизвиквам съдбата само!  Praynig
И мъжа ми колко целувки отнесе- сам сложи тапети, лампи, картинки, сглоби мебелите и всичко в рамките на 24 часа! Голям ми е сладунчо! Сега вече го оставям да учи, че другата седмица има доста изпити, миличкия.

arllina, дивана е Икейски (както и мебелите) и съм взела и още едно покривало-бяло и май с него по-добре ще стои, че това синьо малко бие на очи. Възглавнички чакам да се появят в Ибей от същата серия и ще поръчам 2! Мерси за идеята!  Hug Наистина ще е по-добре да има!
kiαrrα, недей така! Има време както се казва за всичко! А и а ти кажа като бяхме гаджета с мъжа ми  живеехме в една панелена гарсониерка и от там имам най-красивите спомени.  Peace Та важното е с кой си, не толкова къде!  Hug
ksantipa: Millie&Boris на Мамas&Papas http://www.mamasandpapas.com/search/?query=boris&category=All
gorbi, смятам бебето да си спи в новата стая, а аз в нашата с мъжа ми. Дано няма нищо против! Дивана иначе сме го купили разтегателен, но дано не се налага да го използвам така. Красимира от първия ден в който се прибрахме от родилния дом спи в нейната си стая и нямах никакви проблеми с това. Спеше от 2ия месец по 12 часа- от 21 до 9 сутринта и сега си мисля, че е било така, заради това, че е била сама в стая. Но все пак нищо не може да се твърди със сигурност- от дете до дете има голяма разлика. Може и късмет да съм имала. Знам ли?!  newsm78 Дано Бобо прилича на кака си, де!  Mr. Green

Та с 2 думи, искам с мъжа ми да съм си! От 9 месеца секса е мираж при нас и само малко да се възстановя дупе да му е яко!  bowuu  Mr. Green
Atrakcia, никакво раждане още!  Naughty Има време! Ааа, за къде сте се разбързали всички де?! Че докато дойде моето секцио всички като гледам ще сте родили и сама ще трябва да си сервирам кафето сутрин! Няма да се разберем така, аааа!  Naughty


Общи условия

Активация на акаунт