Мека мебел - 5

  • 180 428
  • 905
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 106
Ами той първият е от изкуствена кожа и се чисти лесно.

# 136
  • Мнения: 5 160
втория
по-ефирно
може да си ги размества като й омръзне  Simple Smile

# 137
  • Мнения: 721
а какви са съображенията на Виолета.защото първия ми харесва повече визуално, но при втория, при нужда става за спане на 4 човека

# 138
  • Мнения: 106
Ами първия аз го харесвам заради симпатичните масички, а и мисля, че ще е по-удобен, а тя харесва вторият, защото е разчупен, но аз съм сядала на такъв и не е кой знае колко удобен. За нея обаче е важно, че се чупи както си искаш и се разнообразява дизайна.
Бялото е и малко по-скъпо - то е 2200, а червеното 1800.
Мжду другото има и голямо разнообразие в дамаските и кожата, но това ще го избираме, като се спрем на модел.

# 139
  • Мнения: 608
Първия е разкошен!  Heart Eyes И идеята с масичките от двете страни е чудесна! Гласувам с 2 ръце за него.

# 140
  • София
  • Мнения: 346
Първият Peace...но съм пристрастна,защото харесвам ъгловите гарнитури,точно подобен модел/но по голям/ е и новата ми у дома.Утре,като сложим и масичката ще покажа снимки!

# 141
  • Мнения: 1 180
Момичета, захванала съм се със смяна на мебелите в хола и с интерес ви чета! Чували ли сте за фирма VSP - design? Гледах техни дивани и ми харесаха някои неща. А, и бихте ли ми казали кой вариант е най-удачен за механизъм /няма да се ползва постоянно, само за гости/.
А защо не виждам снимките на последните дивани, които коментирате newsm78

# 142
  • Мнения: 106
Взехме решение за първия модел, но с черна кожа и бели възглавнички. Simple Smile

# 143
  • Мнения: 92
Взехме решение за първия модел, но с черна кожа и бели възглавнички. Simple Smile
smile3501 със  здраве да си го ползавете.

# 144
  • Мнения: 106
То няма да го ползвам аз, освен като отида на гости за по кафе, но страстта ми е пааруването на мебели и обичам да давам акъли. Stuck Out Tongue

# 145
  • Мнения: 2 957
Ами дай акъл и за тези мебели на Нов дом Симеонав - мъжа ми много хареса тези поставки за краката и лежащото положение на които стават, но  аз имам известни притеснения , затова търся мнения на хора, които вече ги имат. Става въпрос за това:http://www.novdombg.com/pics/boston.jpg

Последна редакция: ср, 21 окт 2009, 12:36 от сиси

# 146
  • Мнения: 106
Не знам за Нов дом как са. Аз вчера седнах на нещо подобно -

Мой приятел преди 5 години си купи някакъв подобен фотьойл, но много по-красив и доста скъп. Все още го ползва и механизма му е железен. На един купон аз спах цяла нощ на такова нещо и на сутринта се събудих супер отпочинала.

# 147
  • Мнения: 2 957
Някакви координати за фирмата newsm78

# 148
  • Мнения: 106
Имаш Л.С.

# 149
  • Мнения: 404
Взехме решение за първия модел, но с черна кожа и бели възглавнички. Simple Smile

От кой магазин го взехте и колко пари излезе?

Общи условия

Активация на акаунт