Почитатели на Майкъл Джексън 9 - The Life Of The Party

  • 23 247
  • 764
  •   1
Отговори
# 45
  • Neverland
  • Мнения: 143
Happy Birthday Angel!
I love you very, very much...
Thank you for the joy and happiness you have brought to all around the world with your music and energy... sadly missed.

# 46
  • Мнения: 267
Ох,нямам търпение...

# 47
  • Мнения: 727
Невероятно тъжно ми е днес...

САМО ЕДИН ПОКЛОН ОТ МЕН....love you Heart

# 48
  • Мнения: 1 182







Последна редакция: сб, 29 авг 2009, 15:27 от Lati

# 49
  • Мнения: 81
    Беше много хубаво, дано има момичета, които да са снимали танца на двамата младежи на Smooth criminal, страхотни бяха! А  и не само тях, цветята, посланията, които оставихме, балоните! Имаше и деца, които пееха и знаеха песните на Майкъл! Аз стоях около час, исках да бъда там през цялото време, но в един момент сълзите рукнаха и си тръгнах! Защо не е жив сега? Не мога да спра да плача!

# 50
  • На брега на реката
  • Мнения: 1 540
Lati, благодаря ти, че ни правиш съпричастни!  Heart Eyes Hug Heart Eyes

Толкова сте хубави  newsm51

# 51
  • Мнения: 267

 " Защо не е жив сега? Не мога да спра да плача! "

И аз съм така от сутринта,не можах да дойда пред НДК и това още повече ме кара да се чувствам зле  Tired


Lati благодаря ти   bouquet

# 52
  • Мнения: 4 525
Браво, момичета! страхотни сте, насълзявате ми очите с тези снимки! Ехххх, Майкъл, Майкъл!  Cry

# 53
  • Мнения: 1 182
Ще чакам с нетърпение снимки и от другите.Момичета,нямам думи за всичко случило се днес.Толкова любов и признателност имаше.Боже...толкова ми е тъжно.Прегръщам Ви всички. Hug

# 54
  • Мнения: 3

Логото на Гугъл днес...

Lati,Благодаря ти мила  Hug
Хем ми става мило,хем тежко...

# 55
  • Мнения: 5
Привет и от мен! Преди малко се върнахме с дъщеря ми и две нейни приятелки от НДК. Беше толкова прекрасно! Така съм щастлива,че имаше много хора и се получи наистина чудесно.Не мога да си събера мислите и да ви разкажа, но имаше наистина доста хора и много медии снимаха,та ще бъде чудесно отразено без съмнение. Аз лично направих снимки,но ще ги кача по нататък. Танцът се получи невероятно и беше страхотно удоволствие да се наблюдава. Едно е сигурно - досега не си спомням в България да е организирано нещо подобно за някой друг на което така чистосърдечно, толкова много хора да се забавляват.

Последна редакция: сб, 29 авг 2009, 16:03 от Аbi

# 56
  • На брега на реката
  • Мнения: 1 540

Логото на Гугъл днес...


Страхотно е  Crazy

# 57
  • Мнения: 679
    Как да кача снимки от компютъра? Прехвърлих ги на кампютъра, но не мога да ги копирам тук?

# 58
  • Мнения: 4 525
jof, трябва да са качени в нета. От компютърен файл директно няма как да стане. Виж подробно в "правила, условия, указания".

# 59
  • Мнения: 679
Къде да вляза в нета? Къде точно? Ако са в скайп? Много ме е яд, че не разбирам!

Общи условия

Активация на акаунт