КГО 2008 6-та част

  • 29 515
  • 739
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 217
Сиси, честит ти рожденик, да ти е жив и здрав, много усмихнат и винаги късмета да е с него Simple Smile.   bouquet
Цвети снощи беше много сериозна на тортата, въобще не й обърна никакво внимание, играчките й бяха по-интересни на кака й, първа тя ги разгледа.... Но пък книжките на кака й привлякоха вниманието, разбира се.... Снимки ще кача по-късно, като приключат всички партита в неделя Simple Smile
 

Последна редакция: пт, 30 окт 2009, 10:58 от Megche

# 706
  • Пловдив
  • Мнения: 33
Честито на всички рожденници, които съм пропуснала! Честито и на днешния рожденик Дени!
Да са живи и здрави, много да радват мама и тати! Весело и безгрижно детство им пожелавам.

Ето малко снимки и от нашия вече отдавна отминал рожден ден и от един болен рожденник:
http://picasaweb.google.com/mayaqu/Oktomvri09#
Тези дни трябва да кача и от прощъпулника, но кога точно ще ми остане време незная.

Милен е станал много див и инатест, просто не мога да повярвам какъв късмет съм имала с каката, а пък си мислех, че и тя е лоша. Но да ми е жив и здрав и това ще отмине.

# 707
  • Мнения: 678
Честита първа годинка на порасналият Дени   bouquet

Сиска нека е здрав и щастлив, защото съм сигурна, че е много обичан  Heart Eyes

# 708
  • Мнения: 678
И сега да го ударя малко на отчет  Wink Цеци вече категорично си направи режим с еднократно спане от 11 до 14. Много странно м беше, защото брат му до преди половин година сигурно спеше по два пъти на ден  Rolling Eyes Също така се научи да къса тапетите - кога проходи, кога почна да ги къса  ooooh! Въобще забелязвам, че става по-палав от брат си, което ми се струваше, че е невъзможно, защото Веско за мен беше най-палавото дете  Mr. Green Станал е много изискващ - хваща ме за ръката, започва да ме дърпа, докато стана и ме води до входната врата, защото иска на разходка  Laughing Казва съвсем съзнателно мама, тате, бати, баба, деде, ам-ам, Саса (сара - кучето ни), бау-бау, па-па, мау и странно ръмжене като за меца. Имам чувството, че савсем скоро ще проговори, но за това ще има основна заслуга брат му, който непрекъснато комуникира с него.
И да се оплача - с баща му, успяхме да докараме детето до състояние да мрази къпането. Заради една неразумно шегуване попарихме едното му краче с вряла вода  ooooh! Резултатът е, че сега види ли ни нас в комбинация до ваната, настава луд рев и пищане  Crazy а пищането - ей ама имам гласовито дете та знае ли се, особено в 6 сутринта  Twisted Evil

# 709
  • Мнения: 156
Честит рожден ден, Дени! Бъди жив и здрав малък калпазанко! Радвай близките си и бъди едно щастливо дете!
Сиси, нормално е да се чувстваш така Wink Винаги ще е така, особено на рождените дни на децата Hug
Алекс вече е 9 600г, и 75см. наддал е 500г и 2 см е пораснал Laughing Днес ходихме да дадем кръв и урина... голям зор с тия колектори. Миналият път стана от раз, а сега  ooooh! Както и да е занесохме някакви 2мл, я има, я не Mr. Green Толкоз можахме да съберем Laughing Искаше всячески да помогне на лаборантката, като й дърпаше шишенцата, памучето и естествено ръчичката си Crazy

# 710
  • София
  • Мнения: 1 533
ЧЕСТИТ ПЪРВИ РОЖДЕН ДЕН НА СЛАДКИЯ РАЗБОЙНИК ДЕНИ!
ЖЕЛАЕМ МУ МНОГО ЗДРАВЕ И ДА Е ВСЕ ТАКА БУДНО И ЛЪЧЕЗАРНО ДЕТЕНЦЕ.

СИСКА, ЧЕСТИТ ПРАЗНИК. ЗВУЧИШ УЖАСНО РАЗВЪЛНУВАНА. БЪДИ СИГУРНА, ЧЕ НАИСТИНА НЕЩО В ТЕБ СЕ Е ПРОМЕНИЛО ЗАВИНАГИ. Wink
newsm51


Честит рожден ден и на вчерашната рожденичка на патерица.   bouquet

# 711
  • София
  • Мнения: 285



ЧЕСТИТ ПЪРВИ РОЖДЕН ДЕН, ДЕНИ!






# 712
  • Мнения: 42
Честит роден ден, малък Дани! Скри ни шапките на всички калпазанина, все тъй да е в живота!

Честито със закъснение и на красавицата Вики, която така сладко си хапва тортичка и Цвети на Мегче! Много красиви и
 щастливи мацки да станат!

Евата... е голяма калпазанка! Приспивам я по един час, поне. Лази с подпряна глава на леглото,ама не заспива бееее. Само се чуди как да ме яхне и да ме натиска лИбовно. Много гушкава е станала, постоянно иска да ме прегръща и целува. Оня ден Капучино ми беше на гости, Ради му удари един жесток рев. Нашта пикла първо му подаваше играчка успокоително, а после направо му се нахвърли да го прегръща и целува.... Ще пробвам да кача едно клипче.
Иначе Ева започна да отсвирва всички наоколо и само мен търси. Ако успея да я оставя за малко с баба и или дядо и след малко пристигат, щото Ева ги водела към мен и другаде не искала да ходи! Къде сгреших?!
Вече има втори зъб... тоз не е крив. Чакам още безсънни нощи, спи на цица сякаш е новородено, не ми дава даже да се обърна с гръб към нея. Качи ми се на главата диването, ама е толкова сладка... По цял ден измислям забавления, особено в тия кофти дни.
Ето нагледно:
http://picasaweb.google.com/shikimiki711/11#5397957496728744978
Eто и скорпионската любов да видите:
http://www.youtube.com/watch?v=_Q1ABZ0mxMs
Малко са тъмнички, ама такива са ни възможностите. Grinning Забележете какъв шкембак е отпрала Ефата... Mr. Green
P.S.  Имам нова клавиатура, една гумена постелка, много странна... трудно ми е с нея, ама поне имам с и в! За сметка на това монитора ми се прецака... ко да ви разправям!

Последна редакция: пт, 30 окт 2009, 23:54 от shikimiki

# 713
  • Мнения: 217
Бързззззам, че ще изпусна деня  Whistling

Дени, сладурко сладък, да си жив и здрав! Да станеш купонджия като мама и тати, да си ненадминат ухажор и чаровник! Сладкото ми пате   Heart Eyes Сиси, да си го гледате с много любов и внимание  Hug

Нямам време да чета, но клиповете на Шикито простооооо... ми събудиха децата  Grinning Такова хихикане му изхихиках, че не може безшумно да стане тая работа... Въпреки че ги гледам без звук... ЕФката е супер екстремно дете отсега  Crazy Шики, що не пробваш центофугата, няма да ти се умарят ръцете  Wink А на клипа Ради все едно й вика: "Скъпа, играят моите!" То не беше чекнене, налягане, дарове (половин бисквитка), ама.... нъц! Накрая му обърна гръб (да не кажа г.з) и започна да си лакира ноктите  hahaha Ей, тия деца бе! И как танцуват само - като на хаус парти  Joy

Ще ви чета тия дни.... знам си аз...

За отчета... 11 кила сме, 77 см, при все че 10 дни беше само на кърма заради болестта... Тъй си върви от началото, но е як и жилав и хич не му тежи нищо... Хайде, лека нощ, оставям ви, че зайко чува как трака клавиатурата (или по-скоро това, което е останало от нея, че ми изкърти няколко копчета)  Confused

# 714
  • Мнения: 217
А, Шики, направо ме разби тая мома - тя си го награби Ради като..... как само го гушка и задява, страшна е.... Да ти е жива и здрава и все така напориста в живота Simple Smile. Големи са сладури...   bouquet

# 715
  • София
  • Мнения: 278
Добро утро, искам само да забележите в колко часа пиша  Whistling
Незнайно защо се събудих в 5 и не можах да заспя повече. Лошото е, че Дени ме усети и скочи и той. Опитах се да го излъжа с 120гр мляко, наврях му бибата и се изнизах. Чувам бебефона обаче преди малко, отивам отатък, човека станал, пуснал си тв-то и си разнася шишето с вода из стаята и нещо си нарежда  ooooh! А днес е партито с родата, егати режима ще изпраскаме просто  Whistling

Благодаря на всички за честитките  Hug Шики, страхотни клипчета, оправи ми настроението за деня  Hug

# 716
  • Мнения: 558
Ох, тия октомврийчета (няма да изброявам) стават големи образи и сладури, искрено се забавлявам да чета и гледам!!!  Heart Eyes Hug Давайте още!

# 717
  • на Земята
  • Мнения: 174
Честит рожден ден Дени!  bouquet(със закъснение)
И на всички ,които съм пропуснала!  bouquet
Да са живи и здрави!
Мая,Милен е станал голям сладур.Да го нацелуваш! Heart Eyes

# 718
  • Мнения: 42
Aбе не трябва ли нова тема да се пуска или съм пропуснала нещо?

# 719
  • София
  • Мнения: 285
Шики, ще ти дойда на гости и мен да ме полюлееш в този кош!  smile3534

за Евичка newsm51 newsm51

Общи условия

Активация на акаунт