Мека мебел - 5

  • 180 471
  • 905
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 1 102
Кокоми, и аз от 2 год. ползвам ъглов диван с изкуствена кожа.
Моя диван е с кожа на фирма АТАР 3, имаха доста богат каталог и ми предоставиха сертификати за протриване и Екосертификат от Немска лаборатория за екологичен продукт. Досега кожата не е мръднала ( имам 2 деца) , интересното е че кожата е тип дамаска и докато не я погледнеш от близо не може да се разбере че е кожа, много ефектно стои, препоръчвам ти с 2 ръце.
Ето от тук може да видиш: http://www.atar3.com/bu/gallery.html

# 661
  • Мнения: 205
Благодаря ви,момичета,помогнахте ми тъкмо навреме и намясто.Сега вече знам какви изкуствени кожи да търся поне...    bouquet


Оффф,от радост,че ме насочихте,забравих да ви питам колко ви струваха диваните,ако не е тайна,разбира се.

Последна редакция: вт, 20 юли 2010, 09:42 от кокоми

# 662
  • Sofia
  • Мнения: 9 730
Моя диван е с кожа на фирма АТАР 3

А, точно на същата фирма е тази кожа с основа от естествена кожа, за която говоря.
Само не мога да я открия в сайта, може би защото е нов продукт newsm78

Иначе диваните от изкуствена кожа струват колкото и тези с дамаска, няма разлика в цената заради това при повечето производители.

# 663
  • София
  • Мнения: 38 577
Ох, побърках се с тия дивани!
Какво търся - нещо малко/до 200см/ и евтино /до 400лв/.
С ракла и система за спане /но не са задължителни/.
Ще ми помогнете ли?

# 664
  • Мнения: 1 059
Дилянка, Виденов имат такива модели http://www.videnov.com/bg/5/ ,но в другата тема момичетата писаха, че вече се чакало 60 дни за доставка, не можели да смогнат с поръчките. Провери Еником, Зоната, Аико, Юск.
 Аз исках да взема за детската двойка диван (разтегателен) или от онези миниатюрни диванчета Сънчо, но в Пловдив няма почти никакъв избор, а и цени от 380 лв за съмнително качество не ми се дава (в магазин Рила). Навита съм също за разтегателен фотьойл, но си мисля, че спането върху него ще е ад, а на нас ще ни се налага да се ползва от племенницата  редовно. Така и не разбрах от къде са онези дюшечета по земята в последния Биг брадър, струват ми се че са много подходящи за дъщеря ми, която все се търкаля по земята.

# 665
  • София
  • Мнения: 58
Здравейте момичета,

Ние сме се спрели на диван Невада от Паралел Севлиево. Тъй като не ми харесаха дамаските които ни предложиха решихме дивана да е от изкуствена кожа / мострата също е с такава/. Вие споделяте за вашите дивани от изкуствена кожа, че сте много доволни и че това е най добрият ви избор за мебел...да попитам има ли го това запарване, което всеки ти казва като чуе изкуствена кожа и лесно ли се поддържат?

Предварително ви благодаря.

# 666
  • Мнения: 1 209
Ние имаме гарнитура от изкуствена кожа, хич не беше евтин. На 3 г. е и се напука на един подлакътник, излющи му се гланца, захаби се по ръбовете. Напълно потвърждавам и за запарването. Определено няма да се мина с такъв балатум повече.

# 667
  • Мнения: 205
Точно "балатум" ми се сториха екокожите,които гледах днес.Никой не може да ми отговори тия кожи имат ли си имена,номера,чие производство са,изтъркват ли се с времето...Аз обаче няма да се откажа,на мен запарването ми е най-малкия проблем.Ще търся по-качествени кожи,ама за жалост явно няма да е в моя град!Ако някоя мама има впечатления относно екокожите,независимо какви са-да казва.    bouquet

# 668
  • Sofia
  • Мнения: 9 730
Точно "балатум" ми се сториха екокожите,които гледах днес.Никой не може да ми отговори тия кожи имат ли си имена,номера,чие производство са,изтъркват ли се с времето...Аз обаче няма да се откажа,на мен запарването ми е най-малкия проблем.Ще търся по-качествени кожи,ама за жалост явно няма да е в моя град!Ако някоя мама има впечатления относно екокожите,независимо какви са-да казва.    bouquet

Кой е твоят град? newsm78

# 669
  • Мнения: 205

Горна Оряховица.
На места ме гледаха странно,докато ги питах за изкуствени кожи тип "Clean" ,повярвай ми!
Склонна съм да направя компромис дори с размера и формата на дивана,но ако направя това с кожата,допускам,че всичко ще отиде по дяволите след година-две...Олеле,голямо търсене и разпитване ще падне!   Sad

# 670
  • Sofia
  • Мнения: 9 730
Мда, мога да си представя Wink
А Велико Търново не ти ли е близо?

# 671
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Аз искам да питам за меката мебел на варненската фирма "Ян-Ди" - впечатления?
Три дивана съм поръчвала от Ян-Ди, и трите са о.к. нямам забележки.
Много ми допада това, че цялата им тапицерия се сваля и пере в пералня.
Единия е бял и се сещаш колко бързо се мацоти. Ако пък ти писне цвета,
поръчваш нови калъфи  Peace

# 672
  • Мнения: 205
А Велико Търново не ти ли е близо?


Много е близо даже,само се чудя защо първо не почнах оттам,както винаги...       Laughing
Айде дано скоро се похваля с нова покупка.   Praynig

# 673
  • Мнения: 1 102
Поддръжката е много лесна, с един влажен парцал се почиства много лесно. Няма търкане, няма перилни прахосмукачки.  Peace
За запарването и да е естествена и да е изкустевена няма как да го няма, но това е налице ако си с много къси панталонки и краката ти са голи, иначе няма такъв проблем, но може да си метнеш един чаршаф и да решиш проблема. Удобството и практичността на кожата си го заслужават, отгоре на това като си с дамаска при всяко сядане и ставане от дивана един куп прах се вдига.  Peace

# 674
  • София
  • Мнения: 714
Здравейте дами,
дойде ми ред да пиша и тук. Grinning
Имам нужда от голям ъглов диван. Нещо като двойка и тройка.
Но да си е цял. Иска ми се да е от естествена кожа около 2000 - нещо.
Дали бих могла да се включа?
Ако е възможно да ме насочите към магазини на вносители и производители.

Общи условия

Активация на акаунт