Почитатели на Майкъл Джексън 9 - The Life Of The Party

  • 26 434
  • 764
  •   1
Отговори
# 690
  • Под тепетата
  • Мнения: 335
МАЙК ОБИЧАМ ТЕЕЕЕЕЕЕЕ!

# 691
  • Мнения: 3 271
момичета тази сутрин установих,че това което слагам снимка с превод няма как да го свалите на принтер понеже формата не е реалният и не се чете.Как да го сложа така 4е да е достъпно за всички който искат да си го разпечатат? newsm78

Качи го в някой свободен сайт като megaupload.com примерно  Peace  bouquet

# 692
  • Мнения: 668
Millena в снимка.бг дали ще свърши работа?

# 693
  • Мнения: 3 271
Millena в снимка.бг дали ще свърши работа?


Не съм сигурна. Повечето снимкови сайтове си намаляват снимките, за да не им се задръстват сървърите.

# 694
  • Стара Загора/Сливен
  • Мнения: 75
Дано вече душата ти намери покой, почивай в мир Майкъл ! Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose

# 695
  • Мнения: 7
И сега дават по СНН церемонията...... smile3518 За себе си още не мога да кажа сбогом........ Tired  Искам да ви попитам погребението в този Мемориален парк или както му викат означава ли че феновете никога няма да бъдат допуснати ТАМ??? newsm12

# 696
  • Мнения: 668
днес май на никой не му се пише.

# 697
  • Мнения: 7
днес май на никой не му се пише.
  Всички гледат CNN......май?  незнам

# 698
  • Мнения: 267
днес май на никой не му се пише.
Peace
Не спирам да релоудвам страницата и да ви чета,SNNне гледам -но какво да напиша ,когато в мен е една празнота... Tired

# 699
  • Мнения: 4
Момичета,някой видя ли на погребението да присъства Омер Бати?Аз не гледах много,но не го видях сред семейството.Нали Джо Джаксън потвърди,че е син на Майкъл?Би трябвало да присъства на погребението newsm78

# 700
  • Мнения: 668
някой има ли текста+превода на песента smile?

# 701
  • Мнения: 7
Моля момичетата който назнайват английски  да преведът  ако може нещичко-толкова приказки се изприказваха....      за СНН  става дума Praynig Praynig Praynig

# 702
  • Под тепетата
  • Мнения: 335
Моля,ви пуснете линк към това което дават в момента по Снн че нищо не открих.

# 703
  • Мнения: 439
И аз не мога да намеря нищо по CNN
който има сили да види това Cry

http://www.youtube.com/watch?v=GT7QWwhOPNw

# 704
  • Мнения: 7
Милички то свърши ....беше по вече от половин час! Peace

Общи условия

Активация на акаунт