СЕПТЕМВРИ-09'44 - "Септември тук е вече и всяка мама чака свойто бебче"

  • 10 050
  • 315
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 7
Здравейте тумбачета  Hug
Честито на всички новоизлюпили мами ,много здраве и щастие на бебенцата им!  newsm51

Мене нещо тези два дни ме е хванала нервата и съм много напрегната,но добре,че сте Вие да си ви чета и някак си се разтоварвам и отпускам  Hug

По темата за спинкането по стаите Simple Smile Баткото си има стая и си е самостоятелен от няколко години,което е много хубаво Simple Smile,а сега с бебешока и тати  ще сме си в една стая,защото честно казано поне аз не мога да си представя бебето ни поне първите месеци да е в друга стая през ноща.

bibsy - аз си купих комплекта с ръчната помпа на AVENT,казаха ми,че била много добра помпа,но не съм я ползвала лично,а и към нея има две малки и две големи шишенца,2 биберони за шишетата ,тампони за гърди и още 2-3 неща ,които ще са от нужда.
bamba - Благодаря за кафенцето,много си го обичам сутрин Simple Smile за биберона и аз си приготвих в багажа - за всеки случай да има.

Пожелавам на всички мами ,които днес ще гушнат своите бебчета,много щастливи мигове и леко възстановяване  Hug
на останалите ,като мен - само хубави емоции днес Simple Smile

# 46
  • Мнения: 70
абе по въпроса с помпите за кърма имам едно питане. Аз имам от на баща ми сегашната жена електрическа помпа на НУК, много е хубава и тя е много доволна, само че помпата е ползвана преди 6 години, ако стерилизирам каквото може да се стерилизира, нали може пак да се ползва?!  newsm78 Ел. помпите са доста скъпи, а пък с ръчна незнам как бих се справила. Какво ще кажете???

# 47
  • Мнения: 68
Добро утро и от мен . Тази нощ спинках като къпана, ама вчера ми разказаха играта от висяне- как няма да спя. То само в Вис Виталис висяхме 1 час. Ама свършихме хубава работа...- сега ще кача снимки в Покупките за бебетата и ще мога да се изфукам качествено какво сме купили( по скоро какво купи мама). Joy
Bamba мерси за кафенцето, ама съм на Кока кола тази сутрин , нещо то кафето киселинички ми се появяват в последно време , колкото и вкусно да изглежда  Hug
Блеагодаря че ме подсетихте за бибата в болницата, направо бях изключила за нея- ето че е добре да чете човек редовно в форума  newsm78
Нямам търпение да дойде утре и да видя бебка. Вече съм спокоина доктора ми се връща от отпуска утре и сега само се иска да се вместим до 20-ти защото после заминавал пък за чужбина ooooh!
Да ви питам нещо  Naughty Нали ми бяха открили гъбична инфекция преди 10-тина дни и се лекувах с антибиотик и Гинопеварил на свещички. Лечението приключи и сега наблюдавам много по малко течение даже да не кажа никакво - дали това е признак че съм се отървала от тях. Аз ще си пусна утре още една Микробиология , ама да питам ако някои знае, защото преди да започна лечението имах доста повече течение, а сега е нараво суша... #Crazy newsm78
Това е за сега от мен- хайде кой ще се разпише с бебок днеска  Mr. Green

# 48
  • Мнения: 224
Добор утро момичета Simple Smile

# 49
  • Мнения: 34
Ехаааааааааа колко много бебчетааа newsm74
ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ!!! newsm51 smile3525 newsm51
Вчера какво гнездене му направих newsm75 1dishes wash,че днес гарба така ме боли Weary
Обаче вече мога да раждам Mr. Green

# 50
  • Мнения: 118
LaDiDa,извинявай за странния въпрос,но баща ти и ти стоматолози ли сте?

# 51
  • Мнения: 277
Привет на всички и честито на новите мами Simple Smile Да ви слушкат бебетата, да спинкат, да ядат и да наддават Simple Smile

# 52
  • Мнения: 19
Добро утро и от мен. Днес при нас е облачно и един ветрец подухва ( което е супер, дано само на моренцето се позадържи още малко слънцето, че детенце да се поплицика във водата ).

За спането Адко си е в негова стая, живот и здраве ще бъдем бебе, тати и мама в спалнята. Не че имам особена нужда от таткото де Embarassed ( той нали все се върти и ми похръква от време на време ), ама да не го изолирам. Ще видим как ще са нещата и ще правим промени ако се наложи.

За бибите уж съм чела че не е много хубаво още в началото да се дават щото май не засуквали правилно бебите ( бъркали гърдата с бибата ) но ще взема за всеки случай една в аг - то. Иначе с Адриян не съм ползвала чак към 2 месец дадох.

Помпата съм си я взела ръчната на авент. Нямах търпение даже и ей така направих малка проба, дръпна от коластрата добре, но ме беше страх повече да я пробвам да не взема още от сега да си я докарам кърмата Rolling Eyes.

Хайде чакам и аз да видя хубави новини днес. Хубав ден на всички  Hug...

Последна редакция: пн, 31 авг 2009, 11:26 от *clara*

# 53
  • Бургас
  • Мнения: 422
Здравейте,

Честито на новите бебчета и на техните мами да са им живи и здрави и много да ги слушат
За спането и ние ще бъдем тримца, мама тати и бебо, ако тати успее да се върне за раждането:)
Гледам че повечето са си купили ръчните помпи на авент май и аз такава ще си купя
Остават ми само 7 дни до термина вече нямам търпение
Поздрави

# 54
  • Мнения: 260
Здравейте милички и аз тази нощ мога да кажа че добре поспах Flutter
Честито на всички мамчета гушнали вече соите бебчета  bouquet
Относно биберона , аз съм купила на камера с капачка та тези дни ще я стелиризирам и я слагам в багажа Hug, ох а мен такъв мързел ме е натиснал , че никакво гнездене не се появява при мен напоследък  Embarassed
Лек и успешен ден от мен!

# 55
  • Мнения: 14
Мерси за мненията,мацки Hug Вече изварих бибата и кутийката! Peace
Помпа не съм купувала,като се наложи ,ще взема.
dundito 2 ще стискам здраво палци за утре Hug
shammi ,ти наблегна ли на розовкото? Joy Важното е да е живо и здраво!

# 56
  • Мнения: 186
И аз съм поръчала ръчната на Авент,но я чакам вече 2-ри месец #Cussing out+ комплекта за изписване,сутиените за кърмене и бикините за билницата.Направо вече ми писна,но поне ми излиза 19 паунда,а тук е 84 лв.Само да не родя,докато дойдат,че....

Биберон за болницата ще взема,но ще го дам в много краен случай.На смятам да свиквам бебето със него,че каката я свикнаха в болницата и после няма махане.

# 57
  • Мнения: 53
Здравейте и от мен, момичета Hug
Честито на новите мами и техните бебчета, да са живи и здрави!!! newsm51
Стискам палци на всички, които днес ще се срещнат с бебчетата си Praynig
Искам да благодаря на kiarra, че вписваше новите бебчета на 1-ва стр., докато мен ме нямаше  bouquet
Аз утре съм на консултации, за сега нищо ново - обичайните неразположения Simple Smile

Последна редакция: пн, 31 авг 2009, 11:51 от vesita007

# 58
  • Мнения: 0
Мама Чери е родила днес в 08:55ч секцио 2500гр,45см
.Бебка се казва Мериан.
Да е жива и здрава,да расте бързичко и да радва много мама и тати.

 newsm51 newsm44

# 59
  • Мнения: 631

shammi ,ти наблегна ли на розовкото? Joy Важното е да е живо и здраво!

Добре, че нищо не съм купувала, че наистина ще е голяма изненада ако е момче пак - направо не знам. Да е живо и здраво, но се бях настроила за мома.....

Ей честито бебче на Чери  newsm30
да е здраво и щасливо, а мама бързо да влиза в час и да пуска снимки тук...

Общи условия

Активация на акаунт