бебета починали след раждането, как се справихте с това?

  • 11 159
  • 71
  •   1
Отговори
# 30
  • Varna
  • Мнения: 155
Момичета, искам да попитам, тези които са преминали през този ужас - да изгубят бебе , след колко време подновихте опитите и след колко време забременяхте отново?
имам някаква надежда , че след около 2 месеца може отново да подновим опитите.
все още чакам генетичните изследвания на мен и на мъжа ми какво ще покажат / дано да са добре/ и отивам при Аг-то да планираме бременност. искам да попитам също и момичета, които са от Варна, - какво мнение имат за др Мичев? Благодаря Ви много! Hug

# 31
  • Мнения: 123
Аз направих аборт в 6-ти месец.... За нова бременност ми казаха да изчакам 6 месеца. На петия месец след загубата отидох пак на контролен преглед, защото бях решила, че от тогава ще започваме опитите. Аз имах някои усложнения и едва миналия месец бебеправихме за пръв път. По всичко личи , че сме успяли и вече чакаме бебе. Пожелавам ти успех и по-скоро да се похвалиш с 2 чертички Hug

# 32
  • Бургас
  • Мнения: 959
Здравей!
Ние подновихме опитите около 5 месеца след предното раждане, макар че имах по-рано зелена светлина. Но това счетох за разумен срок. Мисля, че това време обаче, не ми беше достатъчно за психическото възстановяване и като не се получи бебето на 1-2 месец , изпаднах в депресия. Всъщност май тогава ме удари най-силно, освен веднага след предното раждане.
При нас бебето се получи след 1 година опити, като през това време всъщност си дадох 3-4 месеца почивка / през лятото/. Подейства ми отлично, спрях да мисля само за бебета, просто си прекарах незабравими моменти.
Имала съм нужда от това , явно. После нещата се канализираха и забременях наесен  Simple Smile
Пожелавам ти при теб да се получи, когато вие си решите   bouquet

П.П.Сега видях, Кенга, много се радвам  Hug Бъдете щастливи  Hug

# 33
  • Мнения: 195
Задължително трябва да минат 6 месеца но,не и по рано.Аз веднага забременях с първият опит,но коремът ми се нацепи още при първата бременност и след второто раждане още повече направо е грозна гледка казват,че е така защото бременностите са една след друга,ако не са минали 6 месеца недей да бързате живота е пред вас.И все пак вие си решавате.Успех,желая ти скоро да си гушкаш едно здраво и красиво  ylinfant newsm30

# 34
  • Мнения: 656
Ния,аз изчаках повече от две години,но защото бях със секцио.А дори и тогава,психически не бях готова.
Дано изследванията ви да са наред и да ви дадат зелена светлина. Hug

Кенга,много се радвам за теб,мила. Hug Hug Hug

# 35
  • Varna
  • Мнения: 155
Благодаря Ви, момичета! дано да се похваля и аз скоро с живо и здраво бебче Praynig Praynig Praynig
явно, 5-6 месеца е разумен срок на изчакване, въпреки , че четох истории на момичета забременели слез 3 месеца и родили живи и здрави бебчета, но това си е божа работа. Peace

# 36
  • Мнения: 7 132
Ниа, когато си готова физически, но и емоционално.  Hug
Кенга, за сега само  Praynig Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed fingerscrossed

# 37
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Задължително трябва да минат 6 месеца но,не и по рано.Аз веднага забременях с първият опит,но коремът ми се нацепи още при първата бременност и след второто раждане още повече направо е грозна гледка казват,че е така защото бременностите са една след друга,ако не са минали 6 месеца недей да бързате живота е пред вас.И все пак вие си решавате.Успех,желая ти скоро да си гушкаш едно здраво и красиво  ylinfant newsm30
нацепването на корема е последното нещо, което би оказало влияние на едно такова решение...
освен това няма нищо общо - забременяла съм доста след първото си раждане и корема ми е нацепен жестоко...
то вярно, че живота е пред всички ни, но има моменти, когато това е последното за което мислиш...

# 38
  • Варна
  • Мнения: 1 149
Nia 123 може би наистина, ако няма някакви усложнения 5-6 месеца е разумен срок за изчакване.Трябва да се чувстваш готова.
Kenga за сега от мен едно тихичко честито!

# 39
  • Мнения: 3 621
Благодаря Ви, момичета! дано да се похваля и аз скоро с живо и здраво бебче Praynig Praynig Praynig
явно, 5-6 месеца е разумен срок на изчакване, въпреки , че четох истории на момичета забременели слез 3 месеца и родили живи и здрави бебчета, но това си е божа работа. Peace
Ния, аз забременях 3 месеца след раждането. В началото на 8-мия месец започнах да вдигам кръвно, /при мен явно и предишната бременност е било така/ но според лекарите това няма връзка с това че съм забременяла толкова скоро след като съм родила.
Пожелавам ти скоро да ни се похвалиш
Кенга, видях ти линийката случайно и много ама много ти се зарадвах, пожелавам ти спокойна бременност и щастлив финал

# 40
  • Мнения: 3 166
Задължително трябва да минат 6 месеца но,не и по рано.Аз веднага забременях с първият опит,но коремът ми се нацепи още при първата бременност и след второто раждане още повече направо е грозна гледка казват,че е така защото бременностите са една след друга,ако не са минали 6 месеца недей да бързате живота е пред вас.И все пак вие си решавате.Успех,желая ти скоро да си гушкаш едно здраво и красиво  ylinfant newsm30
нацепването на корема е последното нещо, което би оказало влияние на едно такова решение...
освен това няма нищо общо - забременяла съм доста след първото си раждане и корема ми е нацепен жестоко...
то вярно, че живота е пред всички ни, но има моменти, когато това е последното за което мислиш...
Абсолютно! Peace

Ния,момичетата вече са ти казали - за нова бременност трябва да си готова не само физически, но и психически. Вярвам, че не е така далеч денят, в който ще ни се похвалиш с хубава новина. Hug

Кенга, и от мен едно тихичко"Радвам се за теб" Hug

# 41
  • Мнения: 221
Ния, това с времето за всеки е индивидуално, но 6 м е добър период от време.И гледай да не го превърнеш в идея фикс. Пожелавам ти успех.
Кенга,  Hug fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover

# 42
  • Varna
  • Мнения: 155
Благодаря ви, Светлана и Nefertity за подкрепата. Вдъхвате ми кураж, а аз имам чувството, че вече се чуствам много по-добре психически, на което само не мога да повярвам, но е факт. Стискайту ми палци, ще изчакам епикризата от аутопсията и резултати от генет.изследвания, които правихме с мъжа ми и отивам при аг-то да плануваме, кога ще може да се действа. Надявам се скоро да мога да се похваля с нещо хубаво живот и здраве. Praynig

# 43
  • Varna
  • Мнения: 155
да, така е Джейда, надявам се да не ми стане идея фикс, то колкото ми се иска, като се замисля толкова и ме е страх....но ще видим..

# 44
  • Мнения: 41
Ния, аз родих на 20 април и дъщеричкатами почина на 24 май. Веднъж вече пуснах една публикация в тази тема. При нас проблемът дойде при самото раждане. Оказа се, че бебка е с много къса пъпна връв и не може да излезе лесно, даже да не кажа и никак, но тези безхаберни лекари ме блъскаха по корема час и половина и й счупиха главичката  Cry На 20 септември станаха 5 месеца от раждането и нямам търпение да подновим опитите, но мъжът ми го е страх пове4е от мен. Аз откакто разбрах, че ситуацията при нас е безнадеждна с малката и нямах търпение да забременея отново. Само с тази мисъл живея през последните месеци и се моля времето да минава бързо. И мен много ме вълнува въпроса кога може да се започне с бебеправенето. Дано да няма рискове, че втори път не ще можем да преживеем подобна загуба. Стискам ти палци всичко с изследванията да е ОК! Нас първо се опитваха да ни убедят, че беб4ето е нещо генетично увредено или има някаква аномалия...само и само да прикрият убийството, което тяхната колежка извърши! Така 4е лекарите понякога са малко подлички  #Cussing out Прегръщам те  и имай сили  да се бориш за щастието  Hug

Общи условия

Активация на акаунт