Мека мебел - 5

  • 180 407
  • 905
  •   1
Отговори
# 810
  • Мнения: 815
http://zonaforhome.bg/products/meka_mebel/divani_koja/0/5210214013

Ето това диванче какъв бонбон е на живо, не е истина, влюбена съм в него.. В ЗОНА имаше и много добри кожени КУКА и за по 3000 лв, ама в това ми останаха очите.. хич не ми пука, че се произвеждат в китай. Като седнах на този, с гъши пух и се размазах Simple Smile Ама за сега ще се въздържа, де Sad но пък се убедих, че искам кожен диван

# 811
  • Мнения: 144
Аз да ви кажа как една китайска стока придобива италиански произход: дадена стока се произвежда в Китай, после се изнася за Италия, там нещо се добавя и се изнася за 3. страна и така тази стока става с Италиански произход, това е трик на търговците.  Peace  Точно това прави и фирма САМАК.
Абсолютно вярно.  Laughing Гледах едно предаване по френската телевизия, как един гаячен ключ например се произвежда в Китай изцяло с изключение на едно малко нещо-си, което го завинтват най-накрая във Франция и се продава като "Мейд ин Франс". Шарлатанска работа.

# 812
  • София
  • Мнения: 55
Здравейте, досега не съм писала, но ви следя с интерес. Да отговоря на Госпожичка Клавел. Нашите дивани са на Екомебел. Много съм доволна. Не са мръднали, а ги поръчах през далечната 2005 година. С екокожа са, светло-бежови. Поръчах ги по интернет, т.е. писах им на е-mail, отговориха ме на другия ден, свързах се и по телефона. Платих диваните по банкова сметка, след 15 дни ми ги докараха вкъщи. Диван двойка и диван тройка, разтегателен ми излезе на половината от цената, на която ги продаваха в Лабиринт. Аз предпочетох да ги платя по банкова сметка, за да имам доказателство за направеното плащане.

# 813
  • Мнения: 388
Здравей те.Нахлувам така за което се извинявам. EmbarassedПрепоръчайте ми диван за ежедневно спане.Спряла съм се на фирма Ергодизайн -модел ФЛЕКС. Heart EyesЧакам и други препоръки.Благодаря.

# 814
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Здравей те.Нахлувам така за което се извинявам. EmbarassedПрепоръчайте ми диван за ежедневно спане.Спряла съм се на фирма Ергодизайн -модел ФЛЕКС. Heart EyesЧакам и други препоръки.Благодаря.

Аксага - модел Перла.
Страхотен е, удобен, ние го избрахме с пенолатекс, което си е все едно че спиш на матрак.

# 815
  • Мнения: 466
А някой купувал/ползвал ли е дивани от фирмата Мебели Италия ?

http://www.mebeliitalia.com/comps/page,shop.browse/category_id,1 … Itemid,0/lang,bg/

# 816
  • Мнения: X
А някой купувал/ползвал ли е дивани от фирмата Мебели Италия ?

http://www.mebeliitalia.com/comps/page,shop.browse/category_id,1 … Itemid,0/lang,bg/



Аз съм на път да си купя от там. Чакам от Италия да отговорят на едно запитване и ще поръчваме.

# 817
  • Мнения: 388
Благодаря за отговора.Но нещо не го видях този модел.Ако не се лъжа    Не се сърди човече     беше писала за диван на който спят.

# 818
  • Мнения: 388
Намерих го този модел Перла .Хареса ми, Чипоноска би ли написала колко време чакахте за доставка и чрез кой магазин го поръчахте.И разбира се каква му е цената.БЛАГОДАРЯ. Flutter

# 819
  • Мнения: 815
Здравей те.Нахлувам така за което се извинявам. EmbarassedПрепоръчайте ми диван за ежедневно спане.Спряла съм се на фирма Ергодизайн -модел ФЛЕКС. Heart EyesЧакам и други препоръки.Благодаря.

Холивуд на Паралел. Имам двама приятели, които спят ежедневно на такъв Simple Smile

# 820
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Намерих го този модел Перла .Хареса ми, Чипоноска би ли написала колко време чакахте за доставка и чрез кой магазин го поръчахте.И разбира се каква му е цената.БЛАГОДАРЯ. Flutter

Аз след ваканцията на морето минах през Ямбол и го поръчах директно от там. Даже докато бях на морето пусках тема за отзиви.
Най-изгодно е от там директно да се поръчва.
Изпълнението с дунапрен и плат е 1000 лв.
Дунапрен и кожа - 1200
Моят е с пенолатекс и кожа - 1700 лв.
Не знам цената за пенолатекс и дамаска.

# 821
  • Мнения: X
Намерих го този модел Перла .Хареса ми, Чипоноска би ли написала колко време чакахте за доставка и чрез кой магазин го поръчахте.И разбира се каква му е цената.БЛАГОДАРЯ. Flutter

Аз след ваканцията на морето минах през Ямбол и го поръчах директно от там. Даже докато бях на морето пусках тема за отзиви.
Най-изгодно е от там директно да се поръчва.
Изпълнението с дунапрен и плат е 1000 лв.
Дунапрен и кожа - 1200
Моят е с пенолатекс и кожа - 1700 лв.
Не знам цената за пенолатекс и дамаска.

Е тогава тези от Ергодизайн с техния Флекс да духат супата. На мен ми искаха за Флекс изцяло в кожа 3150 лв. За 3600 лв. - 4000 лв. ще имам диван на ItalSofa (марка на Natuzzi group). Пълни нещастници.

# 822
  • Мнения: 815
Natuzzi са много хубави дивани. Погледни и KUKA, страшни модели имат http://en.kukasofa.com/pro_s.asp

Също може да си намериш кожен диван за 3000- 4000 лв.

# 823
  • Мнения: 388
Благодаря ви момичета за информацията.

# 824
  • Мнения: 144
Natuzzi са много хубави дивани. Погледни и KUKA, страшни модели имат http://en.kukasofa.com/pro_s.asp

Също може да си намериш кожен диван за 3000- 4000 лв.
Очите ми останаха в тези от плат, особено в бялата серия  Heart Eyes За такъв интериор си мечтая.

Общи условия

Активация на акаунт