Ели да почерпи АВГУСТовската дружинка, Ади става на 1 годинка!

  • 32 584
  • 741
  •   1
Отговори
# 615
  • София
  • Мнения: 1 338
Kinly, честито дипломиране  bouquet
Асе, звучиш много добре Grinning

Я, мамите от София да споделят от къде са купили зимни якенца, че като гледам какви са температурите навън ooooh!
В тоя студ излеждате ли децата на разходка? Мартин вчера го изведе баба му за 2 часа някъде, но аз не съм излизала от понеделник и то отидох до магазина без детето.. такъв ми е студ, че не ми се ходи никъде и така обричам детето си на затвор Embarassed на всичкото отгоре съм и болна, дано само Мартин да не прихване Praynig искам си лятотооооо Confused

Има ли някое детенце без зъби или с 2ва зъба само newsm78 като гледам вашите деца по колко зъба имат, а Мартин е само с 2ва Mr. Green

Мацки, дайте да се мобилизираме и да изпишем тази тема, че я влачим от 1ви септември Whistling и в този ред на мисли някои с дар слово да предложи няколко есенни заглавия Peace

Последна редакция: чт, 15 окт 2009, 21:17 от IntRiGa_GirL

# 616
  • София
  • Мнения: 1 139
Интрижке,вчера не го изведох моето дете,но днес направихме разходка и мисля, че добре му се отрази.
Когато е тихо,няма вятър и не вали,аз го извеждам,защото вътре издивява.Пък и да свиква с температурите.
И да се похваля- имах успех с шапката с връзки,не я махна,а и не протестира много Laughing

# 617
  • Мнения: 82
Аз днес изведох Дара,беше много приятно за  разлика от миналите 2 дни,в които не си показахаме носовете навън  Simple Smile.Сложих и  чорапогащник и джинси,боди с дълъг ръкав,жилетка и яке.В началото бях сложила и шапка,но после я свалих.Ако не трябваяе да се прибираме за обяд и спане щяхме да останем и по-дълго навън.След спането ходихме и до София мол с една приятелка и децата,но имахме малко време,а и се замотахме много във Фокса-Дара се сдоби с 2 бодита и туника от намаленията,за мен време не остана  Mr. Green Исках да и взема ботушки,но тези в Колев хич не ми харесаха,кое им струва 60лв не знам  newsm78.Надявам се в Белград да намеря нещо по-хубаво....

Между другото да ви питам пак -утре Дара е записана за ваксината за пореден път,но от сутринта е с разтройство-това означава ли,че пак трябва да я отменим?Не мога да си обясня как винаги точно преди ваксината и се случва нещо  newsm78

Интрижке Дара е с 3 зъба,но май и други са на път...
Кинли,ЧЕСТИТО!Пожелавам  ти много успешна реализация!!!

предложения за заглавия на следваща тема:
Август не е тъй далече,но зима  изненада АВГУСТовското човече!
С ботушки тропка вече АВГУСТовското човече!
АВГУСТовската дружина стяга малките човечета за зима!

# 618
  • София
  • Мнения: 1 338
И Стели като спомена за обувки - Вие от къде мислите за купите зимни ботушки на чаветата? Аз си харесах що-годе само един модел на Колев и Колев, другите бяха просто ужасТни Whistling

# 619
  • Мнения: 276
Добро утро.Ние сме станали в 6 часа.И направо ме побърка. #Crazy
Танче аз ботушки съм харесала от ето тоя сайт
И по точно съм се спряла на 2 модела.
Ето тези или ето тези
Обувките ние са от този магазин и съм изключително доволна.Кожата им е дишаща и не му се потят краката.

# 620
  • София
  • Мнения: 1 139
Добро утро и от мен!!!

Ето и кафенцето:


А това са моите предложения за заглавия на следващата тема.Не са много хубави,но друго не се сетих Blush

Слънце вече не пече,но Августовското дете е с усмивка на лице
Есента дойде,но с усмивка я посреща Августовското дете
След есенни листа тичат Августовските деца

# 621
  • Мнения: 702
Добро утро!
Петър и той е с малко зъби,вече има 6 и още един е на път!
Аз ботушки все още не съм купила,но обувки взех от Deichmann и съм много доволна,струват 40лв и по нищо не остъпват на Колев и Колев,а те много си надуха цените на последък,когато Ивайла беше малка и взимах само от там,но сега за цените си не мисля,че са нещо особено!
Ние 3 дни не сме си показали носовете на вън,много ми е студено нещо, даже и в къщи пускам радиатора,а за капак днес при нас и вали!

# 622
  • Мнения: 990

След есенни листа тичат Августовските деца

 Peace Peace Peace

# 623
  • Мнения: 10
Здравейте и от мен,
Казвам от мен, защото Ния е при баба си от сряда и ужасно много ми липсва. Аз се опитвам да завърша този семемстър. Имам да взимам много изпити. Засега взех 3-два с 6 и един с 5. Много ми е важно да се представя добре, защото иска да запиша и магистратура някой ден. В понеделник и вторник имам 6 изпита и ужасно се притеснявам, защото 3 са практически, а аз съм станала доста тромава и се надявам да се справя. стискайте палци  baby_neutral
Ния се чувства много добре при баба си. вчера даже не пожела да дойде при мен и аз доста си поревах вкъщи. От друга страна не е много зле отвреме навреме да остава там, защото и двете имаме нужда да поемем въздух една от друга.
Яке и поръчах от ларедут и пристигна светкавично, за 1 седмица. Дълго почти до коляното с голяма качулка, много меко и топло изглежда. Оставям ви, че реферата за понеделник ме зове.

# 624
  • Мнения: 174
Граци, много стиснати палци имаш от нас, да знаеш!
Аз лично ще полея изпитите ти предварително, понеже седя тук следобедно и се чудя как да не подхвана работата. Едно такова  Wine Glass мисля да си налея Simple Smile Като вземеш всички изпити, тогава ще празнуваме по-сериозно!
Пък Ния я оставяй с чиста съвест. Тя също трябва да свиква да е сред други хора, така че престоят при баба й ще й е полезен!
Успех от нас!

И да си кажа за излизането - ние излизаме всеки ден поне по малко, ходим за ръка да пазаруваме, понеже вкъщи направо издивявам. Не той, а аз Simple Smile

Последна редакция: пт, 16 окт 2009, 13:46 от barabar

# 625
  • Мнения: 3
 smile3558
Момичета включвам се да ви кажа, че утре моето голямо момче Крис ще го дават в рубриката БЕЗ ЗЪБИ по Нова ТВ. Ако случайно сте си в къщи между 11 и 13 часа може да го гледате!  Hug  tv

# 626
  • Мнения: 544

Дони, прави ми впечатление че много се кефиш на петъците  Laughing.

Граци,  smile3501 продължавай така и с другите изпити  fingerscrossed

# 627
  • Мнения: 3
Е как иначе Брани - децата и работата ми идват малко повече. Без децата си не мога, поне да не работя 2 дни  hahaha Joy newsm62 smile3534

# 628
  • Мнения: 82
Днес все пак биха ваксината на Дара,доки каза,че разтройството е било от зъби или храна,днес няма.Иначе мерките са 9440г и 77см(май финна върви  newsm78 )
Купих страхотни ботушки,но не за сняг,а за този сезон от Geox намалени от 120 на 60лв
Граци стискам палци мила!

# 629
  • Мнения: 207
Такаааа........
Трябва ли да се предствям, или ме помните  Embarassed
Здравейте милички  Hug Много ми липсвахте, не защото не ви четях, ама за писане време - никакво нямаше. По цял ден бяхме навън  1swing, но сега  cold Как ще я избутаме тази зима, не ми е ясно. В къщи вече е като в детски център със сякакви атракциони - палатки, сглобяема къща, замък-батут, кола, камион, около 70 топки и много други плюшени и неплюшени играчки  Crazy
Надявам се, че вече всички сте добре. Знам, че имаше много болни дечица  ooooh! Костенури също е в отбора - кашля като дърт пушач. Пие Вентолин, та ушите му пукат  Mr. Green
Много ми се иска да се обърна към всяка една от вас поотделно, ама едва ли ще сколасам, та дано да няма обидени - никого не искам да пренебрегна. Сега връщам няколко страници назад и започвам  Mr. Green
На Теди и Дони да кажа: Честити ви "ученици". Дано бързо се аклиматизират в яслите, та и вие да се успокоите. Рано или късно всички ще трябва да минем по този път  Peace
Брит, много се забавлявам с теб и Точката  Joy Все някоя магария ще измисли това дете. А с Куч (забравих му името) още ли са в добри отношения?

Общи условия

Активация на акаунт